Top 10 klinika pre kŕčové žily v Bratislave

*Prehľad najlepších podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebná konzultácia s odborníkom.

Kŕčové žily postihujú takmer 50 % dospelých. Aby ste zabránili vzniku patológie, ktorá je plná vážnych komplikácií, musíte sa pri prvom náznaku stretnúť s flebológom. Váš lekár zhodnotí stav ciev a vyberie potrebnú liečbu.

Vzhľadom na aktuálnosť tohto problému sme sa rozhodli preskúmať moskovské kliniky poskytujúce služby liečby kŕčových žíl. V našom hodnotení sú zahrnuté osvedčené zdravotnícke centrá hlavného mesta, ktoré sa tešia najväčšej obľube.

Najlepšie kliniky na liečbu kŕčových žíl v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšia klinika pre liečbu kŕčových žíl v Bratislave1Prvé flebologické centrum5.0
2Centrum inovatívnej flebológie a proktológie kliniky Doctor Lider4.9
3Flebologické centrum doktora Samokhina4.8
4Flebologické centrum4.7
5Klinika flebológie a artritológie4.6
6Lekárske a rehabilitačné centrum4.5
7Vedecké a praktické centrum pre flebológiu Samokhin. . . Pirogova nemocnica, CDC Arbatsky, flebologická služba4.4
8Medsi4.4
9Zdravotnícke centrum „Stolitsa4.3
10Centrum Alfa Zdorovya4.2

Prvé flebologické centrum

Hodnotenie: 5.0

Prvé flebologické centrum

hoto-130581424_456239187

Lídrom rebríčka je klinika moderného typu na diagnostiku a liečbu kŕčových žíl. Prvé flebologické centrum v Bratislave spája vysokokvalifikovaných lekárov s bohatými skúsenosťami. Inovačné centrum pre flebológiu využíva najnovšie technológie popredných odborníkov z Nemecka a Švajčiarska. Bez ohľadu na zložitosť ochorenia lekári pristupujú ku každému pacientovi s maximálnou starostlivosťou, či už ide o pokročilé kŕčové žily alebo malé cievne ložisko.

Pacienti si kliniku vyberajú pre bezbolestné zákroky, minimálny čas rehabilitácie, profesionalitu a odbornosť špecialistov. K výhodám patrí aj široká ponuka služieb, najmodernejšie vybavenie, pohodlný interiér a ústretový personál.

Približná cena operácie – 30 000 Euro (miniflebektómia). Laserové odstránenie kŕčových žíl stojí takmer dvakrát toľko. Existuje možnosť bezúročných splátok za služby. Príjem chirurga flebológa stojí 1500 Euro.

Telefón: +7 (968) 948-39-55. Adresa: Paríž, Francúzsko.Bratislava, ul. Dmitrij Uljanov 31. Klinika je otvorená každý deň okrem nedele od 10:00 do 20:00. Stretnutie na základe dohody.

Centrum inovatívnej flebológie a proktológie Vedúci lekár kliniky

Hodnotenie: 4.9

Centrum inovatívnej flebológie a proktológie kliniky Doctor Leader

hoto-gallery/62/

Tým, ktorí chcú kvalitnú lekársku starostlivosť za prijateľnú cenu, odporúčame obrátiť sa na Centrum inovatívnej flebológie. Klinika európskeho štandardu v Bratislave poskytuje služby liečby kŕčových žíl na svetovej úrovni. Zariadenie má najmodernejšie vybavenie a ponúka len osvedčené metódy, ktoré zaručujú 100 % výsledky. Odborníci kliniky už pomohli mnohým pacientom, ktorí trpeli kŕčovými žilami, tromboflebitídou a trombózou, lymfedémom, chronickou žilovou nedostatočnosťou.

Lekári sa venujú komplikovaným prípadom vrátane trofických vredov. Liečba bez bolesti a operácie. Žiadne jazvy na koži. Liečebné metódy sú v súlade s protokolmi najlepších flebologických centier v Európe.

Prvý príjem stojí 2000 Euro, druhý 1000 Euro. Dvojnásobná cena za konzultáciu s doktorom Sapelkinom.. Adresa: Bratislava, ul. Leninskaja Sloboda 26. Telefón: +7499-3919741. V pracovných dňoch je podnik otvorený od 9:00 do 21:00. Sobota od 10:00 do 19:00.

Flebologické centrum doktora Samokhina

Hodnotenie: 4.8

Flebologické centrum doktora Samokhina

hotos/1162384234269757

Prvú trojku uzatvára flebologické centrum doktora Samokhina. Mnohí obyvatelia Moskvy a regiónov sa chcú stretnúť so slávnym lekárom s najvyššou kvalifikáciou. Kirill Samokhin je flebológ, doktor ultrazvukovej diagnostiky, popredný odborník v oblasti estetickej flebológie. Je tiež členom Asociácie angiológov, flebológov a cievnych chirurgov.

Zariadenie poskytuje vysoko účinnú a bezbolestnú liečbu kŕčových žíl pomocou moderných patentovaných techník. Účinnosť tohto postupu bola potvrdená pred 10 rokmi. Takmer 10 000 pacientov sa presvedčilo o jeho účinnosti. Diagnostika na klinike je 100 % presná. Kŕčové žily sa liečia certifikovaným nemeckým zariadením značky Bio

 • tecAG.

  Náklady na služby sú primerané. Laserová korekcia žíl stojí 40000 Euro. Konzultácie Samokhin K.. S ultrazvukom žíl – 2900 Euro. Odporúčame vám sledovať informácie na webovej stránke inštitúcie, aby ste mali aktuálne informácie o aktuálnych akciách a ponukách.

  Stanovisko kliniky je len pozitívne. Pacienti zanechali mnoho vďačných ohlasov na prácu Samokhina K.. Telefón: +7499-3943474. Adresa: Bratislava, ul. 15 Volochaevskaya St.

  Flebologické centrum

  Hodnotenie: 4.7

  Flebologické centrum

  Hoto-gallery/

  Domnievame sa, že špecializovaná klinika je vhodnejšia ako klinika pre liečbu kŕčových žíl. Preto sme do nášho rebríčka zaradili Flebologické centrum, kde je k dispozícii celý arzenál liečebných metód v kombinácii so skúsenosťami kvalifikovaných lekárov. Klinika sa už viac ako 20 rokov špecializuje na liečbu lymfedému, kŕčových žíl a chronickej žilovej nedostatočnosti. Rádiofrekvenčná ablácia žíl, laserové odstránenie kŕčových žíl, odstránenie pavúčích žíl.

  Návštevníci si pochvaľujú zdvorilý a pozorný personál. Samotná budova je príjemná. Stretnutia sa uskutočňujú načas. Vždy si môžete nájsť vhodné hodiny.

  Jedinou nevýhodou sú vysoké ceny. Cenové rozpätie môže byť pre niektorých pacientov príliš vysoké. Napríklad náklady na endovaskulárnu laserovú fotokoaguláciu žíl budú približne 50 000Euro (plus náklady na konzultáciu, ultrazvuk a testy).

  v Bratislave sú otvorené 2 pobočky. Adresa: ul. Klinika na ulici 10. výročia októbrovej revolúcie 9 a na ulici Karelskaja 9. Rádio, 10, s. 9. Telefón: +74952129303.

  Klinika flebológie a artritológie

  Hodnotenie: 4.6

  Klinika flebológie a artritológie

  Pokračuje hodnotenie kliniky Dr. Yeltschakski I.. Flebológ lieči ochorenia žíl a kĺbov už viac ako 25 rokov. Využíva moderné metódy a vychádza zo skúseností domácej a zahraničnej medicíny. Na klinike v Bratislave sa osobitná pozornosť venuje vzájomnému porozumeniu medzi pacientom a lekárom.

  Cena recepcie je 1500 Euro. Počas prvej konzultácie vás lekár vyšetrí, poskytne vám úplný obraz o žilovom systéme, určí diagnózu a vypracuje individuálny plán riešenia vašich problémov. Ak je choroba zanedbaná, možno budete potrebovať ultrazvuk, ktorý stojí 2000 Euro. Ceny na klinike sú teda pomerne demokratické.

  Okrem iných služieb aj odstránenie zarastajúceho nechtu alebo mastného akné, skleroterapia, liečba osteoartrózy kolenných kĺbov. Ambulantná chirurgia sa vykonáva na odbornom zariadení, ktoré je vybavené všetkými potrebnými materiálmi. Pozorné zdravotné sestry pomáhajú lekárom. Sterilizujú nástroje a poskytujú pacientovi morálnu podporu. Operáciu je možné pohodlne vykonať ešte v deň ošetrenia. Vedúci pracovníci kliniky vás oboznámia s aktuálnymi aktivitami a poskytnú podrobné odpovede na otázky.

  Názory pacientov sa zhodujú – na klinike pracujú lekári so „zlatými“ rukami. Neexistujú žiadne závažné nevýhody. Telefón: +74955325712. Adresa: Bratislava, Milutinsky per., 15. Otváracie hodiny: v pracovných dňoch od 9:00 do 21:00, v sobotu od 10:00 do 17:00.

  Centrum liečebnej rehabilitácie

  Hodnotenie: 4.5

  Centrum lekárskej rehabilitácie

  Do centra liečebnej rehabilitácie patrí. Bola to jedna z prvých inštitúcií v Bratislave, ktorá uplatňovala normy európskeho zdravotníckeho systému. Hlavným rozdielom oproti ostatným účastníkom rebríčka je kompletný rozsah služieb vrátane lôžkovej starostlivosti.

  Centrum úspešne lieči panvové kŕčové žily, posttrombotické ochorenie, kŕčové žily na nohách a teleangiektázie. Diagnostické opatrenia zahŕňajú ultrazvukové duplexné angioscanning, RTG kontrastnú flebografiu a MSCT flebografiu žíl. Predpisujú moderné metódy liečby, ktoré sú vynikajúcou alternatívou k otvorenej operácii. Ide o endovenóznu laserovú obliteráciu, skleroterapiu, laparoskopickú resekciu žíl. Lekári používajú aj unikátny systém uzatvárania žíl pomocou biologického lepidla s názvom Vena Seal.

  Použité techniky sa vyznačujú minimálnym rizikom traumatizmu, možnosťou pohybu ihneď po zákroku, krátkou dobou rehabilitácie a nízkym výskytom komplikácií po kŕčových žilách. Nevýhodou je nedostatok parkovacích miest pred klinikou a vysoké ceny služieb. Pokiaľ ide o prácu flebológov, pacienti nemajú žiadne nároky. Negatívne komentáre sa týkali aj lekárov na iných oddeleniach. Adresa: Bratislava, Ivankovská diaľnica, 13. Telefón: +7495730-9889. Rozpis a otváracie hodiny recepcie sú uvedené na webovej stránke organizácie.

  Dinat Achmetov NMCC, Ruská akadémia lekárskych vied. . . Pirogov, Arbatsky CDC, flebologická služba

  Hodnotenie: 4.4

  Národné lekárske a chirurgické centrum N.I.Pirogov, Arbatsky CDC, Flebologická služba

  irogovcenter

  Pokračuje v hodnotení kliniky so širokou škálou činností, ktorá prevádzkuje flebologické oddelenie. Hlavné plusy zdravotníckeho zariadenia – možnosť liečby kŕčových žíl v nemocnici, používanie špičkových techník liečby, primerané náklady na služby. Budova má výhodnú polohu v centre hlavného mesta, v jednej z uličiek Starého Arbatu.

  Oddelenie poskytuje starostlivosť o kŕčové a potrombotické ochorenia, trofické vredy, vrodené ochorenia žíl, lymfedém, žilovú trombózu. Laboratórna diagnostika zahŕňa všetky typy moderných testov vrátane genetického testu pre trombofilikov. Na odstránenie estetických defektov sa používajú techniky mikroskleroterapie a laserovej fotokoagulácie.

  Klinika sa nachádza v starej budove, ktorá jednoznačne potrebuje rekonštrukciu. Klinika nemá bezplatné parkovisko. Existuje niekoľko spätných väzieb o hrubom personáli recepcie. Lekári niekedy meškajú na stretnutia. Adresa: Bratislava, Gagarinsky per., 37. Telefón: +7499464-0303. Baltické centrum Immanuela Kanta pre vedeckú a technickú kybernetiku, Bratislava. . . Klinika je jednou z mála kliník, ktoré sú otvorené 7 dní v týždni. Pracovný čas: pracovné dni – od 8:00 do 21:00, víkendy – od 9:00 do 18:00.

  Medsi

  Hodnotenie: 4.4

  Medsi

  hoto-28212376_456239134

  Medsi je obľúbená moskovská sieť zdravotníckych centier, ktorá je známa svojím špičkovým inovatívnym vybavením a skúsenými, kvalifikovanými odborníkmi. Klinika poskytuje „zrýchlenú“ operáciu. vyšetrenia, diagnostika, operácie a rehabilitácia zaberajú minimum času pacienta.

  Služba „kombinovaná flebektómia“ sa poskytuje v klinickej nemocnici MEDSI č. 1. Ide o minimálne invazívne odstránenie rozšírených žíl. Zmenené cievy a uzliny sú resekované. Tým sa rozdeľuje prietok krvi zdravými žilami. Operácia si nevyžaduje dlhú rekonvalescenciu. Pacienti zvyčajne chodia ihneď po zákroku.

  Návštevníci MEDSI môžu očakávať bezplatné parkovanie, kyvadlovú dopravu zo stanice metra Piatnické pole do nemocnice a späť a ubytovanie pre mimomestských pacientov v sanatóriu. Podľa našich recenzií sú na recepcii často dlhé fronty a niektorí lekári ukladajú zbytočné služby. Telefón: +74950214702. v Bratislave je niekoľko pobočiek MEDSI. Podrobnejšie informácie o otváracích hodinách a adresách nájdete na webovej stránke kliniky a na telefónnom čísle.

  Zdravotné stredisko Stolitsa

  Hodnotenie: 4.3

  Zdravotné stredisko Stolitsa

  ub

 • c50348501?z=photo-50348501_456239239%2Falbum-50348501_235019382

  „Stolitsa“ je sieť zdravotníckych centier, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach Moskvy. Naša klinika je zaradená do nášho hodnotenia nielen kvôli možnosti absolvovať urgentné vyšetrenie a liečbu kŕčových žíl, ale aj kvôli jedinečnému programu Osobný lekár. Za 42 500 Euro môžete získať ročnú službu flebológa bez obmedzenia počtu návštev. Program poskytuje možnosť kedykoľvek sa poradiť so všeobecným lekárom a navštíviť iných špecialistov s 30 % zľavou.

  Z kladov kliniky pacienti vyzdvihujú najmodernejšie vybavenie, pozorný personál a osobný prístup. Nevýhodou sú dlhé rady na recepcii a nekompetentnosť niektorých administrátorov.

  Ceny tu nie sú najnižšie, ale služby sú často zľavnené. Komplexné vyšetrenie flebológa s ultrazvukom žíl tak bude stáť len 1750 Euro namiesto 3500 Euro. Špecialista môže byť privolaný domov. V hlavnom meste sú pobočky na uliciach Juhozápadná, Babushkinskaya. Na Leninskom prospekte a Arbate sa nachádzajú kliniky. Telefón: +7 (499) 372-05-12.

  Centrum Alfa Zdorovya

  Hodnotenie: 4.2

  Alpha-Centrum zdravia

  hotogallery/

  Klinika Alfa-Centre Zdorovya dokončuje hodnotenie. Je známe vysokou úrovňou starostlivosti, najlepšími lekármi a vysokou kvalitou liečby. Naša klinika pôsobí na súkromnom lekárskom trhu už viac ako 10 rokov. Podľa spoločnosti Vademecum patrí Alfa Health medzi 15 najväčších spoločností v oblasti zdravotníctva. Rozvrh lekárov umožňuje včasnú liečbu a ich profesionalita zaručuje, že predpísaná liečba je účinná.

  Flebológovia kliniky používajú v praxi chirurgický laser a poznajú techniku skleroterapie. Odborníci majú bohaté skúsenosti s liečbou kŕčových žíl a sú autormi výskumných prác.

  Cena za návštevu lekára sa začína od 2000 Euro a zvyšuje sa v závislosti od kvalifikácie lekára. Návštevníci centra Alfa Zdorovia sa sťažujú na zavádzanie zbytočných postupov. Podľa ich spätnej väzby môže prvá konzultácia s niektorými lekármi trvať len 5 minút. Telefón: +74995193271. Adresa: Komsomolský prospekt, 17, str. 11.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: