Elegantné bronzové lustre

Ak chcete zdobiť interiér skutočne elegantného osvetľovacieho zariadenia, potom bronzový luster je to, čo potrebujete. V súčasnosti mnohí ľudia sa mylne veria, že takéto interiérové ​​položky majú dlho počuť, a móda pre nich zostali ďaleko v stredoveku. V skutočnosti to nie je. V moderných interiérov, bronzové lustre sa nepozerajú na nič horšie, a často oveľa lepšie ako model, ktorý nám je známy.

Zvláštnosť

Hlavnou rozlišovacou charakteristikou krásnych bronzových lustre je ich veľkosť, skutočná masívnosť, elegancia foriem a krásny matný povrch, ohromujúci extra lesklý a lesk.

Takéto osvetľovacie zariadenia kombinujú stredovekú chuť a večnú klasiku, ktorá, ako viete, nikdy neopustí módne rady. Vďaka takýmto zaujímavým vonkajším charakteristikám Bronzové lustre vyzerajú organicky Nielen v historickom a klasickom, ale aj mnohých moderných súboroch.

Nebojte sa takýchto modelov kvôli ich dobrého dizajnu. Krásny bronzový luster môže byť inštalovaný nielen v obrovskom kaštieli alebo paláci. Moderní výrobcovia na radosti z kupujúcich produkujú také výrobky, ktoré dokonale zapadajú do interiérov obyčajných mestských apartmánov, bez toho, aby boli príliš pompézne a disharmonious.

Stojí za to zaplatiť osobitnú pozornosť vlastnostiam bronzu. Tento materiál je plast, vďaka ktorým je možné vytvoriť prvky rôznych tvarov. To však nemá vplyv na silu a spoľahlivosť bronzu. Lustre z takýchto surovín sú veľmi trvanlivé a odolné voči opotrebeniu. Externe, Bronze sa podobá trochu zlata, pretože má ušľachtilý žltkastý odtieň.

Modely

Veľkolepé bronzové lustre sú strop alebo pozastavené. Každá z týchto možností má svoje štrukturálne funkcie. Kompaktné stropy. Sú opravené priamo na hladkom povrchu stropu so špeciálnymi spojovacími prvkami. Vďaka takému jednoduchému dizajnu Lustre nie sú silne vydávané nad úrovňou stropu, ktorá vám umožní ušetriť voľné miesto v miestnosti.

Stropné bronzové výrobky sú kompaktnejšie aj kvôli ich štruktúre a charakteristickému dizajnu dizajnu. Takéto možnosti sú spravidla pomerne skromné ​​a majú 1-2 omietky. To bude dosť dosť na vysoko kvalitné osvetlenie malej miestnosti s nízkymi stropmi.

Treba tiež poznamenať, že komperaktovaný model stropu môže transformovať miestnosť vďaka úžasnému efektu rozšírenia dostupného priestoru v dôsledku pravým zabudovaným osvetlením.

Najčastejšie existujú tradičné prívesné lustre s bronzovou základňou. Takéto možnosti sú pripojené k stropu s krásnymi a trvanlivými štylizovanými reťazami. Vyzerajte také osvetľovacie zariadenia o niečo zaujímavejšie ako strop, ale majú niekoľko funkcií, pretože nie sú vhodné pre všetky izby.

Dizajn suspenzie bude vždy silne proti stropu, čím zaberá dodatočný priestor v interiéri. Preto Takéto osvetľovacie zariadenia sa môžu používať len vo veľkých miestnostiach s vysokými stropmi, inak bude interiér beznádejne pokazený a usporiadanie je skreslené.

Často majú pozastavené lustre väčšie veľkosti. Môžu mať pobočky pre niekoľko ambumentov a stropu (najmenej 2).

Zvlášť silné a efektívne vyzerajú luxusné možnosti s niekoľkými úrovňami, ktoré sú určené na nastavenie veľkého počtu žiaroviek. Takéto modely môžu ľahko zvýrazniť miestnosť veľmi veľkých veľkostí.

Dekor

Nádherný bronzový luster je ťažké si predstaviť bez sofistikovaných dekoratívnych dodatkov.

Bronze vyzerá úžasne v kombinácii s aristokratickým kryštálom. Najčastejšie sú tu zaujímavé modely, v ktorých krištáľové listové a okrúhle suspenzie alebo celé girlandy s veľkými detailmi visiacimi z vetiev lampy.

Základom bronzového luster môže viniť reťaz podobného materiálu alebo mosadze. Takéto výrobky nájdu svoje miesto nielen v klasike, ale aj vystrašených a gotických interiéri. Podobné produkty sú často zdobené zaujímavými ornamentmi. Tieto detaily robia lustru živejšie a zaujímavé. Okrem toho sú zariadenia Bronze Lighting zdobené elegantnými listami, viničom, kvetinovými púčikmi a t. D.

Luxusne a chladné modely, ktoré dopĺňajú majestátne čísla – levy, anjeli, griffy, orly a tak ďalej.

Štýly

Elegantné bronzové lustre vyzerajú organicky v rôznych štýlových smeroch. Najviac sofistikovaný štýl, v ktorom sa bronzový luster pozrie na organicky, je ammpir. Spravidla, v takýchto interiéroch, sa lampy používajú, štylizované starožitnosti, imitáciu starožitnosti. Tieto možnosti zdôrazňujú luxus súboru.

Charakteristické znaky takýchto svietidiel sú predĺžené prvky. Napríklad, lampy drahokamy môžu byť krásne svietniky s dlhými nohami.

Bronzové výrobky v ammpir-štýl očarujúci štýl najčastejšie majú veľké veľkosti a masívne štruktúry. V nich môžu byť prítomné 2-3 úrovní s žiarovkami. Krustálne a porcelánové prvky sú zdobené kryštálmi a porcelánovými prvkami. Často to môže byť obrovský starožitný luster, doplnený veľkým množstvom rôznych vzorov.

Progresívny smer, v ktorom vyzerajú bronzové lustre, je Moderný. Pre tento módny štýlový smer, elegantné a plynulé čiary sú charakterizované, nedostatok uhlových častí a vizuálnej ľahkosti. Moderné je jedinečné v tom, že kombinuje vynikajúce testy klasických, tajomných ročníkov a rôznych módnych trendov.

Dnes sú modernistickí lustre z bronzu veľkým dopytom, ako sa ľahko hodia do mnohých súborov a sú univerzálne. Podobné detaily je možné doplniť aj taký moderný štýl ako High Tech.

Populárne výrobcovia

Krásne a vysoko kvalitné lustre z bronze produkujú nasledujúce obľúbené značky:

 • Huby. Tento výrobca z Iránu ponúka výber spotrebiteľov. Krásne modely s krásnymi lúčmi a lampami, ako aj dekoratívne detaily z porcelánu. Iránske lustre Huby s krásnymi krištáľovými príveskymi vyzerajú najmä elegantne.
 • Eurosvet – Toto je hlavná značka z Číny, ktorá produkuje rôzne bronzové lampy. Najmä populárne lustre tohto výrobcu, vyrobené v starovekom kľúč.
 • Elite Čechy. Tento český výrobca je známy po celom svete. Pod značkou Elite Bohemia vyrába klasické bronzové lampy, s pomocou ktorej môžete zdôrazniť prestíž bývania a veľkú chuť svojich hostiteľov. V sortimente tejto značky sú modely rôznych veľkostí a konfigurácií.

 • Kvalitné bronzové lustre produkujú mnoho značiek z Nemecka. Najobľúbenejšie sú značky Regenbogen Life, Demarkut a Freya. Výrobky týchto výrobcov sa vyznačujú jedinečným vzhľadom, ktoré vyvinuli nemeckí dizajnéri. Bronzové lustre z Nemecka sa líšia odolnosťou a spoľahlivosťou, pretože sú vyrábané pomocou najmodernejších technológií.
 • Bejorama – Toto je firma zo Španielska, ktorá produkuje krásne zbierky bronzových svetiel s jedinečným a expresívnym dizajnom. Výrobky Bejorama vyzerajú organicky v domácnostiach aj kancelárskych podmienkach.
 • V Rusku sa vyrábajú lampy ušľachtilého bronzu v továrni „GUS-CRYSTAL“. Vysoko kvalitné a krásne lustre ruskej výroby sú reprezentované širokým rozsahom. Tieto rôznorodé a cenovo dostupné produkty nájdete v mnohých predajniach a internetových obchodoch.

Tipy na výber

Výber krásny bronzový luster, musíte sa spoliehať na vlastný zmysel pre štýl. Samozrejme, že nie je možné zabudnúť na niekoľko ďalších dôležitých kritérií:

 • Pre nízke stropy stojí za nákup malých možností stropu. Ak si kúpite luster do veľkej miestnosti s vysokými stropmi, potom si môžete vyzdvihnúť viac pôsobivého modelu. Môže to byť strop a pozastavené.
 • Pre interiér v vintage štýle sa odporúča vybrať bronzové vintage lustre.
 • Pre spálne je lepšie kúpiť viac spojovacích produktov. Môže to byť napríklad luster s bronzskou základňou a krásnym žiarivým štítkom, čím sa vytvára mäkké a príjemné osvetlenie.
 • Dôležitou úlohou pri výbere lampy hrá výrobca. Odporúča sa kontaktovať dobre známych a populárnych výrobcov.
 • Buďte opatrní a pozorní, kúpite lacný bronzový luster. Pred nákupom, v tomto prípade musíte pochopiť, produkt vyrobený z skutočného bronzu alebo nie. Často, pod rúškom bronzu, výrobky vyrobené z lacného materiálu, ktorý ho napodobňuje (napríklad mosadz).

Venujte pozornosť textúry a odtieni materiálu. Prírodný bronz má hrubý povrch a tmavohnedý odtieň. Mosadz je svetlo (blízko zlata) a jemnozrnný.

Ubytovanie v interiéri

Veľkolepé bronzové zariadenia sa často nachádzajú v interiéroch súvisiacich s štýlom staroveku, ampyr alebo neoklasiky. V takýchto súboroch sú matné povrchy krajšie, čo má bronz.

Samozrejme, že takéto osvetľovacie zariadenie vyzerá harmonickejšie v priestoroch veľkej plochy. Môže to byť veľká obývacia izba alebo jedáleň s veľkým stolom a množstvom stoličiek.

Najviac optimálne sú zavesené lampy. Takéto výrobky visia na štylizované reťazce a spravidla sa opýtajte interiéru majestátneho a luxusného tónu.

Moderní výrobcovia produkujú mnoho rôznych bronzových lustrov. Môžete si vybrať vhodný produkt pre takmer akékoľvek rozloženie.

O tom, ako obnoviť staroveký luster pod bronzom, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: