Jet vzduchové kapucne: odrody a prevádzkové tipy

Moderné talianske kapucne lietadlo je všeobecne známe domácim spotrebiteľom. Zariadenie úplne zničí stereotyp extraktora, ako ťažkopádne a spoofovanie kuchynského interiérového zariadenia. Špecialisti podniku vyvinuli a vytvorili výrobu estetických a miniatúrnych modelov, nie na všetkom horšie, a v niečom ešte vynikajúci, ich celkové náprotivky.

7

Fotografia

Trochu o značke

Jet vzduch bol vytvorený v meste Black v roku 1984 a od prvých dní vytvárania špecializovaných na výrobu kuchynských kapucňou. O päť rokov neskôr sa podnik stal súčasťou svetoznámeho sveta sa týkali Ellia. Vďaka používaniu vysoko kvalitných surovín a používania inovatívnych metód sa ochranná známka rýchlo získala slávu na spotrebiteľskom trhu Európa. Výrobky spoločnosti sa vyznačujú vynikajúcim dizajnom, ďalšími funkciami a dlhou životnosťou. Každý model sa stretáva s prísnymi medzinárodnými normami a je testovaný v produkčnom laboratóriách.

Pri výrobe extraktov sa používajú ekologické a certifikované materiály, Tepelne odolné voči tepelným účinkom a neoprávneným toxínom počas prevádzky. Drevené časti sú spracované fungicídnymi kompozíciami a nestratia svoje fyzické a estetické vlastnosti počas celej životnosti. Sklo použité ako dekoratívne prvky sa vyznačuje vysokou pevnosťou a tepelnou odolnosťou a špeciálna farba je dobre odohraná vplyvom abrazívnych detergentov.

technické údaje

Jet vzduchový kryt je zariadenie vybavené jedným alebo dvoma motormi a skladá sa z puzdra, filtrov, riadiacich systémov a akustických vreciach. Úloha tejto úlohy je ťažké preceňovať: s ich pomocou, najviac tiché práce zariadenia je dosiahnuté, čo je obzvlášť cenné, keď je susedné umiestnenie kuchyne a obytného priestoru.

Charakteristickým znakom talianskych kapoty je vstavaný viacvrstvový hliníkový filter inštalovaný na modeloch poslednej série. Nevyžaduje pravidelné výmenu: čistiť povrch bahna, stačí ho umyť akýmkoľvek detergentom.

Aby sa zabezpečilo maximálne čistenie vzduchu, spolu s hliníkovými filtrami, sa odporúča používať uhlie a akrylové modely. Hlavný mínus druhého je potreba pravidelnej náhrady, ktorá sa odporúča každé 3 mesiace. Inteligentná prevádzka je možné vykonať v dvoch režimoch: Recyklácia a odmietnutá. Nástroje môžu byť zabudované do kuchynského nábytku, inštalované na stene alebo strope. Metóda inštalácie závisí od konfigurácie modelu a špecifikám jeho umiestnenia. Kontrola krytu sa vykonáva pomocou soft-touch dotykového panela, takže pohodlné a jednoduché zariadenie. Systém monitorovania „Smart“ sa zaoberá upozorňovaním stavu stavu, v čase, keď hovoríte používateľovi o potrebe ich nahradiť.

Názory

Sortiment výrobkov Jet Air je pomerne široký. Upozorňujeme, že spotrebitelia sú reprezentované ostrovom, nakloneným, pozastaveným, zmätenými, vstavanými, rohovými a kopulovými modelmi. Spolu s malými veľkými zariadeniami sú vo vysoko výkonných veľkorozmerných kópiách prítomné v riadkovom kryte, čo uľahčuje výber zariadenia v prítomnosti širokého a dlhého kuchynského panelu. Tieto modely sú o niečo drahšie ako rozpočtové možnosti, ktorých cena začína od dvoch tisíc rubľov.

Jet vzduchové kapucne sú klasifikované nielen inštaláciou a veľkosťou, ale aj indikátorom výkonu. Takže malé lacné kópie sú schopné rozlíšiť 350 kubických metrov vzduchu za hodinu, zatiaľ čo sila priemyselných zariadení môže dosiahnuť 1200 m3 / h. Takýto vysoký výkon sa vyznačuje veľkými kapucňami tvaru T s čiernym skleneným displejom, dotykovým panelom, inteligentným výstražným systémom a anti-nulovým ventilom, eliminuje obsadenie znečisteného vzduchu späť do miestnosti. Náklady na takéto zariadenia sú 20 000 rubľov.

Nástroje sa líšia a počet funkcií. Jednoduché modely často nemajú senzorickú kontrolu a vybavené mechanickými kľúčmi. Tieto zmeny výrazne výrobok, ale robí použitie zariadenia nie je tak pohodlné ako drahé inštancie. High-tech zariadenia sú často vybavené časovačmi, senzormi štátu filtra a energeticky účinné osvetlenie, ktoré predstavujú halogénové alebo LED svietidlá. Niektoré modely sú vybavené funkciou AutoTlope a intenzívnym režimom.

Zaujímavé riešenie pre malé priestory sú teleskopické modely. Zariadenie sa automaticky zapne po vytiahnutí panela filtra. Zmena režimu rýchlosti sa vykonáva pomocou posuvných prepínačov, výkon modelov je v priemere 380 metrov kubických. Náklady na teleskopické zariadenia začínajú od 3000 rubľov.

Modely

Riadok extrakcie prúdového vzduchu je veľmi rôznorodý.

Medzi ruskými spotrebiteľmi je nasledujúci počet zariadení.

  • BERGAMO SI F 60 – plochý model schopný pracovať v režimoch recirkulácie a odstránenia, ktoré majú výkon 140 W a má mechanický typ kontroly. Zariadenie má 3 režimy rýchlosti, osvetlené pomocou žiarovky a má kapacitu 290 kubických metrov vzduchu za hodinu. Priemerné náklady na zariadenie sú tri tisíce rubľov.
  • Suri wh a 60 – sklon duálny model s kapacitou 172 W, vybavený LED osvetlením a elektronicky kontrolovaným. Zariadenie je schopné pracovať na troch rýchlostiach, výkon je 700 metrov kubických za hodinu, náklady – 15 000 rubľov.

  • Sentsi WH F 60 – model plochého rozpočtu v hodnote približne troch tisíc rubľov pôsobiacich v oboch režimoch a má mechanické riadenie. Sila zariadenia je 140 W, produktivita – 290 metrov kubických.
  • Potrubia A 43 – Populárny model na stenu s elektromechanickou kontrolou až 1200 metrov kubických. Sa líši v kompaktných rozmeroch a nízkom hlučnom zaťažení. Šírka modelu je len 43 cm, čo robí zariadenie takmer nepostrehnuteľné a estetické. Výrobok stojí 26 tisíc rubľov.

  • Orion LX / GR / F 50 VT – vložený model s kapacitou 650 kubických metrov za hodinu a šírku 50 cm s hmotnosťou 5 kg. Zariadenie sa vyznačuje štýlovým dizajnom a nízkym nákladom. Cena produktu je 7,5 tisíc rubľov.
  • Aurora LX GRX F 60 – elektromechanický vložený model 60 cm široký a s kapacitou 650 m3 / h. Zariadenie je vyrobené v štýle minimalizmu, čo zlučuje s ľubovoľným moderným štýlom. Náklady na výrobok – 7.000 rubľov.

Treba poznamenať, že napriek niekoľkým zvýšeným dimenziám má tento model mnoho pozitívnych revízií spotrebiteľov.

Ako nainštalovať?

Skôr ako začnete inštalovať alebo opravovať výfuku, mali by ste starostlivo prečítať pokyny. Dôležitým podmienkam inštalácie je povinné uzemnenie zariadenia. Táto požiadavka je spôsobená tým, že zariadenie neustále zažíva účinky pary a kvapiek tuku, takže akákoľvek porucha v elektrických zariadeniach výfukového plynu môže viesť k šoku. Pri inštalácii je potrebné pripomenúť, že zvlnenie musí úplne vstúpiť do bane a mať minimálne množstvo ohybu. Mali by ste zvážiť vzdialenosť medzi sporákom a zariadením. Nemala by byť nižšia ako 70 cm.

Samotná inštalácia je pomerne jednoduchý postup, ktorý nevyžaduje špeciálne zručnosti a väčšie skúsenosti. Prvá etapa by mala byť označená ceruzkou upevnenia zariadenia a pomocou perforačnému vŕtaniu steny pre hmoždinky. Ďalej budete musieť starostlivo vyčistiť vstup do bane z mechanických nečistôt, vložte vlnu na ventil a zaistite silikónovým tesniacim prostriedkom. Potom musíte zavesiť samotnému zariadeniu, potom ho pripojiť k zvlneniu. Aby bolo zvlnenie bolo možné náhodne vytiahnuť, odporúča sa použiť montážnu penu. Posledným krokom by mal byť inštalácia dekoratívnej obloženia, ktorá úplne skrýva vlnu a dáva zariadenie estetický vzhľad.

Odporúčania

Pred pokračovaním s výberom výkresu by sa mala merať veľkosť povrchu varenia. Hood sa musí prekrývať s malým rozpätím jeho rozmerov. Tiež by ste mali venovať pozornosť celkovej ploche kuchyne. Čím viac je oblasťou oblasti, tým vyššie musí byť výkon zariadenia. Nezabudnite na úroveň tlaku zvuku, ktorých parametre sú uvedené v technickom pase. Ak bude extraktor inštalovaný v štúdiovom byte, kde sa kuchyňa a obývacia izba kombinujú, potom zariadenie musí byť vybrané s minimálnym zaťažením zvuku. V opačnom prípade používanie výfukového plynu spôsobí úzkosť pre tých prítomných a urobí nepohodlnú indoor.

Pri prevádzke výfukového režimu v režime recyklácie sa odporúča inštalovať uhoľné filtre. Je to spôsobené tým, že špinavý vzduch absorbovaný z miestnosti nie je vypustený do ulice, ale vymazaný a vráti sa späť do miestnosti. Preto je čistota vzduchu v kuchyni závisí od kvality.

Jet vzduchové kukly sú príkladom optimálneho pomeru cien a kvality. Zariadenia sa ľahko riadia a udržiavajú, majú pôvodný dizajn a široká škála produktu vám umožňuje vybrať si produkt pre akúkoľvek farbu a interiér miestnosti.

Jet Air SEEDI SI / F / 60 Hood Review Zobrazenie v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: