15 najlepších bánk pre vklady

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nie je reklamou, nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Nech sa vymyslia akékoľvek nové systémy obohacovania, bankové vklady zostávajú najspoľahlivejším spôsobom získavania zisku. V závislosti od finančnej stability konkrétnej inštitúcie je možné získať pasívny príjem bez toho, aby ste riskovali na burzách alebo investovali peniaze do pochybných projektov. Na trhu je toľko ponúk. Niektorí ľudia dôverujú finančným inštitúciám, s ktorými spolupracujú už roky, zatiaľ čo iní si bez ohľadu na meno a popularitu spoločnosti berú svoje peniaze tam.

Zoradili sme 15 bánk s bezchybnou povesťou, ktoré ponúkajú najlepšie sadzby pre zisk. Zoznam je založený na spätnej väzbe od skutočných klientov a finančných analytikov.

Hodnotenie najlepších bánk pre vklady

Nomináciamiestobankahodnotenie
Najlepšie banky pre vklady1Rosbank5.0
2MTS Bank4.9
3Uralská banka pre obnovu a rozvoj4.9
4Banka Tinkoff4.8
5Absolut Bank4.8
6Sovcombank4.7
7Moskovská úverová banka4.7
8VTB4.7
9Sberbank4.6
10Rosselhozbank4.6
11Promsvyazbank4.5
12Poštová banka4.5
13Gazprombank4.4
14Alfa-Bank4.3
15Investtorgbank4.2

Rosbank

Hodnotenie banky: 5.0

ROSBANK

Prvé miesto patrí veľkej úverovej inštitúcii, ktorá ponúka rôzne ziskové programy. Zákazníci si môžu vybrať sporiaci vklad alebo sporiaci vklad. Prvý účet je možné doplniť, ale druhý zostáva nezmenený až do konca platnosti zmluvy. Podmienky sú rôzne. Môže trvať 3 mesiace, 6 mesiacov, 1 rok, 3 alebo 5 rokov.

Úrokové sadzby začínajú na 8 % (základná sadzba a promo kód sa sčítajú). Tarifa „150 rokov spoľahlivosti“ je k dispozícii za sumu od 500000 Euro. Vklady sa prijímajú aj v amerických dolároch. K dispozícii sú tri balíky, každý s inými podmienkami. Úroky sú splatné na konci zmluvy (3, 6, 7, 9, 12, 18, 24, 36 mesiacov podľa vášho výberu). Sporiaci vklad nie je možné doplniť a čiastočné výbery nie sú k dispozícii. K dispozícii je automatické predĺženie. Účet je možné otvoriť v ktorejkoľvek pobočke organizácie, ako aj online.

Mnohí respondenti uviedli, že banka pripravuje veľa zaujímavých ponúk, ktoré sú výhodné pre stálych aj nových klientov. Každý si môže nájsť program podľa svojich potrieb. Počas spolupráce sa nevyskytli žiadne spory. Ponúkaná sadzba je skutočne jednou z najvyšších na finančnom trhu. Ďalšie informácie vám poskytne operátor na telefónnom čísle: 8800200 54 34.

MTS Bank

Hodnotenie banky: 4.9

MTS BANK

Na druhom mieste rebríčka je banka, ktorá si získala povesť stabilnej finančnej inštitúcie. Vypracúva trvalé aj špeciálne ponuky s obmedzeným trvaním. Každý hosť si bude môcť vybrať najvhodnejšiu cenu na základe svojich cieľov a želaní. Najziskovejším programom súčasnosti je MTS XXL. Doba platnosti dohody je 1 rok. Termínovaný vklad predpokladá splatnosť úrokov (8 %) po 365 dňoch.

Čiastočné výbery nie sú k dispozícii. V prípade potreby predčasného výberu môžete využiť sadzbu „na požiadanie“. Úroky sa prevádzajú na vklad alebo samostatný účet, žiadne platby na bankovú kartu. Vklady sa prijímajú len v Euroľoch. Minimálna suma – 50 tisíc. Euro.

Zákazníci sú spokojní so službami, cenovo výhodnými programami, jednoduchým a rýchlym uzatvorením zmluvy. Mnohí ľudia si všimli, že banka často predstavuje nové produkty, ktoré využívajú rôzne kategórie vkladateľov. Registrácia sa vykonáva online na webovej stránke alebo v ktorejkoľvek pobočke banky (v niektorých mestách táto služba nie je dostupná). Viac informácií o aktuálnych sadzbách získate na telefónnom čísle: 8800250 0250.

Uralská banka pre obnovu a rozvoj

Hodnotenie banky: 4.9

URALSKÁ BANKA PRE OBNOVU A ROZVOJ

Tretie miesto v hodnotení obsadila finančná inštitúcia, ktorá už mnoho rokov pomáha jednotlivcom znásobiť ich úspory ponukou rôznych systémov vkladov. Poplatky sú vhodné pre ľudí s rôznymi finančnými prostriedkami. Zlepšené podmienky priťahujú čoraz viac klientov. Najzaujímavejší sadzobník banky: „Kumulatívnych 390 dní“. Úroková sadzba začína od 7,85 %. Doba platnosti zmluvy – 390 dní.

Úroky sa vyplácajú na vkladový účet na konci doby viazanosti vkladu (neprevádzajú sa na osobitný účet). Kapitalizujú sa na konci každého mesiaca. Peniaze sa prijímajú len v Euroľoch. Čiastočné výbery v rámci dohody sú možné, ale len do štyroch transakcií. Peniaze je možné vybrať aj predčasne, ale potom sa prostriedky prepočítajú v plnej výške podľa sadzby „na požiadanie“ a všetky úroky, ktoré túto sadzbu presahujú, sa z účtu stiahnu.

Stáli klienti uviedli, že pravidelne využívajú výhodné ponuky banky. Noví vkladatelia boli tiež spokojní so službami a ziskom. Registrácia nezaberie veľa času. Žiadosť sa podáva prostredníctvom webovej stránky. Všetky pobočky banky vás môžu informovať o aktuálnych produktoch a ponúknuť vám ten najlepší. Kontaktné telefónne číslo: 8800100 02 00.

Banka Tinkoff

Hodnotenie banky: 4.8

TINKOFF BANK

V posledných rokoch si získava čoraz väčšiu popularitu a v rebríčku obsadzuje štvrté miesto. Ako významná úverová inštitúcia ponúka celý rad vkladových plánov, ktoré prinášajú pomerne hmatateľné a stabilné výnosy. „SmartDeposit (zvýšená sadzba) – Najvýhodnejší program so 7,5 %. Vypočítavajú sa pod podmienkou, že doba platnosti zmluvy je 6 mesiacov alebo viac. Sadzba kratšia ako šesť mesiacov je 6,5 %.

Klient si môže zvoliť, či sa úrok kapitalizuje, alebo sa prevedie na kartu. Mena môže byť ľubovoľná: Eurole, doláre, euro. Doplnenie je možné len počas prvých 30 dní odo dňa otvorenia vkladu. Existujú čiastočné výbery, ale len 2 mesiace po uzavretí zmluvy. V prípade predčasného výberu finančných prostriedkov sa sadzba prepočíta na základe aktuálnej sadzby.

Služba „Informovanie“ sa poskytuje bezplatne. Dostanete debetnú kartu a nemusíte platiť za jej vydanie a vedenie. Stav svojho účtu môžete sledovať v osobnej skrinke. Ak si želáte, je možné ho transformovať na viacero mien. Je určený na akumuláciu finančných prostriedkov v rôznych menách. Prepočet sa vykonáva podľa kurzu centrálnej banky. Viac informácií o otvorení debetného účtu získate na našej infolinke: 880055 22 44.

Absolut Bank

Hodnotenie banky: 4.8

ABSOLUT BANK

Finančná spoločnosť s rôznymi ponukami, ktoré uspokoja každú kategóriu občanov, sa dostala do prvej päťky najlepších bánk pre vklady. Ide o sporiace a sporiace plány so štandardnými a prémiovými sadzbami, s kapitalizáciou alebo bez nej. Dôležitou výhodou banky je rýchle uzatváranie zmlúv, prísne dodržiavanie všetkých ustanovení, žiadne porušovanie.

Najobľúbenejšia tarifa – „Absolútne maximum“. Sadzba závisí od výšky vkladu a doby trvania zmluvy (od 91 do 1080 dní). Najvyšší záujem sa ponúka od 3 mil. Euro. Peniaze sa prijímajú v Euroľoch, eurách a dolároch. Úroky sa vyplácajú na konci obdobia. Možno ich previesť na plastovú kartu, samostatný účet alebo ich ľubovoľne ponechať na debetnom účte. Čiastočné čerpanie finančných prostriedkov sa neposkytuje, rovnako ako doplnenie.

Finančné prostriedky je možné vybrať predčasne. Môže to byť za zvýhodnených podmienok alebo za sadzbu „na požiadanie“. Podľa recenzií klientov banka ponúka jeden z najvýhodnejších programov s pohodlnými podmienkami pre vkladateľov. So spoluprácou sú spokojní nielen pravidelní vkladatelia, ale aj zákazníci, ktorí vkladajú prvýkrát. Ak chcete využiť sadzby tejto inštitúcie, môžete všetky informácie získať na telefónnom čísle: 8800200 20 05.

Sovcombank

Hodnotenie banky: 4.7

SOVKOMBANK

Šiesta v rebríčku – stabilná a spoľahlivá banka, ktorú si vybrali mnohí domáci vkladatelia. Ponúka výhodné podmienky a vysoké úrokové sadzby pre všetky kategórie občanov. Existujú trvalé sadzby a osobitné sadzby so zvýšenými sadzbami, ktoré sú vypracované pre konkrétne podmienky. V súčasnosti je najobľúbenejším vkladom „rekordný úrok“. Zmluvu je možné uzavrieť na 60 dní alebo 12 mesiacov.

50 000 Euro – minimálna výška vkladu. Pri platbe kartou „Khalva“ sa základná sadzba výrazne zvyšuje. Doplnenie, výber v splátkach a kapitalizácia sa neposkytujú. Mena je Euroeľ. Pri skoršom výbere sa uplatňuje sadzba „na požiadanie“. Úroky sa prevedú na bankovú kartu na konci zmluvného obdobia.

Všetci zákazníci, ktorí sa zúčastnili tohto programu, potvrdili, že ide o jedny z najvyšších sadzieb na debetných vkladoch, ktoré ponúkajú veľké finančné inštitúcie. Všetky podmienky sú pre mnohých ľudí optimálne: termín a úroková sadzba. Občania uviedli, že banka má mnoho ďalších zaujímavých ponúk, ktoré sa chystajú využiť. Kontaktné informácie pre viac informácií: 8800200 66 96.

Moskovská úverová banka

Hodnotenie banky: 4.7

MOSKOVSKÁ ÚVEROVÁ BANKA

Inštitúcia, ktorá je zaradená do ratingu a obsadila siedme miesto, je jednou zo systémovo dôležitých bánk v Ruskej federácii. Sadzby sú ponúkané pre veľké vklady od 15 mil. a pre skromné vklady. Úroková sadzba sa vypočíta na základe sumy a doby platnosti zmluvy. Najobľúbenejší program je Maximum Income. Pomáha výhodne investovať vlastné peniaze a za 95, 185, 370, 730 dní získať významný prínos a doplniť rodinný rozpočet.

Úroky sa vyplácajú na konci obdobia. Mena môže byť ľubovoľná: doláre, eurá alebo Eurole. Minimálny vklad v zahraničných peniazoch – 100, v Slovenskách peniazoch – 1000. Čiastočné výbery nie sú možné, počas doby platnosti nie je možné žiadne doplnenie. Existuje kapitalizácia úrokov. Mnohým ľuďom sa pri kúpe ročného balíka alebo zriadení vkladu online alebo prostredníctvom terminálu páči základná úroková sadzba.

Program uspokojuje zákazníkov rôznymi možnosťami. Zmluva sa uzatvára veľmi rýchlo, podmienky sa prísne dodržiavajú a služby sú vynikajúce. Operátori vždy konzultujú všetky otázky. Svoje otázky môžete položiť na webovej stránke alebo zavolať na našu infolinku: +749577 48 88.

VTB

Hodnotenie banky: 4.7

VTB

Jedna z najväčších a najspoľahlivejších bánk je na ôsmom mieste. Ponúka najširšiu škálu služieb pre vkladateľov. Poplatky sú rôzne a zohľadňujú možnosti a potreby všetkých kategórií občanov. K dispozícii sú Euroé, viacmenové, termínované, sporiace a dobíjacie vklady. Môžu byť platné na dobu neurčitú alebo na určitý čas.

Podľa štatistík sa za najzaujímavejší považuje vklad „Replenishable“. Ponúka optimálne podmienky a vysokú mieru návratnosti. Minimálna výška vkladu: 5000 Euro. Do 15 tisíc sa uplatňuje znížená sadzba. So zmluvou na 75000 . a vyššie, bude 7,38 %. Držitelia karty Multicard môžu očakávať vyšší úrok. Doba trvania zmluvy: od 3 mesiacov do pol roka. Mena: Euroeľ, dolár, euro.

Čiastočné výbery nie sú k dispozícii. Predčasný výber bude mať za následok stratu sumy, ktorá bude prepočítaná podľa nových podmienok. Zákazníci konštatovali, že vďaka priaznivým sadzbám inštitúcie je možné získať stabilný príjem prostredníctvom rôznych programov. Vyhotovenie sa vykonáva online alebo na pobočkách banky. Pre objasnenie informácií o všetkých tarifách a výber tej najvýhodnejšej je k dispozícii horúca linka: 8 800100 24 24.

Sberbank

Hodnotenie banky: 4.6

SBERBANK

Sberbank je v prvej desiatke najlepších bánk pre vklady a mnoho ľudí jej zveruje svoje peniaze. A napriek tomu, že sadzby sú niekedy nižšie ako v iných inštitúciách, volí sa pre finančnú stabilitu a zaručenú bezpečnosť osobných úspor. Poplatky pokrývajú všetky úrovne príjmov, schopností a túžob. Spoločnosť nezabúda na dôchodcov a ponúka im najvýhodnejšie podmienky.

Najobľúbenejším tarifom je dnes „Take Profit“. Ide o špeciálny sezónny program, ktorý umožňuje jednotlivcom zlepšiť svoju finančnú situáciu pri minimálnej výške vkladu 50 tisíc Euro. Mena je len ruská. Zmluvu je možné uzavrieť na 5, 12 alebo 18 mesiacov. Úroky sa časovo rozlišujú pri splatnosti.

Maximálna sadzba – 7,65 %. Podmienky obmedzenej správy ich financií neumožňujú výbery pred skončením platnosti zmluvy ani doplnenia. Jednou z výhod banky je možnosť vypracovať zmluvu rôznymi pohodlnými spôsobmi. Pôžičky je možné získať prostredníctvom pobočky, webovej stránky, mobilnej aplikácie alebo terminálu. Operátori prijímajú bezplatné hovory z mobilných telefónov 24 hodín denne na čísle: 900.

Rosselhozbank

Hodnotenie banky: 4.6

ROSSELHOZBANK

Čestné desiate miesto v hodnotení patrí úverovej inštitúcii, ktorej pobočky sú dostupné nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach a mestách. Sadzby vkladov sú rôzne. Môžete si vybrať medzi Euroľom a menou, s kapitalizáciou alebo mesačnou výplatou úrokovej sadzby, s doplnením alebo bez, s čiastočným výberom a s obmedzením tejto podmienky. Finančné produkty sú určené pre rôzne kategórie osôb.

Najvýhodnejšie podmienky sú ponúkané klientom, ktorí už využívajú balíky Ultra a Premium, ako aj držiteľom poistných zmlúv od jednej z partnerských spoločností inštitúcie. Populárna tarifa: „Zisková“. S týmto vkladom môžete získať značný zisk aj pri minimálnych vkladoch (od 3000 Euro).) Zmluvu je možné uzavrieť priamo v kancelárii alebo na diaľku.

Sadzba závisí od sumy a doby splatnosti a môže dosiahnuť 8 % pre Euroé vklady, 3,85 % pre dolárové vklady a 1,1. Minimálna doba platnosti zmluvy je 1 mesiac. Mnohí klienti spomínali možnosť získať úrok nielen na konci obdobia, ale aj každý mesiac. Viac informácií o tarifách získate na telefónnom čísle: 8800200 02 90.

Promsvyazbank

Hodnotenie banky: 4.5

PROMSVYAZBANK

Veľká banka uznaná za systémovo dôležitú a spoľahlivo chránená štátom pred finančnou krízou sa dostala do hodnotenia najlepších. Flexibilné podmienky zmlúv o vkladoch lákajú mnohých vkladateľov. Každý si môže vybrať najlepšiu tarifu s vyššími sadzbami v porovnaní s inými finančnými inštitúciami. Programy pre seniorov sú dôležitou výhodou. Takže pri výbere jedného z najpopulárnejších vkladov „Môj príjem“ okrem štandardnej sadzby získajú prémiu, ktorá zvýši výnosnosť investície.

Tarifa umožňuje predčasné ukončenie zmluvy za zvýhodnenú sadzbu. Vklady vo viacerých menách nie sú k dispozícii, iba v Euroľoch, dolároch a eurách. Úroky sa vyplácajú na konci úverového obdobia, ktoré si môžete vybrať z 122, 181, 547 a 731 dní. Minimálna suma, ktorá musí byť na účte: 10 tisíc. Euro. alebo 15 000. dolárov.

Čiastočné výbery sú obmedzené podmienkami vkladu. Zmluva sa podpisuje v pobočkách alebo v internetovej banke. Stáli aj noví klienti sú so spoluprácou so spoločnosťou spokojní. Žiadne sťažnosti. Všetky výrobky sú k dispozícii online alebo telefonicky na čísle: 8800333 03 03.

Poštová banka

Hodnotenie banky: 4.5

POCHTA BANK

Ďalej sa hodnotí finančná inštitúcia, ktorá dokázala v krátkom čase získať veľký počet nových zákazníkov a zároveň udržiavať vzájomne výhodnú spoluprácu so stálymi zákazníkmi. Tarify majú najlepšie podmienky. Nezabudnite však, že spoločnosť prijíma vklady len v Euroľoch, nie v cudzej mene. V súčasnosti sa za najobľúbenejšiu považuje tarifa „Capital“. Umožňuje vám dosahovať zisky s maximálnou sadzbou, pričom sadzba sa zvyšuje na 7,75 %, ak sa zaregistrujete online alebo ak sporiteľ dosiahne dôchodkový vek.

Nie je vhodný na pravidelné vklady. Doplatenie je možné, ale len počas prvých 10 dní po podpise zmluvy. Predčasné ukončenie bude mať za následok stratu zisku, zvýhodnené podmienky sa tu neposkytujú. Minimálna suma je 50 000 Euro.

Úrok sa účtuje na konci obdobia, ktoré môže byť šesť, 12 alebo 18 mesiacov. Možno ich vybrať v hotovosti z bankomatov alebo previesť na bežný účet inej finančnej inštitúcie. Registrácia je dostatočne jednoduchá a pohodlná. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto tarify alebo iných produktov, operátori vám ich zodpovedia na čísle: 8800550 07 70.

Gazprombank

Hodnotenie banky: 4.4

GAZPROMBANK

Gazprombank si vďaka svojim lukratívnym programom zaslúži byť zaradená do nášho hodnotenia. Ponúka desiatky sadzieb, z ktorých si každý vyberie tú najvýhodnejšiu. Všetky majú špeciálne vlastnosti a sú rozdelené do 4 kategórií: sporenie, sporenie, dôchodok a výber. Pozrime sa na vklad, ktorý si vybralo mnoho zákazníkov – „Váš úspech“. Je určený pre dlhodobé vklady so splatnosťou 1 až 3 roky.

Vkladatelia, ktorí si nie sú istí, že budú potrebovať čiastočný alebo úplný výber pred koncom obdobia vkladu, by mali tento plán odmietnuť, pretože podmienky to neumožňujú a úplný výber je možný len na konci. Služba kapitalizácie je výhodou.

300 tisíc Euro – minimálna výška vkladu. Maximálny možný percentuálny podiel pri zohľadnení všetkých dodatkov je 8,32, základný je 7,3-7,8. Sadzba je sezónna, preto sa musíte s podpisom zmluvy poponáhľať. Všetky informácie sú k dispozícii na oficiálnej webovej stránke, kde si môžete objednať aj spätné volanie. Ak máte ešte otázky, môžete zavolať na bezplatné číslo 8800100 07 01, kde vám naši operátori podrobne vysvetlia tarify a služby.

Alfa-Bank

Hodnotenie banky: 4.3

ALFA-BANK

Finančná inštitúcia, s ktorou mnohí ruskí občania dlhodobo a plodne spolupracujú, bola vybraná do hodnotenia najlepších bánk pre vklady. Poskytuje priaznivé podmienky pre zisk. Programy môžu byť krátkodobé a dlhodobé, s možnosťou doplnenia, s čiastočným výberom, s rastúcou úrokovou sadzbou. Každý klient, ktorý sa obráti na banku, si určite vyberie pre neho najlepšiu tarifu.

Najobľúbenejší vklad je Pobeda+. Môže byť otvorená v dolároch, Euroľoch alebo eurách. Toto obdobie môže byť minimálne (3 mesiace) alebo maximálne (3 roky). Úrok sa pohybuje od 5,53 do 7,4 % (vrátane kapitalizácie). Vklad neumožňuje doplnenie a čiastočný výber. V prípade predčasného zrušenia sa úrok prepočíta podľa nových podmienok.

Vkladateľ si vyberá z dvoch možností, ako naložiť s pridanými peňažnými prostriedkami: buď ich vybrať, alebo kapitalizovať. Minimálna výška vkladu pre vklad v Euroľoch je 500 tisíc a pre vklad v cudzej mene 500 tisíc. Klienti oceňujú pomerne vysoké percento, ktoré spoločnosť ponúka, a rýchlu realizáciu spôsobom, ktorý je pre každého pohodlný. Podrobné informácie nájdete na oficiálnej webovej stránke banky. K dispozícii je telefónne číslo pre vysvetlenie taríf a zmluvných detailov: 8800200 00 00.

Investtorgbank

Hodnotenie banky: 4.2

INVESTORGBANK

Banka ponúka novú vzájomne výhodnú spoluprácu s rôznymi kategóriami občanov, čím dopĺňa hodnotenie. Rozmanitosť taríf uspokojí všetky želania zákazníkov. Každý z nich má niekoľko zvláštností, ktoré spolu vytvárajú optimálne podmienky. Obľúbenou sadzbou u väčšiny vkladateľov je „rastúci úrok“. Podľa zmluvy sa platby vypočítavajú na uloženú sumu každých 92 dní (minimálne 50 000 Euro).). Sadzba začína na 6,8 % a maximálna možná sadzba je 8.

Záloha je v Euroľoch, cudzie meny nie sú akceptované. Doplnenie je možné počas celej doby platnosti zmluvy. Finančné prostriedky nie je možné vybrať čiastočne. Predčasný výber je možný a v závislosti od dodržiavania podmienok zmluvy o vklade sa uplatňuje zvýhodnená sadzba alebo sadzba „na požiadanie“. Úroky môžu zostať na debetnom účte alebo môžu byť prevedené na samostatný účet (takáto služba neexistuje pre plastové karty).

Podľa spätnej väzby zákazníkov sú programy prispôsobené preferenciám rôznych klientov. Registrácia je dostatočne rýchla. Všetky podrobné informácie nájdete na webovej stránke a môžete ich získať aj v pobočkách banky. Finančné produkty môžete konzultovať aj telefonicky: 8800200 45 45.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: