7 najlepších koláčov, ktoré si môžete objednať v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje schválenie alebo odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Čo vám ako prvé napadne, keď hovoríme o večierku alebo oslave? – Torta samozrejme! Zvyčajne sa stáva hlavnou dekoráciou každej udalosti. Dnešní cukrári prichádzajú každý deň s čoraz novými receptami, zdobia torty polevou, rôznymi lesklými prvkami atď. Inteligentný koláč vždy vyzerá pekne a hostia sa snažia zistiť, kde si hrdina tejto príležitosti objednal takúto krásu. Každý hostiteľ strany však vždy chce vyniknúť a byť zapamätaný svojimi hosťami, takže len málo ľudí zdieľa miesto na nákup lahodného koláča. S týmto vedomím sme vybrali najlepšie miesta, kde si môžete objednať nádhernú tortu na akúkoľvek príležitosť.

Tentoraz sa stretneme s cukrármi a štúdiami z Petrohradu. Toto mesto má naozaj skúsených majstrov svojho remesla, ktorí sa dokázali svojim zákazníkom. Mnohí z nich sa už viackrát objavili v tlači a majú za sebou niekoľko rokov skúseností. Naši odborníci vám poradia, kde ich nájsť a na čo sa zamerať pri výbere narodeninovej torty. Tiež vám povieme, aké otázky položiť cukrárovi, aby ste sa uistili, že je kompetentný. Zatiaľ sa zoznámime s typmi koláčov.

7 najlepších koláčov, ktoré si môžete objednať v Petrohrade

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
7 NAJLEPŠÍCH KOLÁČOV NA OBJEDNÁVKU V SPB4Cukráreň Anny Krasovskej4.7
5Tortoevský génius4.6
6Andersen Fa
ique
4.5
7Trojka4.4
8Cukráreň Cakeburg4.3
9Tarta4.2
104.1

Typy koláčov

Cukrárenský priemysel nestojí na mieste a dnes ponúka obrovské množstvo tort. Jedlé dekoratívne prvky prepracované do najmenších detailov zapôsobia čoraz viac. Krásna torta pozdvihne náladu na večierku, svadbe, narodeninovej oslave alebo len oživí čajový večierok. To všetko je však možné len vtedy, ak si vyberiete správnu cukráreň. Naši odborníci odporúčajú uprednostniť dobre zavedenú inštitúciu. Väčšina z nich už rozbehla výrobu, má všetky povolenia na prácu a prešla všetkými hygienickými kontrolami. Práca fungujúcich cukrární sa najčastejšie zobrazuje aj na ich webových stránkach alebo stránkach sociálnych médií. Na webovej stránke si môžete prečítať aj recenzie zákazníkov, niekedy aj s obrázkami. To pomáha vyhnúť sa problémom po prijatí objednávky. Zo spätnej väzby zákazníkov je zvyčajne jasné, či cukrár používa chemický krém, škodlivé prísady a ako jeho koláče vo všeobecnosti chutia. Keďže mnohí cukrári dodávajú svoje výrobky sami, môžete tiež zistiť, v akom stave torta príde na večierok (pokrčená, celá, s vytekajúcim krémom alebo deformovanými postavičkami a podobne).

Torty sa zvyčajne delia do kategórií, ako sú:

 1. Dovolenka. Patria sem všetky druhy podujatí vrátane narodenín, osláv a iných. Takýto koláč môže byť úplne akýkoľvek. Všetko závisí od vkusu zákazníka.
 2. „Zistite pohlavie dieťaťa.“. Obzvlášť žiadaný je koláč „Zistite pohlavie dieťaťa“. Pre budúcich rodičov sa stáva hlavným bodom dovolenky. Koláč sa pečie, keď rodičia ešte nevideli výsledky ultrazvuku, a potom na večierku so všetkými hosťami jeden z rodičov nakrája stred. Ak je náplň ružová, očakáva sa dievča, ak je modrá, potom chlapec. Vyzerá to veľmi pôsobivo a dáva teplé spomienky na takúto nezabudnuteľnú udalosť. Samozrejme, tu je dôležité vybrať si zodpovedného cukrára, ktorý urobí veľmi krásny a chutný koláč bez toho, aby miešal pohlavie dieťaťa.
 3. Torty s fotografiou.Takéto výrobky milujú dospelí aj deti. Deti zvyčajne žiadajú tortu so svojimi obľúbenými kreslenými postavičkami, zatiaľ čo dospelí uprednostňujú fotografie skutočných priateľov a známych, blízkych atď. Ak ide o firemný koláč, často si ho objednávajú spoločnosti. Potom sa na výrobok umiestni logo, možno aj nejaké želanie. Treba však pripomenúť, že špeciálne zariadenie, ktoré sa používa na nanášanie takéhoto vzoru, nie je k dispozícii vo všetkých cukrárňach. Výroba fototort trvá oveľa dlhšie ako výroba akéhokoľvek iného druhu torty. Ak sa teda rozhodnete objednať si takúto tortu, vopred si dajte pozor na to, aby ste našli vhodnú cukráreň.
 4. Koláče pre ľudí s PP diétou.Táto kategória sa stala obzvlášť populárnou, akonáhle nastúpil trend stravovania. Mnoho žien je na rôznych diétach a určitá strava. Aj keď hrdina tejto príležitosti nie je stúpencom PP, takéto koláče sa objednávajú s ohľadom na prítomnosť hostí. V opačnom prípade si môžete objednať najluxusnejší a najdrahší koláč, ale ak ho hostia s potravinovými obmedzeniami nebudú jesť, dovolenka bude celkom neúspešná. Koláče PP sa považujú za nízkokalorické. Múka používaná pri výrobe sa často nahrádza celozrnnou múkou alebo pridanými otrubami. Biela múka sa totiž spracúva príliš agresívne a stráca niektoré živiny. Keď cukrári vymenia bielu múku za akúkoľvek inú užitočnú múku, koláč nie je menej chutný a zároveň nie je ovplyvnený gastrointestinálny trakt. Používajú tiež len žĺtky namiesto celých vajec, aby znížili obsah kalórií vo výrobkoch. Napriek mnohým náhradám nie je koláč PP menej farebný ako bežné dovolenkové výrobky. Používa sa na ne ovocie alebo ovocná pena a hotové želé fazuľky.
 5. Detské koláče. Deti najviac milujú stupňovité hrady v týchto produktoch. Samozrejme, najčastejšie si vyberajú obrázky so svojimi obľúbenými kreslenými postavičkami. Najviac ich však zaujal 3D objem torty. Niekedy sa do koláča vloží šťastie, aby sa zvýšil slávnostný efekt. Potom je to čarovné a deti majú ďalší mesiac na to, aby sa podieľali na vzrušení z oslavy.
 6. Svadobné torty.Nie nadarmo ich odborníci zaraďujú do samostatnej kategórie. Nie sú to len narodeninové torty, ale skutočné kulinárske diela. Svadobné torty môžu niekedy dosiahnuť veľkosť obrovského stola. Bohaté rozmery a honosná výzdoba by mali zapôsobiť na všetkých hostí a byť vrcholom tejto príležitosti. Takýto koláč sa vždy skladá z niekoľkých poschodí rôznych priemerov. Akvarelové alebo jedlé zlaté torty získavajú na popularite. Hra farieb a plynulé prechody robia takýto koláč ešte väčším a zaujímavejším, ako umelecké dielo v galérii. Medzi obľúbené ingrediencie svadobných tort patrí marcipán, maslový alebo čokoládový krém, gumová pasta atď. Ozdoby na tortu sú predmetom osobitného zaobchádzania, pretože sú druhom symboliky. Teraz môžete na tortu nielen umiestniť postavy nevesty a ženícha, ale aj zaviesť každý prvok, ktorého význam je jasný len pre zamilovaný pár.
 7. Vegánske koláče. Hoci sú medzi koláčmi menej časté, venujeme im samostatnú kategóriu. Môžu byť pripravené bez vajec, šľahačky, masla alebo dokonca želatíny. Žartovne sa označujú ako „raw“. Do vegánskych koláčov sa nepridáva múka, kravské mlieko ani iné živočíšne tuky. Nepoužívajú sa žiadne výrobky varené pri teplote nad 40 stupňov Celzia.

Aké sú polevy?

Keď už poznáme základnú klasifikáciu tort, poďme sa zoznámiť so základnými typmi tort, ktoré sa používajú v moderných tortách. Najčastejšie sa delia na:

 1. Piškótové koláče– Tieto sušienky patria medzi najobľúbenejšie. Dobrý piškótový koláč vás poteší svojou jemnosťou a bohatou chuťou, pokiaľ nie je vyrobený z vaječného prášku. Prírodný piškótový koláč je vyrobený z pravých vajec. Aby koláč zostal suchý, možno ho namočiť do rôznych sirupov. Piškótový koláč má bohatú krémovú chuť, ak je namočený v smotane.
 2. Sandy.Krehká chuť krehkého cesta zvyčajne pochádza z ovocnej alebo krémovej náplne. Takéto koláče sa považujú za najlacnejšie, a preto sú také obľúbené.
 3. Oblátkové koláče . Tento koláč je prezývaný „lenivý koláč“, pretože je najjednoduchší na prípravu. Keď nemáte čas na varenie, sú ideálne. Koláč pozostáva z vafľových vrstiev husto potiahnutých rôznymi náplňami, ako je čokoládová hmota, kondenzované mlieko alebo hustý krém s rôznymi príchuťami.
 4. Tvarohový koláč.Tento koláč sa pripravuje výlučne zo zmesi múky a syra. Hovorí sa, že je zdravá a veľmi výživná. Často pridávate orechy, kúsky ovocia, škoricu a podobne. Tvarohové koláče majú zvyčajne krémovú náplň. Vďaka tomu sú ešte jemnejšie a nadýchanejšie.
 5. Lístkové cesto.Koláče z lístkového cesta sa zvyčajne vyrábajú na objednávku, pretože je pomerne ťažké ich vyrobiť sám. Krémy sú najbežnejším typom lístkového cesta. Tu môžete využiť svoju predstavivosť.

Ako si vybrať cukrára alebo štúdio

Naši odborníci pre vás pripravili niekoľko tipov, na čo si dať pozor pri stretnutí s cukrárom. Tu sú tie hlavné:

Štýl všetkých účtov. Sledovanie tohto dôležitého triku vás ochráni pred podvodom zo strany niektorých bezohľadných cukrárov. Každý zo skutočných cukrárov má svoj vlastný štýl. Týka sa to všetkého: fotografií, prednastavení a spracovania vo Photoshope, určitých pomôcok, ktoré cukrár neustále používa pri fotení, pozadí atď. Ak je cukrár podvodník a jednoducho ukradol fotografie z webových stránok iných cukrárov, možno to zistiť pri pohľade na rôzne sociálne siete. Podvodníci si zvyčajne nepamätajú, kde a čo pridali, jednoducho tomu nevenujú veľkú pozornosť, čo znamená, že ich informácie sa na rôznych sociálnych sieťach líšia. Skutočný cukrár má webové stránky aj účty na sociálnych sieťach v rovnakom štýle a všetky zobrazené fotografie sú približne rovnaké. Vo všeobecnosti platí, že čím viac profesionálnych fotografií a rôznych pracovných pozícií cukrár má, tým je žiadanejší.

Odborníci odporúčajú pozrieť sa na recenzie nielen na oficiálnej webovej stránke, cukrár, ale aj v iných populárnych zdrojoch. Potom si môžete byť istí, že recenzie webových stránok nie sú vytvorené na objednávku. Okrem toho, ak existujú zlé recenzie, webová stránka môže byť vždy odstránená moderátorom. Ale sotva dokáže sledovať všetky zdroje na internete. Najlepšou možnosťou je nájsť si cukrára na základe spätnej väzby od vašich priateľov. Tu budete mať istotu, že sú skutočné.

Všímajte si, ako pozorne výrobca torty počúva vaše obavy. Sú profesionáli, ktorí majú naozaj jedinečný talent na tvorbu tort, ale vôbec nepočúvajú klienta. Možno sa vám nakoniec podarí niečo iné, ako by ste očakávali. Preto je dôležité, aby ste už na prvom stretnutí vedeli, či vám cukrár rozumie alebo nie.

Zistite, aké výrobky používa cukrár na výrobu svojich tort,pečenie a podobne. Niektorí ľudia uprednostňujú poľnohospodárske produkty a objednávajú si ich priamo od poľnohospodárov. To platí najmä pre alergikov. Ak je váš organizmus náchylný na akékoľvek reakcie, radšej vopred zistite zloženie každej náplne, ktorú cukráreň ponúka. Na webovej stránke dobrého cukrára je vždy jasné, z čoho je výrobok vyrobený. Ak však nenájdete popis, nemusí to vždy znamenať, že cukrár je zlý. Možno sa stránka práve dokončuje, preto sa opýtajte manažéra na vlastnosti určitého koláča.

Okrem portfólia sa oplatí opýtať aj na skúsenosti. Niekedy je to dokonca dôležitejšie ako všetky certifikáty o školení uvedené na webovej stránke. Ak si napríklad plánujete objednať tortu na svadbu, je dôležité, aby cukrár pripravoval práve tento typ torty. Ak má na svojej webovej stránke 2 fotografie luxusných svadobných tort, neznamená to, že je dostatočne skúsený na to, aby vašu oslavu urobil výnimočnou.

Niektoré cukrárne poskytujúOchutnávka náplní zdarma. Je to skvelá príležitosť vyskúšať rôzne náplne a zistiť, či sú koláče suché alebo nie.

Podrobne si preštudujte celý sortiment, ktorý cukráreň ponúka. Zvyčajne dokážu vyrobiť oveľa viac položiek, ako je ich hlavná špecializácia. Ten istý cukrár môže napríklad pripraviť viac ako 100 druhov tort a koláčikov, ale jeho hlavnou špecializáciou môžu byť svadobné torty a cheesecaky.

Ak má cukrár stránku na sociálnej sieti, skontrolujte ju pre zvieratá. To je dôležité len pre tých, ktorí sú alergickí na zvieratá. Cukrári často organizujú miniprodukcie priamo doma. Ak máte doma zvieratá a ste na ne alergickí, môžete dostať nielen chutný koláč, ale aj nežiaduce reakcie. Samozrejme, najčastejšie je ich výroba chránená a cukrári ich pripravujú v hygienických podmienkach. Ak sa však chystáte urobiť svoju prvú objednávku u cukrára, možno sa vám to neoplatí riskovať, najmä ak sa blíži dôležitá udalosť.

Zistite podrobnosti o časovej osi.Pri bežných narodeninových tortách na tom nezáleží, ale ak si chcete objednať svadobnú tortu, je najlepšie, ak je vyrobená v deň svadby a je čerstvá. Informujte sa u cukrára, či má objednávky na váš termín a koľko.

Ak ste si objednali tortu s vlastným doručením, nezabudnite sa informovať o správnom spôsobe a podmienkach doručenia torty na podujatie. Ak si však môžete objednať dodávku od cukrára, je lepšie si priplatiť a zariadiť ju. Potom budete mať stopercentnú istotu, že tortu na miesto konania odvezú profesionáli, ktorí to už neraz robili.

Ak chcete zistiť, ako dobre dokáže cukrár splniť vaše požiadavky,Na stretnutie s ním si vezmite fotografiu svojich obľúbených predmetov. Ak chcete tortu ozdobiť zložitým farebným vzorom alebo akvarelovou kompozíciou, opýtajte sa, či bude výrobca torty schopný realizovať váš konkrétny nápad.

Keď sa rozhodnete ozdobiť tortu kvetmi a cena sa „pokúsi“, neponáhľajte sa myslieť si, že cukrár sa na vás snaží zarobiť. Naopak, kvalitné šperky stoja veľa a oplatí sa ich kúpiť. Ozdoby sú najviditeľnejšou súčasťou torty a ak cukrár používa len kvalitné ozdoby, svedčí to o jeho profesionalite.

Pomocou týchto tipov môžete ľahko nájsť vhodného cukrára pre vašu udalosť. Nižšie sme pre vás vybrali aj 7 najlepších cukrární v Petrohrade, kde si môžete objednať lahodný a luxusný koláč. Podľa recenzií zákazníkov každé z týchto štúdií priťahuje návštevníkov svojou útulnosťou, ako aj kvalitou rôznych druhov pečiva.

Cukráreň Anny Krasovskej

Hodnotenie: 5.0

Cukráreň Anny Krasovskej

atisserie

Anna Krasovskaya pripravuje dezerty s doručením domov. Svojich fanúšikov teší tým, že každé tri mesiace vydáva novú kolekciu dezertov. Pri výrobe tort používa anglickú techniku, vďaka ktorej vznikajú nádherné viacvrstvové 3D torty. Umenie pečenia spojila s módnymi trendmi tak efektívne, že si ju všimli aj hviezdy. Napríklad Antonio Banderas je jej výtvormi nadšený.

Annine koláče a iné pečivo si môžete vychutnať v jej vlastnej malej kaviarni. Na webovej stránke cukrárne si môžete pozrieť príklady dokončených prác. To vám umožní posúdiť kvalitu tlače a realizácie. To je zvyčajne začiatok lásky k jej pekárni. Tu dostanete torty od absolventa medzinárodnej školy Le Cordon Bleu. Zákazníci priznávajú, že keď raz ochutnajú jej dezerty, vracajú sa k nej znova a znova. Annine koláče sa nazývajú gastronomickým rajom, a preto sa dostali do nášho rebríčka.

Tortoevský génius

Hodnotenie: 4.9

Tortoevský génius

V tejto cukrárni nájdete koláče pre všetky chute: svadobné, pre detské oslavy, na určenie pohlavia dieťaťa, firemné, narodeninové. Štúdio pečie torty pre svojich klientov od roku 2011 a odvtedy sa osvedčilo. Zákusky tohto štúdia sú považované za najlepšie, čo sa týka krásy a čerstvosti, a jednanie s príjemným manažérom pri objednávaní len umocňuje zážitok.

V Genius Tortoevsky sa koláč dodáva za pomerne rozpočtovú cenu – len 250 Euro. Štúdio často dáva zákazníkom darčeky, napríklad studenú fontánu pri objednávke torty. Z komentára spokojnej zákazníčky: „Ďakujem za krásnu tortu na svadbu môjho brata. Ochutnali veľa koláčov z mnohých miest – vybrali si. Ale zastavili sme sa pri vašich najchutnejších polevách. Bezchybné prevedenie, čo môžem povedať!“. Najdôležitejšie je, že v tomto štúdiu sa všetky koláče dodávajú načas. Pre svoju vysokú úroveň dochvíľnosti a chutné výrobky sa dostala do nášho zoznamu najlepších.

Andersen Fa
ique

Hodnotenie: 4.8

Andersen Fa</div><p>ique“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/21816666196501-767-.jpg“ height=“400″ title=“Andersen Fa<br />ique“></p><p>produkt/cake-106/</p><p>Vyrábajú sa tu torty rôznych kategórií – od sladkých miniatúr až po veľkolepé výrobky. Tím dokáže vybaviť objednávky od 1 do 5 dní. Zloženie každého koláča je komplikované; niektorí uprednostňujú ľahkú jogurtovo-ovocnú penu, iní ľahký bavorský alebo čokoládový krém; niektorí si vyberajú výlučne bohaté krémové mliečne koktaily. Nech si vyberiete čokoľvek, s výsledkom budete spokojní.</p><p>Hlavne cukrári v spoločnosti Andersen Fa<br />Niektorí dodržiavajú bezlepkovú diétu. Miestne koláče nikdy nie sú šťavnaté. V katalógu si môžete vybrať zo širokej ponuky výrobkov: narodeninové, firemné, detské alebo svadobné torty. Ak sa rozhodnete obohatiť svoj stôl o koláčiky, nájdete tu tie najelegantnejšie a najnádhernejšie dezerty. Podľa zákazníkov môžu realizovať vaše najambicióznejšie nápady. Z komentára skúseného zákazníka: „Nikdy som nemal chutnejší koláč ako tento. Je neskutočne krásna a neskutočne chutná. Kvalita je na prvom mieste. Do každého koláča vložte kúsok duše. Obchod sa dostal do hodnotenia vďaka množstvu nadšených recenzií od zákazníkov.</p><h3>Trojka</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Tri

Táto značka je už dlho ozdobou Petrohradu. Spoločnosť bola založená v roku 1978 a odvtedy jej výrobky oceňujú zákazníci v rôznych mestách. Už mnoho rokov tu vyrábajú torty, sladkosti a dezerty. Cukráreň je cenená predovšetkým pre svoju prírodnú výrobu. Napríklad na výrobu rôznych náplní sa dováža smotana priamo z farmy za mestom.

Cukráreň sa nachádza v blízkosti stanice metra Zvenigorodskaja. Ak si chcete pochutnať na lahodných krémových buchtách alebo si dať obľúbeného „mravca“ – ste na správnom mieste. Za jeden z najobľúbenejších koláčov tohto výrobcu sa považuje piškótový koláč „Tri mravce“. Jemná chuť kyslej smotany v kombinácii so smotanou a makom spôsobuje, že si ho milovníci cukrární objednávajú znova a znova. Z komentára skúseného zákazníka: „Už dlho sme fanúšikmi cukrárne, pretože vždy máme niečo jedinečne krásne. A tentoraz nás čakalo príjemné prekvapenie: nezvyčajné novoročné mini koláčiky a novoročné muffiny. Skvelá dekorácia na slávnostný stôl“. Spoločnosť Troika sa dostala do nášho zoznamu najlepších produktov vďaka neustálej aktualizácii svojho sortimentu.

Cukráreň Cakeburg

Hodnotenie: 4.6

Cukráreň Cakeburg

Pekáreň založila Victoria Shupik. Jej tím má kreatívny prístup k tvorbe cukrárenských majstrovských diel. Na výrobu sladkostí sa tu používajú len prírodné produkty. V malej vlastnej výrobni Cakeburg vyrába torty, koláčiky a iné dezerty. Ak chcete vyskúšať porciované dezerty alebo iné sladkosti v samotnej pekárni, nájdete ju neďaleko stanice metra Udelnaja.

Tí, ktorí si chcú v jeden deň pripraviť luxusnú tortu, si môžu vybrať z tvarohových, kombinovaných, tvarovaných alebo šľahačkových, medových, piškótových alebo jogurtových tort. Vyrábajú aj krásne torty s fotografiou, ale ich výroba trvá dlhšie. Maximálne náklady na doručenie do domu – 500 Euro. Väčšina zákazníkov sa o miestnych koláčoch vyjadruje veľmi pozitívne. Z komentára skúseného zákazníka spoločnosti Yandex.Trh: „Objednávka torty po druhýkrát) Obaja na výročia. Dokonalé koláče“. Naši odborníci venovali pozornosť aj ďalšiemu príjemnému bonusu cukrárne – urgentné objednávky sa tu realizujú bez príplatku. Preto sa dostal do nášho hodnotenia.

Tarta

Hodnotenie: 4.5

Tarta

Ruslan Ljutov, šéfkuchár podniku, žil dlhý čas v Nemecku a pracoval v najstaršej cukrárni. Vo svojich výtvoroch vždy nájde správnu rovnováhu medzi dokonalým vkusom a neprekonateľnou krásou. Ruslan vyrába farebné piškótové torty, penové torty, detské torty a svadobné torty. Jeho dezerty návštevníkov príjemne prekvapia aj vyváženou chuťou náplne – ani jeden výrobok nemožno nazvať sladkým alebo s malým množstvom sladidiel. Zálievky si zaslúžia osobitnú pozornosť. Jednou z najobľúbenejších bola nezvyčajná levanduľová pena (z čučoriedkového kompótu a muškátových sušienok Joconde).

Vždy vyrábajú koláče s láskou a úctou, takže zákazníkom prinášajú radosť. Samotná pekáreň sa nachádza v blízkosti stanice metra Vasideostrovskaya. Parkovanie je k dispozícii. Je to výhodné, a preto sem často chodia celé spoločnosti na obed. V lete cukráreň poteší zákazníkov špeciálnym letným menu. Osviežujúce nápoje a jemné pečivo – presne to, čo potrebujete na atmosférický letný večer. Tarta“ sa dostal do nášho hodnotenia hodnoty za peniaze.

Hodnotenie: 4.4

Cukráreň SweetMarin vstúpila na trh v roku 2010 a je známa svojou mimoriadnou kreativitou pri tvorbe výrobkov. Pečieme tu luxusné firemné torty akejkoľvek zložitosti, ako aj detské torty, torty na sviatky 23. februára a 8. marca a, samozrejme, na narodeniny. Štúdio dekoratérov má umelecké vzdelanie, takže torty sú skutočnými majstrovskými dielami. Nepoužíva sa margarín ani dvojitá smotana.

Štúdio má veľa pozitívnych ohlasov. Z komentára skúseného zákazníka: „Nie je to zlé miesto. Potešený kvalitou krému a cesta. Nepadá ako hrudka do žalúdka, ale rozplýva sa na jazyku.“. Pozoruhodnou črtou cukrárne je možnosť zadarmo vyskúšať šesť rôznych polev na výber: kyslá smotana, lesné plody, čokoláda s malinami a iné. Štúdio má aj vlastnú logistickú službu, takže torty sú vždy doručené načas. Cukrárne SweetMarin“ vždy prijímajú akékoľvek objednávky, dokonca aj na koláče s veľmi veľkou hmotnosťou. Štúdio sa dostalo do nášho rebríčka za maximálnu ohľaduplnosť a pohodlie zákazníka.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: