Ako ignorovať muža, aby vás chcel

Ženy používajú rôzne triky, aby si získali pozornosť mužov, ako napr. Sofistikované lovkyne majú vo svojom arzenáli akčné techniky, ako ho prinútiť, aby myslel len na vás. Jeden z nich vás ignoruje. Predpokladá sa, že mierna ľahostajnosť výrazne zvyšuje záujem muža a oživuje jeho túžbu vlastniť chladnokrvnú krásu. Slávna veta z Eugena Onegina „Čím menej máme radi ženu, tým viac ju máme radi“ sa týka aj mužov. V tomto článku preskúmame, ako efektívne sú taktiky ignorovania pri aktívnom priťahovaní pozornosti mužov a ako ich správne implementovať v praxi.

Ako ignorovať muža, aby vás chcel

Teoretický základ účinnosti taktiky ignorovania

Nie je tajomstvom, že muži sú od prírody korisť. Proces lovu sprevádzaný ťažkosťami a následné dosiahnutie cieľa je uspokojivejšie ako nerušený pád obete do siete. Samce, ktoré hľadajú zaslúženú samicu, sú ochotné stať sa dravcami. Jednoduchým spôsobom, ako podporiť túto nekomplikovanú túžbu, je ignorovať. Možno sa pýtate, prečo komplikovať už aj tak náročný proces?Prečítajte si argumenty založené na dôkazoch:

 1. Ľahké zisky sú spojené s ľahkou korisťou. Dievčatá, ktoré okamžite odhaľujú svoje karty a ukazujú, že naliehavo potrebujú mužskú spoločnosť, už nie sú horúcou témou záujmu. Ak chcete, aby po vás muž skutočne túžil, musíte sa pre neho stať sotva dosiahnuteľným cieľom. Keď sa priblíži k naplneniu svojich túžob, ustúpite o kúsok ďalej.

 2. Lov vzbudzuje vášeň.Snaha nájsť spôsob, ako si získať vašu pozornosť a užiť si minútu vášho času, je pre každého muža ťažká práca. Paradoxne, aj keď vám muž nevenuje pozornosť, je to ignorovanie, ktoré môžete obrátiť jeho oči na vás a vzbudiť záujem.

 3. ľahostajnosť ženy ukazuje, že má na výber z potenciálnych partnerov.Príroda to zariadila tak, že podvedome hľadáme najlepšieho partnera pre reprodukciu (zdravého, aktívneho, atraktívneho). Žena, ktorá si vyberá partnerov, je ešte zaujímavejšia vďaka svojej neprístupnosti a tajomnosti. Túžba byť tým, kto nedovolí mužovi odpočívať a vynaloží všetko úsilie, aby vás dostal.

 4. Ignorovanie pôsobí ako osobitná forma predsexuálnej hry. Nepríjemné stretnutia, pohľad na to, ako dobre vyzeráte, a ignorovanie vám pomôžu. A bude po tebe túžiť ako nikdy predtým.

 5. Zámerná ignorácia pomáha zasiať semienko hlbšieho záujmu o vás. Už to nie je len o sexe. Idealizácia dievčaťa, ktoré sa chlapcovi zdá nedostupné, pretože o ňu nemá záujem (aj keď nie je, zostáva to pre neho tajomstvom), núti jeho predstavivosť, aby ju vykreslila ako pozitívnu vlastnosť. Aj bez toho, aby si mu bola blízka, už ťa obdaril mnohými pre neho príťažlivými vlastnosťami: intelektom, temperamentom atď.. Kým ho spoznáte, bude sa o vás hlboko zaujímať.

Pravidlá ignorovania

Existuje niekoľko psychologických vecí, bez ktorých sa používanie taktiky ľahostajnosti stane zbytočným a nebude mať želaný účinok:

 1. Buďte vždy v jeho pozornosti. Keď ste sa s ním stretli, mali by ste mu pravidelne umožniť, aby vás videl. Táto technika funguje podobne ako NLP (neurolingvistické programovanie), len jeho podvedomie zakódujete na svoj obraz. A zmiznutie na niekoľko týždňov nie je taktika ľahostajnosti, ale triviálna nečinnosť, ktorá je neúčinná.

 2. Nezaujímajte pasívny postoj. Ak si myslíte, že správny spôsob ignorovania je zaujať pozíciu princeznej a pozorovať, ako sa okolo vás prechádza princ na koni, veľmi sa mýlite. Je to veľká práca mať chladný odstup v konaní a divokú, nespútanú vášeň v pohľade.

 3. Vytvárajte situácie, v ktorých si nenápadne všimne vaše najlepšie vlastnosti. Predpokladajme, že chodíte do rovnakého športového klubu. Vyberte si čas, keď je tam na cvičenie, a nehanbite sa ukázať svoju vypracovanú postavu v priliehavom, atraktívnom fitness oblečení. To isté platí pre akúkoľvek inú príležitosť, ako jemne zdôrazniť svoje atraktívne vlastnosti (inteligencia, dobrý vkus, kuchárske zručnosti atď.)..).

 4. V dialógu buďte vtipní, ale trochu odstupčiví. Byť krásna nestačí na to, aby ste plne upútali mužovu pozornosť. Váš jasný postoj k rôznym otázkam, vaša schopnosť viesť rozhovor na rôzne témy pomôže vzbudiť záujem.

Nie je sporu o tom, že prejavovanie ľahostajnosti je skvelý spôsob, ako si získať jeho pozornosť. Nezabudnite však, že je to vhodné, ak neplánujete vybudovať vážny vzťah s objektom sympatií. Ignorovanie je v podstate forma manipulácie, hra na city a inštinkty nič netušiacich mužov. Zdravý, harmonický vzťah nie je dobrým začiatkom.

Individuálne techniky ignorovania

Ako ignorovať muža, aby vás chcel

Tu ste sa naučili základy. Teraz je dôležité usporiadať si vedomosti, získať odpovede na otázky a nástroje na praktické využitie. Dôležitou podmienkou získania jeho pozornosti je zbaviť ho pocitu, že má všetko pod kontrolou. Muži majú radi, keď môžu vidieť priebeh udalostí a ovplyvňovať ich podľa svojich záujmov. Je to ich psychologická zóna komfortu. Ak mu túto príležitosť zoberiete, stratí tento vplyv a stane sa zraniteľnejším voči vašim šikovným taktikám.

Zachovajte si oficiálny štýl

Zamilované dievčatá sa často rovnako často usmievajú na objekt svojej náklonnosti a pri rozhovore strácajú všetku opatrnosť. Nezabudnite, že keď uvidí, že ste si prestali udržiavať odstup a začali ste ho viac podporovať, uvedomí si, že dosiahol svoj cieľ.Preto je dôležité byť k nemu rozumný:

 1. Nepristupujte príliš blízko. Udržiavanie osobného odstupu a udržiavanie mimo neho pomôže zachovať účinnú techniku. Diskrétne zabráňte jeho pokusom vstúpiť do vášho osobného priestoru – dotknite sa ruky, pohlaďte si koleno atď.. Ak sa ho chcete silno dotknúť, urobte to sami, aby ste si udržali iniciatívu vo svojich rukách.

 2. Zachovávajte navonok pokojné správanie. Nech vaše vášne zúria a vy ste pripravení sa vrhnúť a roztrhnúť mu šaty, zachovajte si navonok chladný vzhľad. Podľa vašej reakcie zistí, aký máte záujem.

 3. Buďte sami sebou. Nie je potrebné vyzerať múdrejšie alebo hlúpejšie, ako ste. Hovorte o tom, čo vás zaujíma, a neváhajte prerušiť rozhovor, keď vás nudí.

Neposkytujte o sebe úplné informácie

Nezabudnite, že ste záhadné dievča, nevyriešená záhada, ktorá muža magneticky priťahuje, aby sa vás pokúsil rozlúštiť.Čo robiť, ak je dotieravý a kladie veľa otázok:

 1. Preložiť konverzáciu. Samozrejme, nie hneď po osobnej otázke. Poskytnite všeobecnú, vágnu odpoveď, ktorá sa len nepriamo dotýka podstaty otázky. Potom pomaly presuňte rozhovor iným smerom alebo presmerujte otázku na druhú osobu.

 2. Položte si otázky sami. Aby nemal čas dotknúť sa vašej osobnosti, pýtajte sa energicky. Čím viac hovorí o sebe, tým menej informácií o vás získa.

 3. Podporte jeho príbeh ďalšími otázkami. Ak chcete mať istotu, že sa vyhnete zbytočným otázkam, spýtajte sa sami seba. Okrem toho, čím viac informácií od neho získate, tým lepšie viete, ako ho ovplyvniť.

Precvičte si reakcie svojho tela

Reč tela je mocným nástrojom v interakcii medzi mužmi a ženami. Reč tela môže odhaliť jemné nuansy, tajné túžby a dokonca aj nechuť. Ak sa naučíte správne používať reč tela, môžete mu dať najavo, že túžite po jeho agresívnom konaní bez toho, aby ste prejavili záujem. Ako to urobiť:

 1. Dotýkajte sa vlasov, krku, uší. Ide o neverbálne signály sexuálnej túžby po druhej osobe. Tieto gestá jemne začleňte do svojho repertoáru správania, ale zachovajte si chladnú tvár. Schopnosť rozlišovať a rozpoznávať emócie mu nedovolí tieto signály prehliadnuť.

 2. Zahryznite si do pier. Príliš veľkolepé, s jasným sexuálnym podtextom, gesto, ktoré demonštruje žiadostivosť. Môže sa vložiť do neformálnej konverzácie s prvkami erotického humoru. Potom je dôležité neprejavovať živý záujem o partnera, ale namiesto toho, odvolávajúc sa na zaneprázdnenosť, opustiť stretnutie.

 3. Myslite otvorene. Možno sa budete hanbiť dať nohu dole a prekrížiť ruky na hrudi. Toto gesto môže stáť efektívnosť vykonanej práce. zaujmite uvoľnený, otvorený postoj: gestikulujte rukami na úrovni hrudníka, prsty smerujú k osobe, s ktorou hovoríte. Toto gesto ukazuje, že si veríte a nie je vám v jeho spoločnosti nepríjemne.

 4. Udržujte očný kontakt. Nevyhýbajte sa kontaktu z očí do očí. Dokonca aj opačne, odložte tento kontakt o niekoľko sekúnd. Týmto spôsobom ukážete, že s nimi súcitíte. Ale ostatné slová o konaní hovoria niečo iné.

Z času na čas povedzte nie

Keď ste v mužovi vyvolali intrigy a záujem, možno sa s vami bude chcieť skontaktovať. Pozve vás na šálku kávy alebo rovno na večeru s pokračovaním. Vidíte ďalšiu príležitosť urobiť správny taktický krok. Odmietnite s odvolaním sa na zaneprázdnenosť, predchádzajúcu dohodu o stretnutí s inou osobou a iné dôvody. Diskrétne povedzte, že čakáte na opakované pozvanie, s ktorým môžete súhlasiť.

Uprednostnite svoje záujmy

Nikdy neobetujte svoje vlastné záujmy v prospech jeho. Ak nastane sporná situácia, v ktorej musíte ustúpiť partnerovi na svoju škodu, rozhodnite sa len vo svoj prospech. Nemyslite si, že sebectvo zničí vaše úsilie. Naopak, k žene, ktorá má na srdci svoje najlepšie záujmy a váži si svoj čas, sa správa s rešpektom, úctou. Ukazujete, že muž vo vašom živote nie je hlavnou pozíciou a ste sebestačná v každom smere.

Stanovte si vo vzťahu jasné hranice

Zamilované dievčatá majú tendenciu robiť kompromisy so svojimi zásadami v mene skvelého pocitu. Sú ochotní rozprávať sa celú noc, aj keď ráno musia skoro vstávať do práce. Alebo obetovať stretnutie s priateľkou, aby ste videli objekt svojej náklonnosti. Tieto akcie neprispievajú k tomu, aby si k vám muž vytvoril silné city. Pamätajte, že váš život sa nesmie meniť pod tlakom nových pocitov. Udržujte ho v neporušenom stave. Ocení vašu nezávislosť.

Nepripravujte sa o radosť z toho, že ste s inými mužmi

Zamilované dievčatá často obmedzujú svoju komunikáciu s mužskými priateľmi, aby sa vyhli treniu. Snažíme sa tak predísť nedorozumeniam a odstrániť zbytočné hádky. Ale ako už bolo povedané, prítomnosť muža vo vašom živote ho nemusí zmeniť. Navyše, keď uvidí, že nie je jediný, kto sa uchádza o vašu pozornosť, preukáže veľkú vynaliezavosť, aby zmietol všetku konkurenciu.

Ukážte, že vaše slovo je zákon

Vo vašom vzťahu si určíte prijateľné hranice. Napríklad nevolať po 22.00 hod. alebo sa neobjaviť s neočakávanými návštevami u vás. Potom je dôležité tieto požiadavky za žiadnych okolností nemeniť. Ukážte, že vaše slovo má váhu a že s vami nemožno manipulovať ani porušovať vaše osobné hranice. Nepochybne sa pokúsi narušiť túto stabilitu a umiestniť vlajku na vašom území. Buďte pevní a držte si svoje miesto. Vaša vytrvalosť vám pomôže dosiahnuť želaný cieľ – získať jeho plnú a neodvolateľnú pozornosť.

Nevymýšľajte si veci, ktoré neexistujú

Buďte prirodzení, nepripisujte si žiadne spoločensky žiaduce vlastnosti, ak ich nemáte. Nehovorte, že viete variť, ak sotva dokážete uvariť knedle. Nehovorte, že milujete čítanie literatúry, ak ste sa naposledy dotkli knihy na školskej lavici. Vaša spontánnosť a sebaláska sú oveľa cennejšie ako vytváranie dokonalého obrazu. Vyžarujte sebavedomie, váš pohľad mu musí povedať, že je jeden z mnohých, hoci nepochybne pekný/šikovný/bohatý.

Záver

Ignorovať muža, ktorý sa vám páči, nie je také jednoduché, ako sa zdá. Vyžaduje si to taktickú presnosť, múdrosť, trpezlivosť a vášeň. Naučte sa tieto techniky, aby ste vzbudili záujem aj tých najtvrdších mužov. Kľúčom k úspechu je, tak ako vo všetkom, sebadôvera a sebavedomie. Prajem vám krásnych štedrých mužov, krásne šaty a krásu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: