Časový plot z reťazovej mriežky

RABITA GRID je silný konštrukčný materiál. Je vyrobený na jednoduchom stroji skrutkovaním niekoľkých drôtov navzájom, čo prispieva k vysokej kvalite výrobku a jeho silu. Suroviny na výrobu sieťoviny sú drôty s nízkym uhlím.

Časový plot z reťazovej mriežky

Zvláštnosť

Tento dizajnový materiál bol vyvinutý v roku 1878. V tom čase mal produkt hexagonové bunky (časti). Výroba reťazovej siete nevyžaduje silné materiály a zariadenia – dostatok jediného stroja a nízkej uhlíkovej ocele. K dnešnému dňu existujú dva vizuálne odlišné typy reťazcových reťazcov – kosoštvorca (s ostrým uhlom 60 stupňov) a štvorcový (uhol tkania 90 stupňov).

Štandardný ne-zinkový drôt môže slúžiť viac ako 7 rokov, pozinkovaný – od 10 do 20 rokov.

Časový plot z reťazovej mriežky

Hlavnou výhodou materiálu je rýchlosť výroby a demontáže produktu. Počas krátkeho času si dokážete predstaviť akúkoľvek stavbu okolo obvodu na vlastnú päsť takmer bez úsilia. Na vykonávanie inštalácie budete potrebovať jednoduchý súbor nástrojov k dispozícii pre každého človeka. Najťažšie budú požadované výpočty na počte materiálu, šírky a výšky podpory.

Časový plot z reťazovej mriežky

Pekný vzhľad produktu nemožno tiež prideliť. Plastová reťazová mriežka má farbenie rôznych farieb: biela, zelená, modrá, fialová, oranžová, červená a mnoho ďalších. Ak porovnáte výzvu s inými konštrukčnými materiálmi, ktoré vykonávajú podobné úlohy, reťazec bude mať explicitnú výhodu v cene a ako. To všetko naznačuje nedostatok explicitných nedostatkov v tomto materiáli.

Časový plot z reťazovej mriežky

Pôsobnosť

V našej dobe sa reťazová mriežka nachádza všade: v ploti zeleninových záhrad, školských oblastí, stavebných miest, na súkromných chránených predmetoch, chaty. Aplikujte túto mriežku vďaka svojej hlavnej kvalite – zachovanie formulára, stability za všetkých poveternostných podmienok, ako aj ľahkosť samostatnej inštalácie a demontáže.

Časový plot z reťazovej mriežky

Najčastejšie sú špeciálne štruktúry chránené (preto sa výrobok často označuje ako plotová mriežka), napríklad uhoľná baňa, ropné a plynové polia, bane a podobne. Často, takýto plot možno nájsť na školských územiach, na výstavbe všetkých objektov.

Časový plot z reťazovej mriežky

Tiež, otrok je široko používaný spoločnosťou:. Chráňte svoje územie s reťazou siete, čím sa oddeľujú svoje vlastné vlastníctvo od ostatných. Často sa stáva, že akékoľvek zviera môže ísť do vašej záhrady, a tu môže pomôcť. Často sa táto sieťová sieť používa v stavebníctve, posilňovaní stien alebo podlahy, keď sa omietky. Pri edukovaní petových buniek (kurčatá, kozy, kozy) tiež používa reťazovú mriežku. Okrem toho tento výrobok nemôže nielen chrániť niečo, ale aj ozdobiť ploty, bránky a dokonca aj vstupné dvere.

To sa vykonáva rezaním samotnej mriežky a samozrejme, ďalšie nástroje, ktoré dávajú produkt správny formulár.

Časový plot z reťazovej mriežky

Typy mriežky

RABITA GRID, v závislosti od typu a nákladov, má rôzne vlastnosti, napríklad odolnosť proti korózii, odpor, hrúbku drôtu, a tak ďalej. Rabite je rozdelená do štyroch hlavných typov.

  • Čierna a metalická. Tento typ je najdostupnejší čas, teda to najlepšie z jeho nehnuteľností, to nie je to najlepšie z jeho nehnuteľností – po niekoľkých rokoch začne hrdza a stratiť vlastnosti kovu. Ak chcete predĺžiť životnosť výrobku, odporúča sa s ňou zaobchádzať so špeciálnym lakom, oddialenie vlhkosti.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Pozinkovaný. Taká verzia reťazovej mriežky má väčšiu odolnosť voči nepriaznivému počasiu (dážď, sneh nie je desivý) sa nebojí korózii, vďaka špeciálnemu ochrannému povlaku z zinku. Má atraktívny vzhľad (pekný strieborný odtieň) a nemusí byť spracovaný dodatočnými ochrannými lakmi.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Polymér. Sa líši s vysokou hustotou tkania drôtu, ako aj krásny vzhľad. To stojí trochu drahšie ako obvyklé čierne a kovové reťazce, ale jeho kvalita odôvodňuje náklady.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Plastová mriežka. Tento materiál je rozpočet, ale kvalita výrobku netrpí – je tiež neustále pre rôzne poveternostné podmienky a ultrafialové svetlo. A vzhľad tejto siete je neuveriteľne krásny a ihneď vyniká medzi ostatnými typmi RABITZ GRIDS.

Časový plot z reťazovej mriežky

Ako nainštalovať?

Zvážte metódy rýchlej a spoľahlivej inštalácie reťazovej siete s vlastnými rukami na mieste, ktoré potrebujete. Povedzme, že inštalácia mriežky nie je náročná obsadenie, takže vykonávanie inštalácie bude schopná každému.

  • Prvá vec, ktorú treba urobiť, je pripraviť pôdu, v ktorej sa montujú referenčné prvky dizajnu. Bude stačiť na odstránenie iného odpadu, mučenia kríkov a iných rastlín, ak zasahujú.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Ďalej musíte vykopať jamy pod pólom, v ktorých sú podporné štruktúry užitočné (piliere). Môžu byť zabalené betónou zmesou, zaspávajú spať s pieskom a drveným kameňom alebo posilňovať inými spôsobmi. Odporúča sa spracovať príspevky so špeciálnymi zmesami, aby nezasahovali do poveternostných podmienok.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Nainštalujte príspevok do hĺbky približne 1.5 metrov, ktoré budú dobrou podpore pre našich materiálov. Najdôležitejšou vecou je zabezpečiť uhlové póly, ktoré budú pri utiahnutí reťazovej siete dlho naložené. Jedným z najsprávnejších riešení bude inštalácia v rohoch hrubších a silných pilierov, ktoré nebudú spadnúť na prvý vietor.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Po inštalácii uhlových stĺpcov by sa malo začať nainštalovať obyčajný. Vzdialenosť medzi nimi je potrebné urobiť o tom istom.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Ďalej, ak existuje takáto príležitosť, mali by byť nainštalované špeciálne vodiace lišty (drôtené káble), takže samotná mriežka je pevná. Väčšina ľudí pri inštalácii preskočí cez bunky v mriežke.

Časový plot z reťazovej mriežky

  • Potom, čo zostane len na opravu sprievodcov na podpore (piliere) a skontrolujte, či je mriežka dobre držaná.

Časový plot z reťazovej mriežky

Ak sa inštalácia plánuje vykonať na plochách s jasným svahom, mriežka bude musieť ešte jasne inštalovať horizontálne (každá ďalšia časť musí byť nižšia ako predchádzajúca). Ak chcete vykonať takéto opatrenia, budete musieť zvýšiť výšku medziproduktov. Potom sa ukáže, že je možné kopírovať pleťové plátno v rôznych výšinách od seba. Pamätajte si, že sa má sklon, ten kratší svrbenie.

Ako urobiť relačný plot z reťazovej mriežky, pozrite sa do videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár