12 najlepších kreditných kariet s odkladom splátok

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom by ste sa s nami mali poradiť.

Kreditné karty úspešne používajú takmer všetci dospelí v našej krajine. Banky vyvíjajú čoraz zaujímavejšie a výhodnejšie produkty. Patria sem karty s odkladom splátok. To znamená, že klient môže požičané prostriedky používať bez platenia úrokov. V niektorých bankách sa toto obdobie začína prevzatím kreditnej karty, v iných bankách sa začína dňom prvej transakcie. Niektoré finančné inštitúcie stanovujú konkrétny dátum v mesiaci, ktorý označuje koniec obdobia odkladu splátok a platobného obdobia.

V súčasnosti existuje veľa ponúk, takže nie je ľahké vybrať si tú najvhodnejšiu. Môžete sa spoľahnúť na názor priateľov a známych. Ponúkame najlepšiu alternatívu, rebríček 12 kreditných kariet s odkladom splátok podľa finančných analytikov a pravidelných používateľov týchto produktov.

Najlepšie kreditné karty s odkladom splátok

Nomináciamiestokreditná kartahodnotenie
Hodnotenie najlepších kreditných kariet s odkladom splátok1„100 dní bez úrokov“ – Alfa Bank5.0
2„120 dní bez úrokov“ – Uralská banka pre obnovu a rozvoj4.9
3„Element 120 – Poštová banka4.8
4„110 dní“ – Raiffeisenbank4.7
5„Platinum – Tinkoff Bank4.6
6„100+“ – Promsvyazbank4.5
7„Všetko je možné“ – Rosbank4.4
8

latinum – Russian Standard Bank

4.3
9„Zlatá karta – Sberbank4.2
10„Splátka pre všetkých“ – Vostochniy bank4.1
11„Jednoducho kreditná karta“ – Citibank4.0
12„Kreditná karta – Renaissance Credit3.9

„100 dní bez úrokov“ – Alfa-Bank

Hodnotenie: 5.0

Na prvom mieste je karta, ktorá v sebe spája všetky potrebné podmienky na výhodné používanie počas obdobia odkladu aj po ňom. Žiadosť je spracovaná rýchlo a existujúci klienti banky dostanú odpoveď do niekoľkých minút. Kreditné karty sú k dispozícii občanom RF s príjmom najmenej 5 000 Euro. mesačne. Ak chcete, môžete si objednať dodávku hotového plastového nosiča do domu.

Bezúročné obdobie trvá 100 dní. Počas tohto obdobia je možné nakupovať, platiť za služby a vyberať hotovosť. Obmedzenie: bezplatne – 50000 Euro mesačne. Maximálny limit závisí od stavu karty. Môže byť zvýšená podľa uváženia banky v prípade plnenia záväzkov v dobrej viere. Od 23,99 % ročne po uplynutí obdobia odkladu. Mobilná aplikácia a internet banking vám umožňujú vykonávať akékoľvek transakcie online a vždy skontrolovať stav vášho účtu.

Nevýhodou je nedostatok bonusov za nakupovanie. Plusy však prevažujú nad touto nevýhodou. Dlžníci oceňujú najmä dlhú dobu odkladu všetkých transakcií vrátane výberov hotovosti, vysoký limit, optimálnu úrokovú sadzbu, rýchly proces rozhodovania a bezplatné používanie všetkých platobných metód v ktoromkoľvek regióne krajiny. Viac informácií nájdete na webovej stránke alebo na telefónnom čísle: 8800200 00 00.

„120 dní bez úrokov“ – Uralská banka pre obnovu a rozvoj

Hodnotenie: 4.9

Druhé miesto v rebríčku patrí kreditnej karte so 120 dňami bezúročného používania. Toto obdobie sa môže opäť obnoviť po úplnom splatení. Na požadovanú sumu do 100 000 Euro potrebujete len Slovenská pas. Vek dlžníka od 19 do 75 rokov. Maximálny limit je 300000 r. Karta je okamžitá, takže po kladnej odpovedi ju môžete dostať v ten istý deň v najbližšej pobočke banky alebo si ju objednať na doručenie domov. Vydanie a ročný servis zdarma.

Cashback na všetky nákupy je 1 %. Nie je to veľa, ale pekné, ale výška splátky za mesiac a rok je neobmedzená. Obdobie odkladu sa vzťahuje na všetky transakcie. Výber hotovosti je možný vo vlastných bankomatoch aj v bankomatoch tretích strán. Pripojenie k internetovému bankovníctvu a mobilnej aplikácii je bezplatné. Pohodlné možnosti vám umožnia sledovať váš účet a nezabudnúť na včasné platby.

Držitelia upozornili, že bez preukázania príjmu sa úroková sadzba začína na 31 %. Ak predložíte príslušný dokument, výrazne sa zníži. Mnohí zákazníci oceňujú funkcie karty. Obdobie odkladu je jedno z najdlhších na trhu finančných služieb. Spracovanie v ten istý deň – jednoznačná výhoda pre tých, ktorí si potrebujú urýchlene požičať peniaze. Bezplatné kontaktné číslo: 8800100 02 00.

„Element 120“ – Poštová banka

Hodnotenie: 4.8

Na treťom mieste v rebríčku je kreditná karta so 4-mesačným odkladom splátok. Banka začala svoju činnosť nedávno, ale už stihla ponúknuť výhodné finančné produkty dostupné pre všetky kategórie občanov vrátane dôchodcov. Žiadosť sa vypĺňa online. Hotovú kartu môžete získať na ktorejkoľvek pošte alebo v banke. Dostupný limit je až 1 500 000 Euro. Vypočíta sa na základe individuálneho posúdenia dlžníka.

Po uplynutí obdobia odkladu sa začnú počítať úroky vo výške 27,9 % ročne. Ak dlžník nesplatí celú sumu do 120 dní, bude musieť zaplatiť 22,9 % z nesplatenej sumy. Body sa nepripisujú za nákupy. Výber hotovosti v bankomatoch Poštovej banky alebo skupiny VTB je bezplatný. Terminály tretích strán si za službu účtujú 5,9 %.

Zákazníci si všimli rýchle spracovanie, možnosť predĺženia bezúročného obdobia po včasnom splatení, ochranu online nákupov pred stratou a poškodením, zmenu dátumu splatnosti podľa vlastného uváženia, jeden z najvyšších maximálnych limitov medzi podobnými ponukami. Bezplatné telefónne číslo pre všetky regióny Ruskej federácie je 8800550 07 70.

„110 dní“ – Raiffeisenbank

Hodnotenie: 4.7

110 dní - Raiffeisenbank

Kreditná karta je na štvrtom mieste v rebríčku a odporúča ju široká verejnosť aj analytici finančného trhu. Je vystavená okamžite a po prijatí v banke ju možno použiť na zaplatenie akéhokoľvek nákupu bez úroku. Služba je bezplatná, ak miniete aspoň 8 000 Euro. mesačne. Ak táto podmienka nie je splnená, z účtu sa stiahne 150 Euro. Limit sa stanovuje po posúdení solventnosti klienta. Suma sa pohybuje od 15000 do 600000 Euro. Malý limit nevyžaduje doklad o príjme.

Minimálna platba je najmenej 4 % z už vynaložených prostriedkov. Za nákupy sa udeľujú bonusy, ktoré môžu byť až do výšky 30 %, ak sa uplatňujú v partnerských spoločnostiach banky. Karta umožňuje bezkontaktnú technológiu. K dispozícii je aj mobilná aplikácia. Po uplynutí obdobia odkladu sa úroková sadzba začína na 29 %.

Dlžníci sú spokojní s poskytnutými podmienkami. Okrem ruského pasu sa nevyžadujú žiadne ďalšie dokumenty. Úrokovú sadzbu si môžete znížiť, ak predložíte potvrdenie o príjme. Výhodou je aj to, že držiteľ karty sa nemusí registrovať v regióne, kde o kartu žiada a kde ju získa. Akékoľvek otázky vám zodpovedia operátori na čísle: 8800770 75 62.

„Platinum – Tinkoff Bank

Hodnotenie: 4.6

Platinum

Piate miesto v rebríčku obsadila kreditná karta, ktorej výhodu ocenili mnohí dlžníci. Prvou a nespornou výhodou je možnosť získať hotový plastový nosič na akomkoľvek vhodnom mieste bez nutnosti návštevy pobočky finančnej inštitúcie. Online žiadosť je spracovaná okamžite. Po prijatí sa vyžaduje len cestovný pas Ruskej federácie. Maximálny možný limit – 300000 Euro. Obdobie odkladu je platné 55 dní. A lehota na splatenie pôžičiek v iných finančných inštitúciách je až 120 dní.

Kreditná karta je k dispozícii až na 12 mesiacov na splátky za tovar a služby v partnerských obchodoch. Úroková sadzba po uplynutí obdobia odkladu začína od 12 %. Doplnenie účtu sa vykonáva bezplatne vkladom hotovosti alebo prevodom z iných kariet. Výber je možný v ktoromkoľvek bankomate, ale táto služba je spoplatnená. Mobilná aplikácia je považovaná za jednu z najlepších a prehľadných aj pre neaktívnych používateľov. Účet môžete sledovať a vykonávať naň platby.

Karta je podľa recenzií veľmi výhodná pre rôzne transakcie. Finančné prostriedky môžu uzavrieť dlhy v iných bankách s vyššími úrokovými sadzbami, aby sa akýkoľvek nákup na splátky. Mínusom je poplatok za výber hotovosti. nepretržité telefónne číslo: 880055 77 78.

„100+ dní – Promsvyazbank

Hodnotenie: 4.5

100+

Šieste miesto v rebríčku patrí úverovému produktu, ktorý ponúka 100 dní bezúročného používania. Obdobie odkladu splátok sa môže predĺžiť po úplnom splatení úveru. Povinná platba do 100 dní predstavuje 5 % z vynaloženej sumy. Maximálny limit – 600000 Euro. Vek dlžníka – od 21 rokov. Pri registrácii do 100000 . Potrebujete len cestovný pas RF, v prípade vyšších súm potrebujete trvalý pobyt v regióne banky, aspoň 1 rok pracovných skúseností a 2 kontaktné telefónne čísla.

Úroková sadzba – od 26,5 %. Mobilná aplikácia je veľmi pohodlná na používanie. Aktualizovaný systém internetového bankovníctva vám umožňuje mať kedykoľvek prehľad o svojich finančných záležitostiach a vykonávať akékoľvek transakcie bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Údržba je 1190 Euro. ročne.

Zákazníci si všimli, že odpočet sa začína od prvého nákupu, nie odo dňa prevzatia karty. Banka nestanovuje záväzný limit výdavkov, takže klient môže požičané prostriedky využívať každý mesiac bez toho, aby myslel na obmedzenia. Ako plus vyzdvihli možnosť vydania karty s individuálnym dizajnom. Táto služba vás bude stáť len 333 Euro. Akékoľvek otázky môžete položiť na webovej stránke alebo na telefónnom čísle: 8800333 03 03.

„Všetko je možné“ – Rosbank

Hodnotenie: 4.4

Obľúbená kreditná karta „Všetko je možné“ je v rebríčku na siedmom mieste. Jeho limit sa líši od mnohých iných ponúk a môže byť až 1 milión. Euro. Žiadosť je možné podať online. Na odpoveď netreba dlho čakať. V prípade kladného rozhodnutia sa karta vydá do 3 až 5 dní v kancelárii finančnej inštitúcie. Obdobie odkladu znamená 62 dní bezúročných nákupov. Uplatňuje sa aj na transakcie výberu hotovosti.

Úroková sadzba od 26,9 % p.a. Pri výbere hotovosti prostredníctvom bankomatov sa účtuje 4,9 % sumy, najmenej však 290 Euro. Limit na výber hotovosti: 500 tisíc Euro. deň. Karta má 12-mesačný obrat 180000 Euro., Za servis nemusíte platiť províziu, ak je nižšia ako táto suma, musíte zaplatiť 890 Euro. Peňažný rabat je stanovený na 1 %. Pri výbere určitej kategórie tovaru sa zvýši až o 10 %. Každý mesiac ho možno ľubovoľne meniť.

Karta umožňuje bezkontaktné platby. SMS informovanie bolo platenou službou a poplatok predstavoval 60 Euro od druhého mesiaca pôžičky. Dlžníci poukázali na to, že obdobie odkladu sa vzťahuje na všetky transakcie a obnovuje sa po splatení dlhu v dobrej viere. Kontaktné telefónne číslo pre spojenie s operátorom: 8800200 54 34.

Ruská banka Standard Bank

Hodnotenie: 4.3

Platinum Russian Standard Bank

Ôsme miesto v rebríčku obsadila kreditná karta, ktorá sa stala jedným z najobľúbenejších finančných produktov banky. Môže byť vydaný každému občanovi Ruskej federácie vo veku 21 rokov a viac. Maximálna výška limitu – 300000 Euro. Kartu možno používať nielen v rámci krajiny, ale aj v zahraničí. Výber hotovosti je dostupný vo všetkých bankomatoch na celom svete. Výhodná lehota trvá 55 dní. Úroková sadzba je ďalej stanovená na 21,9 %. Údržba je 499 Euro. za jeden rok.

Karta umožňuje nákup akéhokoľvek tovaru na splátky. Môže trvať až 12 mesiacov. Keď sa obrátiš na partnerov banky, získaš až 30 % cashback. Akúkoľvek sumu možno vložiť akýmkoľvek spôsobom, ktorý je pre zákazníka vhodný. Služba je bezplatná. Mobilná a internetová banka rozširuje možnosti používateľov v oblasti online transakcií a monitorovania účtov. Za ich aktiváciu a používanie sa neúčtuje žiadny poplatok. Bezkontaktné platby sú k dispozícii.

Podľa spätnej väzby celý proces od podania žiadosti až po získanie karty netrvá dlho. Ak si to želáte, môžete si ho nechať doručiť domov kuriérom. Banka je lojálna voči dlžníkom, veľký balík dokumentov sa nevyžaduje. Zo všetkých regiónov Ruskej federácie je možné volať na bezplatné číslo 8800200 62 00.

„Zlatá karta – Sberbank

Hodnotenie: 4.2

Na deviatom mieste rebríčka sa umiestnila kreditná karta, ktorej podmienky vyhovujú mnohým kategóriám dlžníkov. Žiadosť sa posiela prostredníctvom online komunikácie a posiela sa aj odpoveď. Držitelia výplatných a debetných kariet získavajú 100 % súhlas. Registrácia trvá niekoľko minút. Limit je až 600000 Euro. Poplatok za údržbu sa neúčtuje. Zákazníci majú až 50 dní na uskutočnenie nákupu, splatenie a predĺženie obdobia odkladu. Nevzťahuje sa na výbery hotovosti.

Úroková sadzba sa stanovuje podľa odhadu dlžníka a začína od 23,9 %. Transakcie môžete vykonávať prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo internetového bankovníctva. Vrátenie peňazí za nákupy. Bonusový program Spasiboost je považovaný za jeden z najlepších vernostných programov pre zákazníkov. Body možno použiť na platbu za nákupy a služby v rozšírenej sieti partnerských spoločností.

Kreditná karta je vraj vhodná na bezhotovostné platby, ktoré môžu priniesť značné úspory a vrátenie časti vynaložených prostriedkov. Vydanie plastového nosiča je rýchle, účet je jednoduchý a prístupný, každý mesiac banka dostáva informácie o zostatku a výške nasledujúcej platby pomocou SMS. Podrobné informácie o „Zlatej karte“ získate na bezplatnom telefónnom čísle pre všetky mobilné telefóny v Rusku: 900.

„Splátka za všetko“ od „Vostochniy Bank

Hodnotenie: 4.1

Splátka za všetko

V top 12 najlepších kreditných kariet v našom rebríčku je produkt banky, ktorý ponúka až 90 dní bezúročného obdobia na používanie požičaných prostriedkov. Transakcie zahŕňajú nákupy tovaru a služieb, ako aj výbery hotovosti. Žiadosť je možné podať online. Limit je až 300000 Euro. Minimálna suma 55 tisíc. RUR. Môže sa zvýšiť, ak sa zmluvné podmienky dodržiavajú v dobrej viere.

Vyrobiť až 100000 Euro. Vyžaduje sa len pas RF. Ak má dlžník aspoň 26 rokov, na získanie vysokého limitu nepotrebuje potvrdenie o príjme. Poplatok za vydanie karty je 1 000 Euro. Úroková sadzba od 28,9 %. Za výber hotovosti z bankomatu sa účtuje poplatok. Bonusy sa neposkytujú za nákupy. Zavedená technológia bezplatných platieb.

Medzi výhody patrila možnosť získať ďalšiu kartu pre seba alebo pre osobu staršiu ako 14 rokov, bezplatné pripojenie a používanie internetového a mobilného bankovníctva, dlhé obdobie odkladu. Za odporúčanie banky priateľom a za každého nového klienta sa na účet pripíše 1000 bonusov. Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: 8800100 71 00.

„Jednoducho kreditná karta – Citibank

Hodnotenie: 4.0

Jednoducho kreditná karta

Na jedenástom mieste v rebríčku je kreditná karta, ktorá osloví tých, ktorí uprednostňujú bezhotovostné platby, a tých, ktorí potrebujú hotovosť v ruke. Po odoslaní žiadosti dostanete odpoveď do niekoľkých minút. Maximálny limit je stanovený na 300000 Euro pre nových zákazníkov. Držitelia debetných kariet môžu požiadať až o 1000000 Euro. Bezúročné obdobie trvá 50 dní.

Úroková sadzba od 20,9 %. Hotovosť si môžete vybrať zo všetkých bankomatov v Ruskej federácii bez obmedzenia sumy alebo poplatkov. Klient nemusí platiť za obsluhu karty. Žiadne sankcie v prípade omeškania povinných platieb. Pri bezhotovostných nákupoch bonusy na vrátenie peňazí až do výšky 20 % sumy. Špeciálna aplikácia umožňuje Moskovčanom platiť za cestovanie vo verejnej doprave. Cena služby je 65 Euro. mesačne.

Jednou z nesporných výhod je, že karta sa dá rýchlo vydať online a možno ju získať rôznymi spôsobmi: na pobočke banky, na pošte alebo kuriérom. Za mínus sa považuje, že príjem dlžníka by nemal byť nižší ako 30 000 RUR. mesačne a malo by byť zdokumentované. Operátori sú vám k dispozícii na telefónnom čísle: 8800700 38 38.

„Kreditná karta – Renaissance Credit

Hodnotenie: 3.9

Kreditná karta Renaissance

Hodnotenie sa dopĺňa kreditnou kartou, ktorú môžete získať okamžite po schválení v ktorejkoľvek pobočke najbližšej banky. Nachádzajú sa vo všetkých hlavných regiónoch krajiny a v súčasnosti ich je viac ako 150. Žiadne poplatky za podanie žiadosti a údržbu. Maximálny limit: 200000 Euro. Klient by mal predložiť pas Ruskej federácie a druhý doklad potvrdzujúci jeho totožnosť. Odkladná lehota – 55 dní. Po uzavretí dlhu sa dlh obnoví. Na konci opakovaného obdobia začína sadzba od 24,9 %.

Poplatok za výber je 2,9 %. Bonusový program umožňuje zbierať body za nákupy v partnerských spoločnostiach finančnej inštitúcie. Môžu predstavovať až 20 % vynaložených prostriedkov. Vklad hotovosti je možné vykonať v ktoromkoľvek bankomate v krajine. Svoj účet môžete doplniť aj rôznymi pohodlnými spôsobmi.

Zákazníci si všimli prehľadnú mobilnú aplikáciu, ktorá im umožňuje sledovať svoj účet a vykonávať transakcie online. Mnohí sa vyjadrili, že je to jedna z najlepších ponúk na rýchly úver s okamžitou kartou v deň podania žiadosti. Rozšírený balík dokumentov sa nevyžaduje. Kontaktné telefónne číslo: 8800200 09 81.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: