14 najlepších talianskych reštaurácií v Bratislave

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Ľudia, ktorí boli v Taliansku, vedia, aké chutné je miestne jedlo. Ale aj tí, ktorí nikdy nevkročili do Talianska, milujú dobre pripravené cestoviny alebo špagety s pohárom dobrého vína.

V hlavnom meste sa nachádza veľké množstvo miest s najrôznejšími gastronomickými špecialitami. Naši odborníci vybrali 14 najlepších talianskych reštaurácií v Bratislave, ktoré si zaslúžia meno ita

 • ano vero.

  Hodnotenie najlepších talianskych reštaurácií v Bratislave

  Nomináciamiestonázov reštauráciecena
  Hodnotenie najlepších talianskych reštaurácií v Bratislave1Balzi Rossi2 500 – 4 000€
  2Semifreddo2 500 – 4 000€
  3Cantinetta Antinori2 500 – 4 000€
  4Andiamo1 500 – 2500€
  5„Donna Margherita1 500 – 2500€
  6Jamie`s Ita
 • 1 500 – 2500€
  7Florentini700 – 1500€
  8Komunita2 500 – 4 000€
  9Ceretto1 500 – 2500€
  10Giovedi Cafe1 500 – 2500€
  11Accenti1 500 – 2500€
  12Buono2 500 – 4 000€
  13Štvorec BB700 – 1500€
  14„IL Patio700 – 1500€

  Balzi Rossi

  Hodnotenie: 4.9

  Balzi Rossi

  Reštaurácia otvorená v historickom mrakodrape je lídrom. Podľa kritikov sa tu pripravujú najchutnejšie ryby v meste a rumová baba sa nelíši od tej, ktorú môžete ochutnať v Janove. Vysoká kvalita potravín. Je to vďaka profesionalite talianskych kuchárov na čele s talentovaným šéfkuchárom Emanuele Mongillom. Všetky výrobky sú nakupované od dôveryhodných dodávateľov. Napríklad morské plody pochádzajú priamo zo Seychel.

  Rozmanitosť ponuky. Odporúčame vám ochutnať jedlá zo všetkých sekcií. Okrem talianskej kuchyne ponúka aj jedlá európskej, singapurskej, ázijskej a stredomorskej kuchyne. Cena je pevne stanovená a pohybuje sa od 600 do 1500 €. Rozsiahly vínny lístok ponúka klasické európske hity a vína z Nového sveta.

  V reštaurácii je bar s ustricami. K dispozícii je projektor a dve obrazovky, na ktorých sa často premietajú športové prenosy. Miestnosť je možné po dohode uzavrieť na banket. K dispozícii sú služby detského animátora. Nie každý si dokáže vychutnať farebnú hudbu a hlasné rytmy.

  Adresa: r. Bratislava, Kudrinská ulica, 1. Prihláška na telefónnom čísle: +7(495)144-74-14. Otvorené denne od 12:00 do 00:00.

  Výhody

  • Vysoká úroveň služieb;
  • Špecializované menu (detské, palacinkové, sezónne, pôstne);
  • vhodné pre vegetariánov/vegánov;
  • Bezbariérový prístup;
  • bezplatné parkovanie.

  Nedostatky

  • Neidentifikované.

  Semifreddo

  Hodnotenie: 4.9

  Semifreddo.webp

  Druhé miesto patrí miestu s takmer šestnásťročnou históriou. Nino Graziano, titulárny šéfkuchár, tu pracuje. Pred príchodom do Ruska mala jeho sicílska reštaurácia dve michelinské hviezdy. Vychutnajte si klasickú taliansku, sicílsku a autorskú kuchyňu. Nino je dôkladný pri výbere produktov, od bažantov až po špeciálny kozí syr. Šéfkuchár ako skutočný profesionál vie, že na zachovanie podstaty pôvodného receptu nie je potrebné veľké autorstvo.

  Kritici a návštevníci spomínajú najmä krevetovú polievku dovezenú zo Sicílie a bronzino, kvetinový šalát s dusenou teľacou hlavou, tagliatu podávanú ako japonské tataki so sójovo-zázvorovou omáčkou. Hostia si môžu vybrať nielen z bežného menu, ale aj z dvoch degustačných menu: tradičného sicílskeho (bez vína) a kreatívneho. Vínny lístok je pestrý a stáva sa referenčným bodom pre všetky talianske vinárstva.

  Štýl izieb je elegantný a nenápadný, s útulnou atmosférou. Biele obrusy a závesy kontrastujú s čiernymi stoličkami, lustrami a svietnikmi. Jedzte alebo len pite kávu na letnej verande. Priemerný účet stojí približne 6 500 p.

  Adresa: Bratislava, Lomonosov. Ulica Timura Frunzeho 11, budova 55, Bratislava. Telefón: +7(495)181-55-55. Otvorené denne od 12:00 do 23:30.

  Výhody

  • služby na vysokej úrovni;
  • Wi-Fi;
  • pohodlné parkovanie zdarma.

  Nevýhody

  • Drahé.

  Cantinetta Antinori

  Hodnotenie: 4.8

  Cantinetta Antinori.webp

  Tretia pozícia patrí slušnej reštaurácii, kde často narazíte na vysokopostavených štátnych úradníkov. Vďaka množstvu luxusných áut a ochranke pri vchodoch je zrejmé, že toto miesto je obľúbeným cieľom návštev VIP osôb. Pre niektorých je to výrazná nevýhoda. Napriek tomu reštauráciu odporúčame, pretože prezentované jedlá sú mimoriadne vynikajúce. Ak ste skutočný gurmán, nemôžete obísť reštauráciu Cantinetta Antinori.

  Kuchyňu vedie šéfkuchár Mauro Panebianco, povolaním cukrár. Tiramisu podľa práva sa považuje za najlepšie v Bratislave. Mauro ponúka hosťom toskánsku klasiku, ktorá sa prejavuje hovädzím steakom vyprážaným v hľuzovkovej soli; teľacími líčkami dusenými v čerešňovej omáčke; hovädzím tagliata s omáčkou chianti, pečeným vcelku na otvorenom ohni a potom nakrájaným na najjemnejšie plátky vo farbe ruží. Na vínnej karte nájdete približne dva a pol tisíca fliaš. Priemerný účet – od 2 do 7 tisíc. .

  Adresa: c. Bratislava, Denežnyj pereulok, 20. Telefón: +7(499)241-33-25. Otvorené denne od 12:00 do 00:00.

  Výhody

  • organizácia banketu;
  • dodávka jedla;
  • letná terasa;
  • Wi-Fi;
  • pohodlné bezplatné parkovanie.

  Nevýhody

  • drahé.

  Andiamo

  Hodnotenie: 4.8

  ANDIAMO.webp

  Štvrtý hotel je moderné zariadenie, ideálne pre ľudí žijúcich v metropole. Okrem talianskych jedál sú v ponuke aj jedlá japonskej kuchyne. Majstrovskí kuchári kombinujú aktuálne trendy s vlastným jedinečným prístupom, ktorého výsledkom sú majstrovské diela. V ponuke je viac ako dvadsať rôznych druhov pizze a dôraz sa kladie na pizzu. Podľa návštevníkov je pizza pravá talianska, s tenkým cestom a mierne chrumkavou štruktúrou. Medzi ďalšie odporúčané jedlá v ponuke patrí rizoto, domáce cestoviny, jedlá z rýb a dezerty. Veľký výber vín osloví každého hosťa.

  Dizajn interiéru je lakonický, ladený do zdržanlivých béžových a hnedých farieb. Tlmené svetlá a melodická hudba vytvárajú romantickú a uvoľnenú atmosféru na stretnutia. Cez deň je tu oveľa jasnejšie a cez veľké vitrážové okná sa môžete pozrieť na mesto. Priemerný účet okolo 2-5 tisíc. .

  Adresa: 3a, Bangkok. Bratislava, Stroiteley st. 4, bld. 2, ako aj na Prospekt Vernadskogo, 37/1. Telefón: +7(495)789-56-78, +7(495)930-81-81. Otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

  Výhody

  • vlastná pekáreň;
  • pracovné obedy;
  • detská izba;
  • Bezplatné workshopy pre deti počas víkendov;
  • letná terasa;
  • Wi-Fi;
  • Objednávanie a doručenie cez Yandex.Potraviny.

  Nevýhody

  • drahé.

  „Donna Margarita

  Hodnotenie: 4.7

  Piate miesto obsadila priestranná a svetlá reštaurácia. V nadväznosti na koncipovanú koncepciu sa tu nekladie dôraz na interiér. Vonkajší vzhľad podniku pripomína útulné uličky Talianska s množstvom zelene, mandarínok, slnka a lahodných vôní. Hlavnou myšlienkou dizajnu je nedostatok jednoty a odlišnosti nábytku a riadu. Hlavná sála, podobná trhovému námestiu s pultom a dlažbou pod nohami, pojme 70 až 90 osôb a krbová sála 80 až 90 osôb.

  Šéfkuchárom kuchyne je Paolo Boccolini, ktorý varí tradičné talianske jedlá podľa receptov svojej starej mamy. Odporúčame najmä ossobucco s teľacím mäsom a polentou, hovädzí scaloppine so zemiakovou kašou a hubovou omáčkou a šalát z morského vlka. Určite si objednajte niektorú z ponúkaných pizz a koláčov, napríklad tekvicový, marhuľový a marhuľový koláč alebo čokoládový višňový koláč. Priemerný účet sa pohybuje od 2 000 do 3 000. .

  Adresa: Milton 3, ul. Bratislava, B. Lomonosova ul. 2, budova 1, 1905 ga. Telefón: +7(499)682-70-01, +7(499)682-70-00. Otvorené denne od 12:00 do 22:00.

  Výhody

  • špeciálne menu;
  • Vhodné pre vegetariánov/vegánov;
  • Detské stoličky na požiadanie;
  • letná terasa;
  • doručenie;
  • Parkovanie.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Jamie`s Ita
 • Hodnotenie: 4.7

  JAMIES ITA<li></div><p>AN.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/52316666197251-9014.jpg“ height=“477″ title=“JAMIES ITA</p><li>AN.webp“><p>Šieste miesto patrí reštaurácii, ktorú vlastní nielen Angličan, ale aj Jamie Oliver, šéfkuchár známy po celom svete. Dobrá poloha, blízko Kremľa. Na hostí čaká príjemná atmosféra a chutné jedlá od šéfkuchára Mattea Laia. Hlavné jedlá na jedálnom lístku sú miestne špeciality z rôznych regiónov Talianska, ktoré Jamie upravil. Výrobky sú starostlivo vyberané a nakupované prevažne z fariem, či už ide o olivový olej, vajcia, zeleninu, ryby, klobásy alebo mäso. Tento prístup viedol k úspechu reťazca.</p><p>Atmosféra v reštaurácii je príjemná a nie je v nej žiadny pátos. Toto miesto sa prezentuje ako miesto priateľské k rodine, kde je vždy hlučno a zábava ako doma. Vítané sú tu najmä deti, pre ktoré bolo pripravené špeciálne menu v podobe filmu a otvorená je aj špeciálna zábavná miestnosť. Do miestnosti sa zmestí až dvestopäť osôb. Priemerný účet – od 1500 p.</p><p>Nachádza sa na Okhotny Ryad, 2, TC „Modny Season“, 2. poschodie. V prípade akýchkoľvek otázok volajte: +7(968)544-92-35, +7(495)540-44-10, +7(812)640-16-16, +7(812)903-00-80. Otvorené denne od 10:00 do 00:00.</p><h4>Pozrite si</h4><ul><li>špičkové služby;</li><li>zdravá detská výživa;</li><li>letná terasa.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Florentini</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=FLORENTINI.webp

  Siedme miesto patrí sieti talianskych reštaurácií steakového formátu. Rozprestierajú sa po celom meste: Leninský prospekt, Stará Basmannaja, Kalužské pole, Mičurinský prospekt. Šéfkuchárom podniku je Artem Dobrovolsky. Sebavedomé ruky v kombinácii s talentom tohto majstra vytvárajú nové jedlá, ktoré sa stávajú majstrovskými dielami a ohromujú návštevníkov lahodnou chuťou.

  Podáva taliansku, európsku a autorskú kuchyňu. K dispozícii je aj špeciálne menu: pôstne a vegetariánske. Odporúčame na florentský steak, ligúrsky tanier s morskými plodmi, burratu a pizzu. Ani bohatý vínny lístok nenechá hostí ľahostajnými.

  Interiér je nezvyčajne zariadený: stĺpy verejného osvetlenia, lavičky, okná s kvetmi, veľa zelene – to všetko nás privádza do teplej klímy talianskeho predmestia. Hlavná sála má kapacitu 80 miest. K dispozícii je vináreň, kde si môžete posedieť na mäkkých pohovkách. Nezriedka sa stáva, že sa podnik na banket zatvorí. Miesto je ideálne na organizovanie večierkov a osláv vrátane detských párty. Priemerný účet je približne 2500 p.

  Adresa: cel Mare, Belgicko. Bratislava, Mičurinský prospekt, Olympiyskaya Derevnya 4, budova 3, poschodie 1. Telefón: +7(495)773-02-00, +7(499)649-71-99. Otvorené denne od 12:00 do 00:00.

  Výhody

  • Vlastná pekáreň;
  • Detské animačné služby;
  • objednávanie a doručovanie cez Yandex.Potraviny;
  • bezplatné parkovanie.

  Nevýhody

  • nezistené.

  Komunita

  Hodnotenie: 4.7

  KOMUNITA

  Ôsmy je podnik s originálnym interiérom. Hostia sa mohli cítiť nielen v reštaurácii, ale aj v obrovskej knižnici. Vysoké police siahajúce až po strop, stupňovitý krištáľový luster, kompletná zbierka panelov a originálnych plagátov, neónové osvetlenie. Jedinečná výzdoba robí toto miesto nezabudnuteľným a odlišuje ho od konkurencie. V tomto prostredí si môžete vychutnať vegetariánsku, orientálnu, panázijskú alebo stredomorskú kuchyňu, ochutnať rôzne vína a koktaily alebo sa ubytovať v útulnej čajovni. Ako predjedlo odporúčame klasický tatarák z hovädzieho mäsa podávaný na foccacia chipsoch, posypaný parmezánom a čiernou hľuzovkou. Medzi dezerty patrí čokoládová pena s bylinkami, pistáciami, tekvicovými lupienkami a sorbetom. Kuchyňu vedie talentovaný šéfkuchár Giacomo Lombardi.

  Reštaurácia sa často stáva miestom divadelných predstavení alebo stretnutí, ochutnávok a iných podujatí vrátane banketov. V Spoločenstve môžete skutočne čítať knihy, pretože sú skutočné, nie falošné. Priemerný účet sa pohybuje od 2 500 do 5 000. .

  Nachádza sa na nábreží Cosmodamianskaja 2. Pre rezervácie kontaktujte: +7 (495) 663-17-47. Otvorené: pondelok až štvrtok od 12:00 do 0:00; piatok a sobota od 12:00 do 17:00; nedeľa od 12:00 do 0:00.

  Výhody

  • cukráreň;
  • VIP miestnosť až pre 12 osôb;
  • tanečný parket;
  • letná terasa;
  • Wi-Fi;
  • platba kartou.

  Nevýhody

  • platené parkovanie v meste.

  Ceretto

  Hodnotenie: 4.6

  CERETTO.webp

  Na deviatom mieste rebríčka sa umiestnila sieť reštaurácií s talianskou kuchyňou, projekt rodiny Ceretto a moskovského reštauračného holdingu Fresco Group. Rodina Ceretto žije v Piemonte a už sedemdesiat rokov vyrába najlepšie vína v tejto oblasti, ako napríklad svetoznáme Barbaresco a Barollo. Ceretto má v Albe reštauráciu Piazza Duomo, ktorá má tri michelinské hviezdičky. Otvorené obchody na Cvetnom bulvári, Leninskom námestí a Leningradskom prospekte. Hlavnou témou tohto reťazca je zdravé stravovanie. Šéfkuchári absolvujú praktické školenie v Taliansku. Vladimir Sidorov a DennisPancery vedú kuchyňu.

  Takmer všetky jedlá v ponuke sa vyrábajú bez prípravy, pripravujú sa od začiatku pre každého zákazníka. Žiadne mikrovlnné rúry, chladenie, kuchynská soľ ani rafinovaný cukor. Hoci príprava trvá dlhšie, jedlo je domáce, chutné a zdravé. Odporúčame vyskúšať niektorú z niekoľkých druhov pizze, petróny z údeného bôčika a mäsového ragú, šalát z račej krkovičky, fettuccini so smržmi, rizoto na milánsky spôsob. V ponuke je aj japonská kuchyňa. Výber vín od someliéra Andreja Timofejenka vás ohromí svojou rozmanitosťou. Z hľadiska zrozumiteľnosti je vínny lístok Ceretto považovaný za najlepší, pretože je doplnený fotografiami a recenzovanými popismi. Priemerný účet bude približne 2 000. .

  Adresa: mesto. Bratislava, Tsvetnoy Boulevard, 11, budova 3. Rezervácie na telefónnom čísle: +7 (495) 621 60 98; doručenie: +7 (964) 728 40 06. Otvorené denne od 11:00 do 24:00; rozvoz medzi 12:00 a 22:00.

  Výhody

  • zdvorilý personál;
  • Rodinné dni sa konajú počas víkendov;
  • akváriová vitrína s morskými plodmi;
  • letná veranda;
  • Wi-Fi;
  • bezplatné parkovanie.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Giovedi Cafe

  Hodnotenie: 4.6

  GIOVEDI CAFE.webp

  Desiate miesto patrí reštaurácii Arkadij Levin. Obzvlášť dobré sú tu juhotalianske jedlá, ako napríklad pizza, polievky, mäsové a rybie steaky, morské plody, rizoto, poterhaus, jahňacie sedlo v šindľoch, kozie mäso marinované v bielom víne. Menu je v novom formáte, priemerné, ale sú tu naozaj hodnotné a novo znejúce veci. Často sa konajú majstrovské kurzy pre deti, kde sa učia pripravovať margaritu.

  Interiér je taliansky oduševnený a jednoduchý. dvojpodlažná budova. K dispozícii je priestor s pecou na pizzu a barom. Tehlové steny. Množstvo zelene na parapetoch, ktorá prispieva k útulnosti. Niekoľko obrazoviek LCD, takže môžete často sledovať športové prenosy a počúvať hudbu. Priemerný účet: 2500 p.

  Nachádza sa na adrese Ozerkovská 26, obytný komplex Aquamarine. Telefón: +7(495)772-97-37. Otvorené denne od 11:30 do 23:00.

  Výhody

  • Dvadsaťpercentná zľava počas pracovných dní od 12:00 do 15:00;
  • presný servis;
  • banketové zariadenia;
  • letná terasa;
  • Objednávka a doručenie cez Yandex.Jedlo;
  • parkovisko.

  Chyby

  • Desaťpercentný povinný poplatok za služby.

  Accenti

  Hodnotenie: 4.5

  Accenti

  Jedenáste miesto patrí podniku, ktorý bol v roku 2010 na VI. moskovskom gastronomickom festivale vyhlásený za najlepšiu reštauráciu. Na stránke

  hodnotenie ipAdvisor je pomerne vysoké – 4,5. Accenti je na trhu už viac ako pätnásť rokov a za ten čas si stihol získať povesť skvelého miesta na jedlo a oddych. V kuchyni má na starosti Igor Šurupov. Zastúpené sú autentické, talianske, stredomorské a ruské jedlá. Jedlo je tu rôznorodé, takže nie je úplne talianske. Samozrejme si môžete objednať carpaccio, buratu, byvoliu mozzarellu. Ak chcete novú chuť, vyberte si krabie ravioly z ryžového cesta.

  Pojme sto ľudí. Stoly sa dajú podľa potreby premiestňovať alebo sú voľne stojace, čo umožňuje sedenie pre osemčlenné skupiny. K dispozícii sú tri miestnosti, z ktorých jedna s kapacitou dvadsať osôb je vybavená zvukovým systémom a tanečným parketom. Mramorové busty, obrazy, zeleň, mäkké pohovky a veľa svetla robia interiér pohodlným a vhodným na upokojujúce rozhovory. K dispozícii je priestranná letná veranda. Priemerný účet sa pohybuje od 2500 do 3 tisíc. .

  Nachádza sa v Kropotkinskej uličke 7. Pre informácie kontaktujte: +7(499)246-15-15, +7(499)246-71-82, +7(499)245-74-53. Otvorené: pracovné dni od 12:00 do posledného zákazníka; víkendy od 13:00.

  Výhody

  • Banketové služby;
  • Wi-Fi;
  • platba kartou;
  • Parkovanie.

  Nevýhody

  • relatívne drahé.

  Buono

  Hodnotenie: 4.5

  BUONO.webp

  Dvanásta je reštaurácia na dvadsiatom deviatom a tridsiatom poschodí hotela Ukraine. Krásny výhľad z panoramatických okien očarí návštevníkov rovnako ako jedlo. Takmer všetky miesta na sedenie sú pozdĺž okien, aby si krásu centra hlavného mesta mohlo vychutnať čo najviac hostí. Interiér zodpovedá prémiovej triede, takže sú v ňom zreteľné tóny talianskeho impéria. V ponuke je klasika, ale sú tu aj jedlá flambované.

  Kuchyňu vedie Christian Lorenzini, ktorý bol predtým šéfkuchárom v reštaurácii Mario’s a varil pre celebrity ako Sting, Mick Jagger, Eros Ramazzotti a Naomi Campbell. A v roku 2011 sa rozhodli poveriť Christiana vedením spoločnosti Buono. Flambovanie má na starosti talentovaný Francesco Pistacchio.

  V reštaurácii sa konajú rodinné podujatia, bankety, gastronomické večery, hrá živá hudba. K dispozícii je ustricový bar, sezónne, detské a pôstne menu. Priemerný účet bude približne 3500 r.

  Nachádza sa na adrese Kutuzovsky Prospekt 2/1, bldg 1, 29. poschodie. Zavolajte na: +7 (495) 229-83-08, +7(495)229-83-09. Otvorené denne od 12:00 do 1:00.

  Výhody

  • Toto miesto sa nazýva SQUARE BBp a ponúka bankety;
  • animácie pre deti;
  • Wi-Fi;
  • bezplatné parkovanie.

  Chyby

  • relatívne drahé.

  Štvorec BB

  Hodnotenie: 4.5

  SQUARE BB.webp

  Na trinástom mieste sa nachádza rodinný podnik s vynikajúcou kvalitou jedla. Kuchyňu vedie Roberto Bruno. Jeho menu má výraznú taliansku príchuť: ravioly s mozzarellou a cestovinami pripravenými priamo v reštaurácii, pizza na najlepšom pečive, caprese, bruschetta s prosciuttom alebo lososom, panacotta. Pre zákazníkov, ktorí dbajú na svoju hmotnosť, je k dispozícii špeciálne menu so všetkými vhodnými potravinami. V ponuke sú čaje, kávy, mliečne koktaily, džúsy, limonády, smoothies. Kuchyňa je otvorená, takže každý hosť môže sledovať proces.

  V reštaurácii sa vždy organizujú detské oslavy a workshopy. V útulnej atmosfére a svetlom dizajne a s takýmito gastronomickými dielami od šéfkuchára značky bude každá oslava nezabudnuteľná. Na majstrovských kurzoch sa deti naučia pripravovať koktaily, sušienky, pizzu a pravé talianske cestoviny. Môžu prísť deti od troch do desiatich rokov. Dĺžka predstavenia je štyridsať minút. Keď si objednáte tortu, cukrári ju vyrobia ručne a splnia tak všetky vaše predstavy. Priemerný účet – 1 tisíc. .

  Nachádza sa na 1. kilometri 24. moskovského okruhu. Otázky: +7(985)422-82-72. Otvorené: pondelok až štvrtok od 10:00 do 23:00; piatok a sobota od 10:00 do 0:00; nedeľa od 10:00 do 23:00.

  Výhody

  • interaktívny priestor, kde sa môžete hrať;
  • Záver banketu;
  • vynikajúca kvalita potravín.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  „IL Patio

  Hodnotenie: 4.5

  Reťazec talianskych reštaurácií, ktorý bol Moskovčanom známy pod názvom „Patio Pizza“, uzatvára hodnotenie. Teraz sa koncept zmenil a s ním aj názov. Lokalita sa nachádza na uliciach First Tverskaya-Yamskaya, Taganskaya, Komsomolsky a Prospekt Andropova, v meste Balashikha. Môžete si tu dať niečo na jedenie, romantické rande alebo výdatný obed. Vyskúšajte tiramisu, pizzu, špagety bambini, mäsové guľky s brioškou, kurací kebab, nugetky, šaláty so špeciálnym dresingom šéfkuchára.

  Stredomorská kuchyňa s výhradne čerstvými, ekologickými surovinami a rešpektovaním receptov. Vedenia kuchyne sa ujal slávny šéfkuchár Renzo de Sario. Svoj obľúbený pokrm si môžete pripraviť doma podľa receptu tu. Ďalšou výhodou podniku je rozmanitosť nápojov. V tomto podniku sa podávajú zaujímavé horúce koktaily, ako aj vína, aperitívy, džúsy a limonády. Odporúčame vám navštíviť IL Patio. Priemerný účet je približne 1 tisíc Euro. .

  Nachádza sa na ulici Pervaya Tverskaya-Yamskaya 2, bldg. 1. Zavolajte nám na: +7(965)319-24-20, +7(495)781-07-81. Otvorené: pracovné dni od 8:00 do 0:00; víkendy od 11:00 do 0:00.

  Dôstojnosť

  • špeciálne detské menu
  • firemné večierky (prenájom sály nie je spoplatnený);
  • Vernostný program a propagačné akcie;
  • Wi-Fi;
  • platba kartou;
  • objednávka a doručenie cez Yandex.Potraviny

  Nevýhody

  • nenájdené.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: