12 najlepších kliník MRI a CT v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Magnetická rezonancia je zameraná na zisťovanie abnormalít v mozgu a mieche, chrbtici, cievach a kĺboch. Dokáže odhaliť zmeny tkaniva, nádory a aneuryzmy. Počítačová tomografia sa používa najmä na určenie stavu kostí. Tieto dve zdravotné služby nie sú lacné. Mal by ich vykonávať len odborník so špeciálnym kvalitným vybavením. 13 najlepších kliník MRI a CT v Petrohrade zahŕňa najvhodnejšie možnosti z hľadiska kvality služieb.

Najlepšie kliniky MRI a CT v Petrohrade

Každá klinika v Petrohrade, ktorá sa objavila v rebríčku, má svoje vlastné výhody a nevýhody. pri výbere zdravotníckeho zariadenia nezabudnite, že diagnostické vyšetrenia sa vykonávajú na drahých prístrojoch. Vysoké náklady na služby sú preto odôvodnené kvalitou a bezpečnosťou zobrazovacieho zariadenia. Je dôležité posúdiť skúsenosti personálu a vybavenie kliniky. Zdravie je najcennejším majetkom všetkých ľudí a je nezmyselné ho obmedzovať.

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie kliniky MRI a CT v Petrohrade1Národné diagnostické centrum v Petrohrade5.0
2Medzinárodná nemocnica MEDEM4.9
3Centrum MRI Ami4.8
4Klinika SMT4.7
5Sieť špecializovaných kliník Health Workshop4.6
6Federálna štátna rozpočtová inštitúcia „Celoruské centrum pre urgentnú a radiačnú medicínu pomenované po A. S. Puškinovi“.. Klinika Nikiforov EMERCOM Zo Slovenska4.5
7Lekárske centrum MART4.3
8BaltMed Ozerki4.2
9Klinika Petrohradskej štátnej pediatrickej lekárskej univerzity, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie4.1
10Medicína severného hlavného mesta4.0
11Mestská nemocnica Pokrovsky4.0
12Zdravotnícke centrum Energo4.0

Národné diagnostické centrum v Petrohrade

Hodnotenie: 5.0

Národné diagnostické centrum Petrohrad

Lekárske centrum poskytuje širokú škálu služieb. Vďaka diagnostike, konzultáciám vysokokvalifikovaných odborníkov a výberu terapeutickej liečby sa pacientom poskytuje plnohodnotná pomoc pri neurologických, endokrinných a ortopedických ochoreniach. Moderný prístup k riešeniu problémov, kvalitné vybavenie a neustále zvyšovanie kvalifikácie personálu sú hlavnými výhodami diagnostického centra.

Vzhľadom na špecifickosť magnetickej rezonancie sú náklady na služby vysoké. Organizátori kliník však často organizujú propagačné akcie a znižujú cenu o 30-60 %. K dispozícii je aj zľavová karta. Poskytuje sa po prvej návšteve a zaplatení za stretnutie. Zahŕňa zľavy, ako napríklad:

 1. 3 % počiatočná zľava;
 2. platba za služby nad 15000 Euro – 5%;
 3. nad 30 000 Euro – 10%;
 4. Viac ako 70 000 Euro – 15%.

Karta je platná len pri opakovanom použití a priamo súvisí s celkovou sumou všetkých recepcií. Nevzťahuje sa na propagačné služby. Národné diagnostické centrum uplatňuje lojálnu cenovú politiku. Spolupracuje tiež s mnohými poisťovňami. Spolu s Alfa Bank vyvinula individuálny úverový program.

Centrum sa nachádza na ulici Borovaja 55 v Petrohrade. Kontaktné čísla +7-812-385-46-06 a +7-921-943-21-70.

Medzinárodná klinika MEDEM (klinika Pasha zmenila svoj názov na MEDSI)

Hodnotenie: 4.9

Medzinárodná nemocnica MEDEM

Zdravotnícke centrum európskej úrovne pracuje v dvadsaťštyrihodinovom režime. Medzi zamestnancami sú odborníci najvyššej kategórie, kandidáti lekárskych vied, lekári a profesori. Široká škála služieb je certifikovaná a licencovaná. Personál sa venuje každému pacientovi a poskytuje jasné vysvetlenia. Lekári si zlepšujú svoje vedomosti a zručnosti. Všetky diagnostické vyšetrenia vrátane magnetickej rezonancie sa vykonávajú pomocou bezpečného, vysoko presného a moderného vybavenia. Zákazníci môžu nielen získať výsledky testov, ale aj dohodnúť si stretnutie so špecialistom.

Na webovej stránke kliniky nie sú uvedené náklady na služby, ale všetky potrebné informácie môžete získať telefonicky +7-812-602-46-62 alebo od správcu v sociálnych sieťach. Tu si môžete zaregistrovať svoje osobné konto a dohodnúť si stretnutie.

Hlavné výhody zdravotníckeho centra:

 1. výhodná poloha (ul. Klinika sa nachádza na ulici Marata 6, Lit. );
 2. kvalifikovaných odborníkov;
 3. širokú škálu služieb;
 4. vysokokvalitné diagnostické zariadenia;
 5. chirurgické oddelenie a lôžkové oddelenie.

nepretržitá linka +7-812-366-33-36 pre hospitalizáciu.

Centrum MRI Ami

Hodnotenie: 4.8

Centrum MRI Ami

hotos/#/img

zrozumiteľné pojmy.jpg

Jedno z prvých súkromných centier magnetickej rezonancie v Petrohrade a Rusku, v našom hodnotení sa umiestnilo na 3. mieste. Od svojho otvorenia kladie vedenie zdravotníckeho zariadenia dôraz na kvalitu zobrazovacích. Boli zakúpené iba profesionálne prístroje, ktoré spĺňajú všetky svetové normy kvality a bezpečnosti. Počas svojho pôsobenia prešla klinika krátkym zatvorením s cieľom modernizácie a poskytovania novej úrovne služieb.

Vysoko kvalifikovaný personál umožňuje pacientom získať všetky potrebné informácie o ich zdravotnom stave. Vďaka modernému diagnostickému vybaveniu je trvanie zákroku oveľa kratšie a presnosť je oveľa lepšia. Po vyšetrení dostane klient spolu s obrázkom aj záznam. Lekár hneď vysvetlí všetky vedecké pojmy zrozumiteľným spôsobom.

Vedenie zdravotníckeho centra kladie dôraz na pohodlie pacientov. Mäkké pohovky, teplé nápoje, časopisy a bezplatné Wi-Fi sú k dispozícii, aby čakanie v rade nebolo tak únavné. Objednajte sa kedykoľvek na tel. +7-812-309-53-97. Klinika je otvorená 24 hodín denne na adrese 81, 16 VO Lines.

Hlavné výhody centra Ami MRI:

 1. výhodný harmonogram;
 2. V miestnosti s magnetickou rezonanciou môže byť prítomný sprievodca;
 3. počas procedúry sú k dispozícii slúchadlá s hudbou;
 4. rýchle vykonávanie vyšetrení;
 5. Prepis výsledku na konci zasadnutia.

Zdravotné stredisko má lojálnu cenovú politiku. Privilegovaní občania majú zľavu 5 %. Zákazníci, ktorí sú prihlásení na sociálnych sieťach kliniky, dostanú 10% zľavu. Nočné návštevy môžu byť až o 35-40 % lacnejšie. Na webovej stránke sa pravidelne objavujú ponuky výhod a propagačné akcie. Okrem toho klinika spolupracuje s rôznymi poisťovňami.

Klinika CMT

Hodnotenie: 4.7

Klinika CMT

Lekárske centrum poskytuje širokú škálu služieb, ako aj vyšetrenia magnetickou rezonanciou a počítačovou tomografiou. Vysokokvalifikovaní terapeuti pomáhajú identifikovať akékoľvek abnormality a vysvetľujú pacientom výsledky získaných snímok. Príjemná atmosféra a pozorný prístup ku každému klientovi zvyšuje hodnotenie zdravotníckeho zariadenia v očiach verejnosti. Všetka diagnostika sa vykonáva pomocou moderného vysoko presného zariadenia, ktoré spĺňa bezpečnostné normy.

Pacienti majú možnosť absolvovať kompletné vyšetrenie a začať včasnú liečbu. Operačná sála a lôžkové oddelenie. Klienti môžu byť ubytovaní v jedno- alebo dvojlôžkových izbách, ktoré sú plne vybavené pre pohodlný pobyt. 24-hodinová služba, ošetrovateľská starostlivosť a rôzne odborné konzultácie. Okrem plnohodnotnej a vyváženej stravy.

Cenová politika, rovnako ako predchádzajúci účastníci hodnotenia, je veľmi lojálna. Na stránke sa pravidelne stretávate so zľavami a výhodnými ponukami. Konzultácia s neurochirurgom je bezplatná. Je možné vystaviť aj sporiacu kartu a s každou ďalšou návštevou sa zľava na služby zvyšuje. Okrem toho klinika spolupracuje s rôznymi poisťovňami. Nepretržité call centrum +7-812-210-71-05.

Sieť špecializovaných kliník „Health Workshop“

Hodnotenie: 4.6

Sieť špecializovaných kliník Health Workshop

Zdravotnícke centrum Health Workshop pozostáva z troch kliník na liečbu chrbtice a kĺbov a na diagnostické vyšetrenia. Vyškolený personál sa snaží identifikovať príčinu vašich problémov, predpísať účinnú liečbu a pomôcť vám čo najrýchlejšie sa zotaviť. Vedenie siete má záujem na tom, aby sa každý z jej pacientov mohol vrátiť do plnohodnotného života bez bolesti a nepohodlia.

Pred každým ošetrením magnetickou rezonanciou sa každý pacient poradí so špecialistom. Počas diagnostiky môžete skontrolovať stav kĺbov, chrbtice alebo mozgu. Sedenie sa koná na vysoko presnom otvorenom CT skeneri. Táto jednotka je vynikajúca pre ľudí, ktorí sa obávajú uzavretých priestorov. Diagnostikovanie problému trvá od 20 do 60 minút. Výsledky sa zaznamenávajú na disk a prepisy sa odovzdávajú klientovi do 20 minút po skončení návštevy. Pre objasnenie všetkých vašich otázok môžete navštíviť neurológa.

Rôzne zľavy a propagačné akcie sú k dispozícii na oficiálnej webovej stránke siete kliník „Master Health“. K dispozícii je bezplatná konzultácia s neurológom alebo ortopédom. Niektoré postupy sú bezplatné. Máme špeciálne ponuky na vyšetrenia magnetickou rezonanciou. Ďalšie informácie vám poskytnú naši konzultanti na našej webovej stránke alebo na infolinke +7-812-421-70-31. Halva, Tinkoff Bank a Renaissance Bank spolupracujú so zdravotníckym zariadením a ponúkajú bezúročné splátky.

FGBU Celoruské centrum pre urgentnú a radiačnú medicínu po A.P. Pavlovovi.. Nikiforovova lekárska akadémia Ruskej federácie EMERCOM Zo Slovenska

Hodnotenie: 4.5

FGBU Celoruské centrum pre urgentnú a radiačnú medicínu pomenované po A.M. Nikiforovovi Ruské ministerstvo pre mimoriadne situácie

Centrum je jedným z popredných zdravotníckych centier v Petrohrade a pozostáva z niekoľkých kliník. Personál poskytuje vysoko kvalifikovanú pomoc pri diagnostike a liečbe pacientov. Medzi lekármi sú kandidáti lekárskych vied a profesori. Zamestnanci dbajú na svoj profesionálny rozvoj, a preto každoročne absolvujú školenia v zahraničí.

Diagnostika sa vykonáva na zariadení novej generácie s vysokým poľom, ktoré poskytuje najjasnejší možný obraz. Pomáha lekárovi rýchlo a presne identifikovať rôzne abnormality v tele pacienta.

Nemocnica poskytuje služby za úhradu alebo na základe zdravotného poistenia. Príjem sa vykonáva podľa odporúčania ošetrujúceho lekára. Výnimky sa týkajú naliehavých prípadov, ktoré si vyžadujú rýchlu reakciu a urgentnú starostlivosť. Ak chcete získať viac informácií a dohodnúť si stretnutie, zavolajte na číslo +7-812-339-39-39. Žiadosti sa prijímajú v pracovných dňoch od 8:00 do 20:00.

Lekárske centrum MART

Hodnotenie: 4.3

Lekárske centrum MART

Moderné zdravotnícke centrum je vybavené najkvalitnejším a najpresnejším vybavením, ktoré spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy. Vďaka diagnostickým prístrojom novej generácie je možné účinnejšie odhaliť ochorenia v najranejších štádiách. Vysokokvalifikovaní lekári kliniky sú pripravení prísť na pomoc a konzultovať rôzne problémy od skorého rána do večera. Vyšetrenie magnetickou rezonanciou je možné vykonať kedykoľvek a pracovisko je otvorené nepretržite.

Hlavné zásady, ktoré zdravotnícke centrum MART dodržiava:

 1. Riadi sa nariadeniami ruského ministerstva zdravotníctva.
 2. Dodržiavanie zdravotných predpisov.
 3. Neustála modernizácia kvality liečby a diagnostiky.
 4. Len nevyhnutné vyšetrenia a ošetrenie.
 5. Rešpektujúce zaobchádzanie s pacientmi.
 6. Vytvorenie príjemného prostredia.

Vyšetrenia magnetickou rezonanciou sa vykonávajú pomocou drahého nemeckého zariadenia, ktoré má špeciálne vlastnosti a svojou presnosťou patrí k svetovej špičke na trhu. Krátka dĺžka a široký priemer magnetického tunela umožňujú diagnostikovať lumbosakrálnu oblasť u pacientov, ktorí majú problémy s obmedzenými priestormi.

Vzhľadom na komplexnosť štúdie sú náklady na vyšetrenie magnetickou rezonanciou na rovnakej úrovni ako u predchádzajúcich účastníkov rebríčka. Rovnako ako na iných klinikách aj tu existuje systém úspor, ktorý vám umožní ušetriť veľa peňazí. Z času na čas webová stránka ponúka špeciálne ponuky na diagnostiku alebo konzultáciu so špecialistom. V prípade otázok volajte na telefónne čísla +7-812-308-00-18 a +7-921-947-2261. Keď na webovej stránke uvediete svoje kontaktné údaje, správca vás bude kontaktovať a poskytne vám všetky informácie o termínoch, službách a platných zľavách.

BaltMed Ozerki

Hodnotenie: 4.2

BaltMed Ozerki

Multidisciplinárna rodinná klinika ponúka komplexnú diagnostiku a liečbu pre klientov všetkých vekových kategórií vrátane novorodencov. zdravotnícke centrum má najmodernejšie a špičkové vybavenie na CT vyšetrenie, ktoré poskytuje ostrý obraz a zaručuje najpresnejšiu interpretáciu výsledkov. Všetky zariadenia sú každoročne schvaľované a certifikované.

Pacienti majú možnosť vybrať si čas, ktorý im najviac vyhovuje. Celá politika zdravotníckeho centra je zameraná na poskytovanie pohodlia zákazníkom. Sú vyvinuté špeciálne komplexy, ktoré umožňujú vyšetriť celý organizmus alebo jednotlivé orgány v priebehu jedného alebo maximálne dvoch dní. Počas svojej dlhoročnej existencie sa klinike podarilo zhromaždiť personál vysokokvalifikovaných odborníkov, ktorí sa snažia dosiahnuť výsledky. Pozorná a starostlivá účasť na liečbe pacientov – to sú hlavné znaky lekárov BaltMed Ozerki.

Počítačová tomografia sa vykonáva pre orgány, ako sú:

 1. očné orbity;
 2. dutiny;
 3. hrudník;
 4. mozgu;
 5. brušné orgány.

Lekárske centrum je vybavené prístrojmi najnovšej generácie, ktoré sú minimálne ožiarené, ale poskytujú najpresnejšie výsledky. Odborníci s kompetentným prístupom, vysokou kvalifikáciou a solídnymi skúsenosťami vykonajú diagnostiku čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Záznam výsledkov vyšetrenia sa vykonáva len na externý disk, ktorý sa zakúpi priamo na klinike a platí sa oddelene od diagnostického vyšetrenia.

Rôzne akcie a aktuálne ponuky nájdete na webovej stránke zdravotníckeho zariadenia. Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle. +7-812-210-83-55. Neexistuje žiadny kumulatívny systém alebo pevné zľavy.

Klinika Petrohradskej štátnej pediatrickej lekárskej univerzity, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie

Hodnotenie: 4.1

Klinika Petrohradskej štátnej pediatrickej lekárskej univerzity, Ministerstvo zdravotníctva Ruskej federácie

Vedúci univerzitného oddelenia radiačnej onkológie je čestný doktor medicíny, doktor najvyššej kategórie, Alexander Vladimirovič Pozdňakov. Má vysokokvalifikovanú pracovnú silu, a to nielen medzi zrelou generáciou, ale aj medzi mladými zamestnancami. Lekári sa aktívne zúčastňujú na vedeckých štúdiách, seminároch, konferenciách a sympóziách s cieľom prehĺbiť svoje vedomosti.

Štruktúra diagnostického oddelenia pozostáva z troch miestností MRI a dvoch CT. V medicínskom centre sa už 5 rokov vyvíja metóda nízkodávkového multispirálneho skenovania, ktorá umožňuje vyšetrenie aj najmenším pacientom. Všetky zariadenia sú expertnej triedy, vybavené špecializovanými typmi rádiofrekvenčných cievok. Na konci poskytujú najpresnejšie obrázky a uľahčujú ich dešifrovanie. Okrem toho je na rádiologickom oddelení k dispozícii otvorený CT prístroj. Umožňuje vyšetrenie detí a dospelých, ktorí negatívne reagujú na uzavreté priestory.

Pacienti sa môžu objednať, zistiť aktuálne ceny a získať odpovede na otázky na telefónnom čísle +7-812-416-54-04.

Medicína severného hlavného mesta

Hodnotenie: 4.0

Medicína severného hlavného mesta

Klinika sa nachádza v centre Petrohradu. Nachádza sa v pešej vzdialenosti od stanice metra. Všetci zamestnanci nemocnice sú vysoko kvalifikovaní a majú viac ako 7 rokov praxe. Na tomografické vyšetrenia sa používa moderné diagnostické zariadenie, ktoré má minimálne hodnoty žiarenia a spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy.

Pred využitím služby má pacient možnosť bezplatnej konzultácie s odborníkom. Trvanie procedúry nepresahuje 40 minút. Výsledky sa poskytujú v písomnej forme a navyše sa úplne bezplatne zaznamenávajú na CD. Správu od lekára treba očakávať do 15 minút až 2 hodín. Všetko závisí od oblasti vyšetrenia. Klinika ponúka bezplatný prístup na internet prostredníctvom Wi-Fi.

Náklady sa výrazne nelíšia od predchádzajúcich účastníkov rebríčka. Zdravotnícke zariadenie je v prevádzke 24 hodín denne. Podobne ako na mnohých podobných klinikách sú vyšetrenia v noci oveľa lacnejšie. Všetky potrebné informácie získate na telefónnom čísle +7-812-613-61-13.

Organizátori z nemocnice Medicine North Capital Hospital zhromaždili vynikajúci, vysoko kvalifikovaný personál a vytvorili pre svojich návštevníkov príjemnú a pohodlnú atmosféru. Na základe informácií a spätnej väzby od pacientov môžeme toto zdravotnícke zariadenie odporučiť na zobrazovacie vyšetrenia.

Mestská nemocnica Pokrovsky

Hodnotenie: 4.0

Petrohradská štátna rozpočtová inštitúcia

Multidisciplinárne zdravotnícke zariadenie poskytuje vysoko špecializovanú pohotovostnú, plánovaciu a ambulantnú starostlivosť. Nemocnica má kvalitné diagnostické vybavenie, ktoré spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy. Vysoko kvalifikovaný personál ponúka všetku možnú pomoc a kompletné poradenstvo.

Zobrazovanie magnetickou rezonanciou sa vykonáva na nízkopolovom CT prístroji s uzavretou slučkou. Je to jedna z najbezpečnejších foriem diagnostického zariadenia, pretože nevytvára žiadne žiarenie. Vykonávajú sa len základné kontroly telesných orgánov a systémov s kontrastnými látkami alebo bez nich.

Cena služieb nepresahuje priemer v Petrohrade. Cena zahŕňa prepis a záznam snímok na disk. Výsledok sa pacientovi poskytne do 1 až 3 hodín po ukončení diagnostiky. Informácie o aktuálnych zľavách, akciách alebo vernostných programoch sa nenašli. Viac informácií získate na telefónnom čísle +7-812-322-03-003. Klinika nefunguje 24 hodín denne a klient môže byť vyšetrený od 9:00 do 21:00.

Zdravotnícke centrum Energo

Hodnotenie: 4.0

Zdravotnícke centrum Energo

hoto/#gallery-85715-2

Sieť multidisciplinárnych kliník poskytuje pacientom možnosť získať odbornú lekársku starostlivosť a absolvovať diagnostiku na moderných, špičkových prístrojoch, ktoré spĺňajú európske normy bezpečnosti a kvality. Zobrazovanie magnetickou rezonanciou sa vykonáva na veľmi presnom zariadení s vysokým poľom. Výsledky diagnostických vyšetrení interpretujú vysokokvalifikovaní rádiológovia, ktorí majú nielen teoretické znalosti, ale aj praktické skúsenosti. Neustále zdokonaľujú svoje vedomosti v zahraničí.

Centrum Energo poskytuje svojim klientom zľavy na diagnostiku magnetickou rezonanciou a počítačovou tomografiou. Aktuálne ponuky nájdete na oficiálnej webovej stránke zdravotníckeho zariadenia. Náklady na jednodňovú diagnostiku sú o 25 % nižšie. Klienti môžu zistiť stav akejkoľvek anatomickej oblasti alebo celého tela za najlepšiu cenu. Vďaka vysokej presnosti snímok sa rádiológ dokáže pozrieť aj na tie najmenšie zmeny a odporučiť pacientovi, ktorého špecialistu musí okamžite navštíviť.

Skenovanie magnetickou rezonanciou a počítačovou tomografiou v rámci povinného zdravotného poistenia číslo +7-812-901-03-01. Viackanálová linka +7-812-901-03-03.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: