Vložené LED svietidlá

  Osvetľovacie zariadenia hrajú jednu z najdôležitejších rolí v usporiadaní akejkoľvek miestnosti. Bez týchto častí je ťažké predstaviť si plný a dokončený interiér. Dnes budeme hovoriť o populárnych vstavaných LED svietidlách, ktoré si vyberajú mnohých spotrebiteľov z dôvodu jednoduchosti ich inštalácie a minimálnej spotreby energie.

  Výhody a nevýhody

  V súčasnosti môže byť v každom štýle a farbe umiestniť vhodné osvetľovacie zariadenie. V moderných elektrických obchodoch bude možné nájsť všetky možnosti pre lampy: z najjednoduchších a stručných až exkluzívnych a non-triviálnych. LED vložené svietidlá si vyžadujú závideniahodnou požiadavkou.

  Takéto možnosti majú rad pozitívnych vlastností, ktoré ich robia veľmi populárnymi a dopytmi:

  • Po prvé, stojí za zmienku dlhú životnosť takýchto zariadení. Porovnať s modernými LED žiarovkami v trvanlivosti nemôže žiadny iný typ lampy.
  • Dizajny takýchto žiaroviek sú spravidla vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a spoľahlivosťou.

  • Aj mnohí kupujúci uprednostňujú LED vložené lampy v dôsledku ich univerzálnosti a multitaskingu. Používajte takéto osvetľovacie zariadenia v rôznych podmienkach. Sú vybavené špeciálnymi vzormi, ktoré sú pripojené k rôznym povrchom. Môže to byť len strop, ale aj steny, rôzne interiérové ​​predmety a dokonca aj podlahy.
  • Najčastejšie sa takéto zariadenia vyrábajú z ekologických a bezpečných materiálov, ktoré nerozlišujú škodlivé látky. Vďaka takejto dôležitej charakteristike môžu byť LED svietidlá nainštalované v ľubovoľnom nastavení. Môže to byť nielen dospelá, ale aj detská izba.
  • Vo väčšine produktov existuje špeciálna ochrana prehriatia. Takéto užitočné pomocné funkcie pomáhajú vyhnúť sa zápalu žiaroviek alebo získať bolestivé popáleniny v prípade náhodného dotyku na ich povrch.

  • Stojí za zmienku nenáročné takýchto osvetľovacích zariadení. Vstavané svietidlá LED sa vyznačujú minimálnymi požiadavkami v procese ich prevádzky. Ak pravidelne používate tieto svietidlá, musia ho raz niekoľko mesiacov opláchnuť na jasnejšie a bohaté osvetlenie.
  • Nie je možné poznamenať nezvyčajnosť takýchto osvetľovacích predmetov. Podiel Lion na modeloch na modernom trhu je vybavený dodatočnými funkciami. Môže sa napríklad nastaviť napájanie a jas žiaroviek, ako aj schopnosť zmeniť svoju farbu.
  • Pomocou týchto ekonomických zariadení môžete nakonfigurovať osvetlenie podľa vášho uváženia. Napríklad, inštalácia lampy v miestnosti s nastavením, môžete ľahko urobiť atmosféru romantickejšie a „mäkké, ak nastavíte žiarovky na tlmenie a nenasýtené svetlo.

  • Spravidla, kompletné s týmito pokročilými svietidlami, je to diaľkové ovládanie, s ktorým môžete ovládať osvetlenie v miestnosti, bez toho, aby ste sa rozptyľovali podnikmi alebo odpočinkom.
  • Moderné diódové žiarovky s vstavanými štruktúrami môžu byť vybrané pre interiér akéhokoľvek štýlu.

  Základné minesy v LED žiarovkách. Mnohí spotrebitelia si dnes vyberú kvôli svojej minimálnej spotrebe energie, ktorá sa vyhýba veľkým výdavkom v procese ich prevádzky.

  Existujú však podobné zariadenia drahšie ako, napríklad halogénové alebo luminiscenčné možnosti. Samozrejme, v priebehu ich použitia budete cítiť návratnosť takýchto svietidiel na svojom rozpočte a sotva chcú nahradiť lacnejšou žiarovkou s pôsobivej spotreby energie.

  Typy modelov LED

  K dnešnému dňu je trh s osvetľovacími zariadeniami vyplnený rôznymi zariadeniami, ktoré majú rôzne modifikácie a prevádzkové charakteristiky. Berte podrobnejšie najobľúbenejšie a aktuálne modely LED svietidiel.

  Bod

  Takéto diódové lampy patria medzi najobľúbenejšie. Dnes sa takéto možnosti nachádzajú v mnohých bytoch. Hlavná výhoda bodových LED svietidiel je úroveň ich bezpečnosti v procese použitia.

  Nie je potrebné hľadať vhodné miesto pre inštaláciu takýchto zariadení. Môžu byť ľahko zvýšené v výkriku vyrobených z takmer akéhokoľvek materiálu. Prípady bodu diódových žiaroviek sa vyrábajú s prihliadnutím na všetky potrebné opatrenia. Majú osobitnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

  Najčastejšie sú tieto detaily vyrobené z trvanlivého kovu. O niečo menej často spĺňa lacné modely z tepelne odolných plastov. Vysoko kvalitné bodové lampy môže slúžiť svojim majiteľom viac ako 10 rokov. Nie všetky typy osvetľovacích zariadení sa môžu pochváliť takejto trvanlivosti.

  Nesmieme zabúdať, že takéto lampy sa neboja napätia skoky. V takýchto prípadoch nie sú zlyhanie a nestratia nasýtenie svetla.

  Lineárny

  Lineárne diódové lampy sú ideálne pre implementáciu komplexných a zložitých nápadov dizajnérov. Takéto možnosti sa často nachádzajú nielen na povrchu stropu, ale aj na stenách, zrkadlách, maľbách, výkrikoch pódií a iných podobných predmetoch.

  Lineárne svietidlá sú ideálne na osvetlenie malých miestností, pretože majú kompaktnú veľkosť a vizuálne nenarušujú usporiadanie miestnosti. S príslušným obehom môžu byť tieto modely použité nielen ako zonálne a ďalšie zariadenia, ale aj v úlohe hlavného osvetlenia.

  Nemyslite si, že lineárne svietidlá sú nudné a monotónne. Moderní výrobcovia Prosím, kupujúci s modelmi so zaujímavými dekoratívnymi prvkami a lampy rôznych foriem. Môže to byť napríklad štýlové geometrické možnosti, dlhé, krátke, profilové a iné spoľahlivé zariadenia.

  S dopravným senzorom

  Najčastejšie sú takéto LED osvetľovacie zariadenia inštalované v súkromných a viditeľných domoch alebo vidieckych domoch. Moderné svietidlá s pohybom pohybu sú ideálne pre vonkajšie osvetlenie. Momentálne sa spúšťajú, keď sa v oblasti svojich činov objavuje živý pohyblivý objekt. Takéto výrobky spravidla prestanú svietiť po uplynutí odstraňovania outsider / zviera.

  Mnohí spotrebitelia sa obrátia na takéto možnosti osvetlenia, rovnako ako ich pomoc sa môžete dozvedieť o nezdvíjaných hosťoch nachádzajúcich sa na stránke. LED svietidlá s pohybom pohybu sú odolné voči vlhkosti, pretože sú častejšie umiestnené na ulici a sú neustále negatívne prostredím. Môžu to byť časté dažde a sneh, a dokonca krupobitie.

  Treba tiež zaznamenať účinnosť takýchto zariadení, keďže svetlo len v prípade potreby. Nikdy nezabudnete vypnúť podobnú lampu v noci.

  Panely

  Vstavané lampy tohto typu sa nachádzajú v obytných priestoroch, nie tak často. Spravidla sú nainštalované na verejných miestach. Môže to byť napríklad kancelária, nákupné centrum, obchodný dom a iné takéto inštitúcie.

  Panelové lampy boli rozšírené kvôli množstvu prevádzkových charakteristík a individuálnych vlastností. V prvom rade, ich štýlový dizajn, malá cena a mierna úroveň spotreby energie sú ideálne pre veľké verejné priestory. Okrem toho sú takéto zariadenia šetrné k životnému prostrediu a nepoškodzujú životné prostredie.

  Karany

  Takéto typy LED zariadení sa objavili relatívne nedávno. Kardanové lampy sú jednoduchá kombinácia pozostávajúca z puzdra a vstavaných dvojitých žiaroviek. Vzhľadom na takýto zaujímavý dizajn môžu byť takéto zariadenia použité na zonálne osvetlenie. Napríklad, urobte ľahký prízvuk na určitú oblasť miestnosti alebo niektoré zaujímavé detail interiéru.

  Nemyslite si, že dvojité vložené žiarovky majú veľké rozmery. Moderné kardanové zariadenia sú veľmi kompaktné a dokonale sa vyrovnávajú nielen s úlohou svetelných zdrojov, ale aj s úlohou dekoratívnych interiérových prvkov. V súčasnosti majú funkčné dvojité zariadenia funkciu meniaceho sa výkonu, intenzity, odtieňov a zmien cieľovej orientácie svetla.

  V tom istom produkte môže byť prítomných niekoľko modulov. Okrem toho sú takéto lampy vybavené rôznymi spojovacími prvkami, takže je možné ich inštalovať na strop a na stenu.

  Stlmický

  Takéto osvetľovacie zariadenia sú veľmi populárne u spotrebiteľov. Obsahujú funkčné systémy riadenia osvetlenia a mechanizmy otáčania, ktoré sú postavené priamo do lampy. Jediným mínusom takýchto možností je, že je možné ich používať len v podmienkach rezidenčných a malých priestorov.

  Natiahnutie

  Tieto high-tech osvetľovacie zariadenia sú najúčinnejšie. Návrhy takýchto modelov nie sú vybavené difúzorom, ale naopak, vyžarujú svetlo v jednom smere. Podobné možnosti sa odporúčajú použiť na osvetlenie určitej oblasti v miestnosti.

  Svietidlá sú vyrábané z ekologických, vysokokvalitných a bezpečných materiálov, čo vysvetľuje ich vysoké náklady. Nie je však potrebné vzdať sa nákupu takýchto výrobkov z dôvodu značnej ceny, pretože sa líšia v trvanlivosti a efektívnosti počas prevádzky.

  Formuláre

  Dnes v obchodoch môžete detekovať LED vložené lampy rôznych foriem. Tradičné a bežné sú možnosti okrúhleho formulára. Takéto modely vyzerajú organicky v takmer všetkých súboroch vďaka nekomplikovanému a univerzálnemu vzhľadu.

  Ak si chcete vybrať viac originálnej a „nevyriešenej“, potom by ste mali kúpiť štvorcové alebo obdĺžnikové diódy zariadenia. Takéto svietidlá sú spravidla tenké a ploché. Podobné vzorky lepšie dopĺňajú moderné súbory.

  Rozmery

  Štandardná veľkosť vstavaného LED spotrebiča nepresahuje 50-90 cm. Z povrchu a pripevnenia môžu tieto možnosti ustúpiť viac ako 7-8 cm. Častejšie nastane tenké a ultra-tenké osvetľovacie zariadenie. Takéto modely môžu byť nielen krátke, ale aj dlhé, najmä ak hovoríme o lineárnych verziách.

  Materiály a dizajn

  LED vložené svietidlá sú vyrobené z rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami a vlastnosťami:

  • Najčastejšie sú tu trvanlivé a trvanlivé možnosti Kovový. Tento spoľahlivý materiál nie je náchylný na deformáciu a v priebehu rokov nestratí typ komodít. Kovové modely môžu mať nielen sivé, ale aj ďalšie krásne farby. Môže to byť napríklad štýlové lampa zlatej, jemnej ružovej, studenej modrej alebo bieleho tieňa.
  • Druhý najobľúbenejší je zvážený Sklo Nastavenia. Takéto vložené lampy sú krehkejšie, ale nevyzerajú žiadne horšie ako kovové výrobky. Emitujú jasnejšie a bohaté svetlo. Hlavná vec z času na čas sa odstráni zo skleneného povrchu prachu a nečistôt, pretože takéto chyby môžu nepriaznivo ovplyvniť čistotu svetelných lúčov vychádzajúcich z žiarovky.

  • Najlacnejšie svietidlá sú vyrobené z plastu. Moderní výrobcovia vyrábajú plastové zariadenia natreté v rôznych farbách. Nebojte sa týchto možností, pretože pri výrobe osvetľovacích predmetov sa používa výlučne na ohňovzdorný a tepelne odolný plast.

  Nevýhodou takýchto možností je, že v priebehu času, ich lacné telo môže stratiť bývalú jas farieb a stratiť atraktívny vzhľad.

  Všetky modely vstavaných svietidiel majú originálny, ale neotrálny dizajn. Väčšina modelov je vyrábaná v modernom a progresívnom kľúči. Diodé vstavané lampy sa často nachádzajú v zábavných miestach, ako sú kluby, kaviarne, bary, reštaurácie a hotely. Pomocou kompetentne vybraných zariadení môžete rozjasniť akúkoľvek atmosféru a dať jej neoficiálny obraz.

  Farby

  Moderné diódové svietidlá so vstavaným dizajnom sú vyrobené z materiálov z rôznych farieb:

  • Najobľúbenejšie sú jednoduché kovové spotrebiče sivá. Vyzerajú harmonicky v akýchkoľvek interiéroch, pretože tento tieň sa vzťahuje na neutrálne a nevyžaduje kompiláciu komplexných farebných kombinácií.
  • Tiež, kategórie univerzálnych, môžu byť pripísané bielym lampy. Môžu sa rozpracovať s interiérovými predmetmi a dokončujú miestnosť a kontrastovali na všeobecnom pozadí, priťahuje osobitnú pozornosť.

  • Na vrchole popularity sú čierne spotrebiče. Zvlášť veľkolepé a drahé ľudia vyzerajú také tmavé lampy z kovu. Ich módny a solídny dizajn je dosiahnutý kvôli veľkolepému tandemu klasického čierneho a nezmeneného kovového lesku.
  • Zlaté a strieborné kópie sú dnes veľmi populárne. Vyzerajú harmonické v mnohých súboroch, prinášajú nenápadné brilantné hrozienka pre interiéry.

  • Nie je to tak dávno, vstavané LED zariadeniach čokoládového odtieňa. Môžu byť vyrobené z plastu alebo kovu. Obe tieto možnosti vyzerajú veľmi štýlový a atraktívny.
  • Viaceré farby môžu mať moderné plastové lampy. Tento škodlivý materiál je maľovaný v absolútne akýchkoľvek farbách, takže si vyberiete tieto lacné modely možné na súbor akéhokoľvek tónu.

  Aplikačná oblasť

  LED svietidlá sú vhodné na montáž vo vertikálnych aj horizontálnych rovinách, takže dnes mnohí majitelia inštalujú takéto zariadenia nielen v strope (napätie, sadrokartónu alebo grilyatový strop), ale aj v stenách, schodoch alebo podlahových krytoch. Pokiaľ ide o osvetlenie schodov a pohlavia, takéto možnosti sú najvhodnejšie. Takéto osvetlenie nebude zasahovať a nedovoliť osobe, aby narazil do tmy alebo pádu.

  deväť

  Fotografia

  Podobné osvetľovacie zariadenia sa často používajú na vysoko kvalitné osvetlenie záhradných stôp alebo plotov. Môžu byť inštalované nielen v zemi, ale aj na stenách vedľa vstupných dverí alebo v altánskom / garáži / kúpele.

  Kvalitné a opotrebované LED svietidlá sú ideálne na osvetlenie kúpeľne, pretože takéto modely majú hermetický prípad, ktorý sa nebojí vlhkosti a vlhkosti.

  Výrobcovia

  Zoznámte sa s niekoľkými populárnymi výrobcami, ktorí vyrábajú vysoko kvalitné a odolné vložené lampy:

  • Ruská firma „ERA“. Tento výrobca úspešne funguje viac ako 10 rokov. Jeho sortiment má funkčné a estetické LED zariadenia. Stojí tiež za zmienku, že výrobky spoločnosti „ERA“ sa vyznačujú dostupnými nákladmi na najvyššej kvalite.
  • Čínska značka Feron. Tento výrobca uvoľňuje vstavané lampy, nasledujúce najnovšie technológie a dlhú životnosť.

  • Nemecký výrobca Bioledex. Táto populárna spoločnosť sa zaoberá spotrebiteľmi, ktorí hľadajú najlepšie LED svietidlá. Produkty BIPTLEX sú vyrábané z ekologických materiálov a má exkluzívny dizajn.

  Ako si vybrať?

  Výber vhodnej LED lampa s vloženým dizajnom by ste sa mali spoľahnúť na nasledujúce kritériá:

  • Tvar a veľkosť. Po prvé, rozhodnite o štruktúre a rozmery osvetľovacieho zariadenia. Najbežnejšie sú zaoblené možnosti. Vyzerajú organicky v akýchkoľvek súboroch.

  Svietidlá vo forme štvorca sú modernejšie. V malých miestnostiach sa neodporúča inštalovať príliš veľké lampy, inak budú mimo interiéru a priťahujú nadmernú pozornosť na seba.

  • Farba. Dnes sa vstavané lampy vyrábajú v širokej škále farebných riešení. Vyberte si dotyk zariadenia, kreslenie na interiérových farbách a dekorácii miestnosti.
  • Materiál. Odporúča sa uprednostniť lampu vyrobenú z trvanlivého a ekologického materiálu. Tam sú také veci drahšie, ale slúžia dlhšie a sú bezpečnejšie.
  • Výrobca. Kontaktujte len dobre známe firmy s dobrými recenziami. Nákup žiaroviek z malých známych a lacných výrobcov, existuje veľké riziko, že behom na nízko kvalitný produkt, ktorý bude trvať dlho.

  Štýlové myšlienky v modernom interiéri

  Štvorcové otočné žiarovky môžu byť inštalované v snow-white strop v svetlej miestnosti. Urobte podlahu v takej miestnosti s lesklým materiálom a miesto tam je veľká krémová pohovka a stolička. Zaveste na stenu oproti TV a dokončite súbor so žltým podlahovým kobercom, biely podlahový lampa s veľkým okrúhlym lampám a sneh-bielym regálom pre knihy na stene.

  Dvojité vstavané lampy budú veľmi užitočné, ak ich nastavíte nad „ostrovčekom“ na snehobielej kuchyni, čím sa zvýrazňuje varná oblasť. Pokračujte v osvetlení jednolôžkových svietidiel cez bielu kuchyňu.

  Veľké okrúhle žiarovky budú vyzerať harmonicky na pozadí bieleho strečového stropu v kuchyni s krémovými stenami, drevenou podlahou a nábytkom z prírodného dreviny.

  Štvorcové žiarovky môžu byť inštalované na strane výklenku za posteľou a dokončiť osvetlenie suspendovaného kovového luster. Steny a strop v takej spálni môžu byť oddelené bielym, priestor v výklenku sa uloží čiernou a bielym tapetou a pred lôžkom oddeľujúcu stenu s čiernymi plátkami s sivými výtlačkami.

  V tomto videu nájdete porovnanie LED vložených lampy.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: