Ako zistiť, že je to vaša žena

„Kto miluje mnohých, pozná ženy, kto miluje jednu, pozná lásku.“. Sigmund Freud mal nádherný výrok. Muž, ktorý bol priekopníkom psychoanalýzy a sexuálny inštinkt považoval za vedúci mechanizmus vyšších duševných funkcií, si uvedomoval dôležitosť citovej intimity s milovanou ženou. Každý chce nájsť „bezpečný prístav“ – vzťah, v ktorom bude teplo, pohodlie, harmónia a kde nájde bezhraničné šťastie. Nájsť ideálneho partnera nie je vždy možné okamžite. Pri hľadaní sa stretávame s bolesťou, utrpením a množstvom ďalších pocitov. A keď sa cítime pripravení vstúpiť do zrelého, harmonického vzťahu, vyvstáva otázka, či je táto žena pre nás tá pravá? Je to tá, ktorá je pripravená zdieľať naše šťastie a smútok??

Tento článok sa podrobne zaoberá touto témou a skúma niektoré faktory kompatibility, ktoré by vám mohli pomôcť vybudovať silný a šťastný vzťah.

Ako viete, že je to vaša žena?

Znaky toho, že k nej prechovávate hlboké city

Hľadanie základov pre začínajúce hlboké spojenie by malo začať u seba. Nie je potrebné pozorne hľadať známky jej vážnosti, ak ju sami necítite. Nasledujúce body vám ukážu, či ženu, ktorú milujete, naozaj milujete:

 1. Myslíte si, že vy dvaja ste jeden. To neznamená, že sa zlúčite natoľko, aby prestal existovať osobný priestor toho druhého. Znamená to prežívať spolupatričnosť, nedeliteľnosť vášho páru a spoločne prijímať rozhodnutia.Výskumníci z Torontskej univerzity uskutočnilivýskumo povahe vzťahov ľudí, ktorí sa navzájom prijímajú ako jeden a oddelené páry. Výsledky ukázali, že partneri, ktorí zažívajú vzájomné spoločenstvo, sa menej často porovnávajú s inými pármi a menej často sú ovplyvnení vonkajšími negatívnymi vplyvmi na ich vzťah. Zatiaľ čo izolované páry, ktoré porovnávali svojich partnerov s ostatnými, zistili, že tí prví sú výrazne horší ako tí druhí.

 2. Chcete s ňou tráviť viac času.Prvou osobou, ktorej chcete povedať o ťažkostiach v práci, neočakávaných pekných udalostiach a mnohých ďalších veciach, je vaša žena. Máte pocit, že sa v jej spoločnosti môžete otvoriť, nie predstierať. V jej okolí vládne pokoj a pohoda.

 3. Vo vašom vzťahu nie je žiadna dráma.Neisté vzťahy bez budúcnosti sa udržiavajú vytváraním drámy: hľadaním dôvodov na konflikt, neustálym držaním sa na „emocionálnej hojdačke“, manipuláciou s bolestivými bodmi. Ako puto medzi partnermi dozrieva a silnie, potreba udržiavať veci „horúce“ mizne a ľudia si jednoducho užívajú spoločnosť toho druhého. Žiarlivosť opúšťa vzťah, pretože do popredia vystupuje dôvera v milovanú osobu. Snažíte sa konštruktívne vyriešiť eskalujúci konflikt bez toho, aby ste sa rozišli a náhle odišli.

 4. Inšpiruje vás vaša láska k nej.Hlboké city k žene vás posúvajú vpred, podporujú vašu kariéru, zlepšujú vašu finančnú situáciu a fyzickú kondíciu. Toto správanie je spôsobené genetickými faktormi. Aby ste si mohli založiť rodinu, mať deti, potrebujete dobré zdravie a prostriedky na uspokojenie základných potrieb. V priebehu času sa ľudské potreby zmenili a objavili sa nové, ale túžba po blahobyte budúceho potomstva zostáva.

 5. Ste spolu, ale každý z vás má svoj osobný priestor.Rozplynúť sa jeden v druhom a sústrediť všetok zmysel svojho života na partnera – to sú znaky beznádejného, závislého, bolestného vzťahu. Základom zdravého vzťahu je rešpektovanie túžob, cieľov a ambícií partnera. Keď jeden človek v páre dáva druhému právo na vlastnú identitu a druhý sa ho snaží zlákať do spoluzávislého vzťahu, pár sa rozpadá.

 6. Vidíte s ňou budúcnosť.Keď si predstavujete svoju budúcnosť, ona je určite prítomná. Vidíte svoj spoločný domov, spoločné deti, teplé rodinné stretnutia pri večeri a cítite sa pokojne. Perspektíva je základom vzťahu.

Znaky, ktoré popisujete, nájdete u seba? Znamená to, že k svojmu vyvolenému prechovávate skutočné city. Odpovedá na otázku, či je žena vaša, pozitívnym spôsobom. Je na vás, aby ste zistili, či to vaša spriaznená duša cíti rovnako?

Ako sa správa žena, ktorá je do vás zamilovaná, keď je pripravená vstúpiť do záväzného vzťahu?

Ako viete, že je to vaša žena?

„Ženská zmyselnosť je zdrojom, v ktorom sa obnovuje mužská duchovnosť.“ (rakúsky spisovateľ Karl Kraus). Je to príslovie o ľuďoch, ktorí čerpajú silu, inšpiráciu a vášeň z lásky svojho partnera. Je pravdepodobné, že ak k nej niečo hlboko cítite, je to hodná žena.Ale aby ste sa o tom úplne presvedčili, zamyslite sa nad tým, ako sa správa milujúca žena:

 1. Keď spozná vašu skutočnú podobu, nesnaží sa vás zmeniť. Snaha zmeniť osobnosť dospelého človeka je základom nezrelého prístupu k milostnému vzťahu. Skutočné city sa nerozširujú na mentálny obraz muža, ktorého sa vám snaží navodiť. Patria skutočnému človeku so silnými a slabými stránkami. Vaša žena pochopí, že ak sa chcete zmeniť, urobíte to dobrovoľne.

 2. Podporuje vás vo vašom úsilí a dodáva vám sebadôveru.Po zlom dni v práci vás povzbudí milým slovom. Povie, že vo vás verí, keď nikto iný neverí. Jej činy, slová a pocity vás majú podporiť v ťažkých situáciách, keď sa neviete rozhodnúť, ako postupovať. Ukazuje to, že je oddaná a verí v spoločnú budúcnosť.

 3. Vo vašej spoločnosti sa správa prirodzene a uvoľnene. Kľúčom k vážnemu vzťahu je dôvera. Existuje množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú jej dôveru vo vás: perspektíva, spoľahlivosť, jednoduchosť interakcie a komunikácie, rovnosť mužských a ženských postojov atď.. Keď sa vytvorí vzťah dôvery, žena si môže dovoliť odstrániť „masky“ a byť vo vašej spoločnosti čo najprirodzenejšia.

 4. Predstaví vás svojmu najbližšiemu okoliu.Zoznámenie sa s najlepšími priateľmi, rodinou a rodičmi je pre ženu dôležitým krokom. Týmto spôsobom vám ukáže, že ste muž, ktorému je pripravená dať šťastný život. Z jej strany je to krok k vážnemu vzťahu. Potom je dôležité, aby ste sa rozhodli, či ste na tento zvrat pripravení.

 5. Jej láska vás upokojuje a pomáha vám zvládať výzvy. Nezrelé vzťahy vyvádzajú z rovnováhy všetky oblasti života a nútia vás vynakladať veľké úsilie na udržiavanie emócií, ktoré ich udržiavajú. Skutočné pocity však pomáhajú znížiť základnú úroveň stresu a intenzívne reakcie na stresové situácie. Výskum vedcov z Albertskej univerzity v Kanade ukázal, že podpora milovanej osoby znižuje úzkosť, zlepšuje výkonnosť a zvyšuje sebavedomie partnera. To znamená, že vzťah plný dôvery a lásky z nás robí lepšieho človeka.

 6. Jej životné ciele sú v súlade s vašimi. Nesústredíte sa na seba, ale pozeráte sa rovnakým smerom. Čo ak sa jej túžby zdajú absurdné a nehodné vášho uznania?? V takom prípade nechajte tú ženu na pokoji a nechajte ju žiť ďalej. Ale ak vidíte jej oči ako odraz vašich, pevne sa ich držte. Spoločné hodnoty posilňujú vzťah, vytvárajú silné emocionálne spojenie medzi partnermi a zlepšujú vzájomné porozumenie.

Poznávacie znamenia, že ide o vašu ženu

Stále si nie som istý, či je tvojím osudom? Potom sa zamerajte na ďalšie nepriame znaky sľubného vzťahu v páre:

 1. Stále na ňu myslíš. Keď vidíte zaujímavý článok, premýšľate, čo by naň povedala? Máte svoj vlastný názor, ktorého sa určite budete držať. Ale zaujímalo by vás, čo si myslí a cíti.

 2. Často si s ňou nájdite niečo na robotu. V každodennom živote vidíte prchavé veci, ktoré vám pripomínajú stretnutie s ňou. Ak na ulici zacítite vôňu známeho parfumu a spomeniete si na rande s ňou, ktoré tiež voňalo po nej. Tieto drobnosti vytvárajú ucelený pohľad na vnímanie milovanej ženy.

 3. Nehanbíte sa jej povedať prepáčte a je to vzájomné. Pýcha a tvrdohlavosť ustupujú do úzadia pred potrebou obnoviť dôveru. Konflikty záujmov sa vyskytujú v mnohých pároch, ale spôsob riešenia konfliktných situácií určuje hĺbku citov a povahu vzťahu.

 4. Jej malé chyby vnímate inak. Otravné maličkosti prestávajú byť také, keď ich stotožníte s osobou, ktorú milujete.

Záver

Je ťažké nájsť muža, ktorý by stopercentne vyhovoval našej predstave ideálneho partnera. Šťastie v páre nie je založené na imaginárnych ideáloch, ale na skutočných ľuďoch, ktorí zriedka zapadajú do dúhových snov o princeznách a princoch. Znaky a vlastnosti, ktoré ste opísali, vám môžu pomôcť veľa pochopiť (či si ženu ceníte, ako sa cíti vo vzťahu atď.)..). Prajem vám, aby ste našli šťastie vo vzťahoch s ľuďmi, ktorých milujete, a naučili sa oceniť kúzlo, ktoré sa deje, keď ste s nimi.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: