Ako rýchlo vytvoriť e-mailové konto Rambler

Rambler je jednou z najstarších webových stránok na Runete, ktorá vznikla v roku 1996. Napriek celkovému poklesu popularity sa môže pochváliť praktickými a modernými službami. V tomto materiáli vám naši odborníci poradia, ako vytvoriť poštové konto Rambler.

Prejdite na hlavnú stránku portálu médií vo svojom prehliadači. Kliknite na oblasť obálky napravo od vyhľadávacieho poľa, ktorá je na snímke zvýraznená.

Na registračnej stránke môžete využiť integráciu s inými službami, v ktorých už máte zabezpečené konto. Ak vám táto možnosť nevyhovuje, kliknite na tlačidlo označené dvojitým.

Do poľa označeného „1“ zadajte požadované prihlasovacie meno. Počas písania systém automaticky kontroluje, či je zvolené meno voľné alebo či už nie je obsadené iným používateľom. V ďalšom poli vyberte e-mailovú doménu, ktorá sa má zadať za symbolom „pes“. Predvolené nastavenie je „“, ale naši odborníci si obľúbili krátke „“. Do ďalších dvoch polí zadáme heslo, ktoré sa použije na prístup k poštovej schránke, a potvrdíme ho.

Prejdite na registračnú stránku a vyberte si bezpečnostnú otázku. Ak z nejakého dôvodu zabudnete heslo, budete ho potrebovať na opätovné získanie prístupu do svojej poštovej schránky. Na vybranú otázku musí byť krátka a jednoznačná odpoveď, ktorá nemôže byť chybná. Kliknite myšou na označené miesto „2“. Prístup k rodu homo sapiens výberom obrázka z testovacej sady reCaptcha. Dokončite postup kliknutím na oblasť „Next“.

Na ďalšej strane zadajte svoje osobné údaje vyplnením informačných polí zvýraznených zelenou farbou. Kliknite na červené začiarknutie.

Vo vyskakovacom okne kliknite na tlačidlo „Začať“ a môžeme použiť poštovú schránku.

Na záver

Zaregistrovanie e-mailového konta Rambler vám zaberie niekoľko minút, ak budete postupovať podľa týchto krokových pokynov našich odborníkov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: