Zákopové horáky

Správne osvetlenie vytvára útulnú atmosféru v byte. Dizajn myslenia Izba, ktorýkoľvek odborník sa pokúsi vytvoriť ďalší svetelný zdroj v každej izbe, ktorý pomôže vytvoriť polovicu. Moderný výber útulného a teplej osvetlenia na trhu vám umožňuje vytvoriť potrebnú situáciu v akejkoľvek dizajnérske riešenie. Vytvorte jedinečný dizajn pomôže lampy všetkých druhov. Okrem iného sú pridelené lampy.

Zvláštnosť

Torsher – podlahová lampa na jednom alebo troch nohách. Druhá možnosť sa nazýva statív alebo statív. Abazhur má tiež rôzne druhy a materiály. Sú vyrobené z tkanív rôznych typov, skla a dokonca papiera s kovom. Vzhľad lampy závisí len od predstavivosti dizajnéra. Môže mať akékoľvek farby, tvary a veľkosti.

Jednou z hlavných výhod je možnosť zmeny výšky „nôh“.

Kvôli tomu sa môžete zmeniť a namontovať svietidlo pre akékoľvek potreby. Môžete napríklad poskytnúť svetlo rozptylu osvetlenie v strope, alebo si prečítajte knihu v mäkkom a pokojnom svetle. Trech podlaha sa vyznačuje špeciálnou stabilitou a jeho nezvyčajným zobrazením. Vďaka širokej škále modelov dizajnérov môžu tri-legged lampy drasticky zmeniť štýl vašej izby.

Výhody modelov

Hlavným plus podlahy je, že nemusia byť namontované v stene. Nesmieme zabúdať, že lampa na nohách je veľmi mobilná a nevyžaduje veľké úsilie na ich pohyb. Plus pre všetkých, nepotrebuje ďalší nábytok na jeho umiestnenie, napríklad na lampu na nočnom stole.

Okrem fyzických a dizajnových výhod, to je podlaha na troch nohách, ktoré vytvárajú útulnú a teplú atmosféru, pripomínajúcu lucerny alebo strom zdobený girlandu.

Správne zvolené svietidlo môže vizuálne zvýšiť výšku stropov miestnosti. Kompetentne vybrané lampy a dĺžka svojich „nôh“ zabezpečia vykonanie vášho nápadu.

Názory

Medzi všetkými statívkami možno rozlíšiť:

  • Upravívy smerového svetla, ktoré vám umožňujú sústrediť tok svetla do požadovaného smeru. Tento typ sa nazýva hlavným svetlom.
  • Podlahy s rozptýleným svetlom majú ľahkú a priehľadnú tkaninovú vrstvu, ktorá dáva svetlo preniknúť do všetkých smerov.
  • Niektoré typy svietidiel na nohách sú vybavené úplne nepriehľadným svetlometom, ktorý pošle svetlo najprv na strop, a to len potom spadne do zvyšku miestnosti.

Materiál

Pre lámpshar používajú bavlnu, ľan, papier, kov, sklo, plastové a iné materiály. Samotný základ sa zvyčajne vykonáva z dreva. Toto je najpodpornejší materiál pre stojan.

Podlahy na drevenom statíve zdobí rezby, ktoré mu dáva jedinečný dizajn. Kovové statívy Harmonicky sa pozerajú na moderné interiéry.

Ubytovanie

Torsher – nepostrádateľná časť miesta na relaxáciu a čítanie. V akejkoľvek miestnosti nie je ani umiestnený, všade bude vyzerať ako podlahová lampa. Na takom mieste môžete dať pohodlnú stoličku s banketou a malým stolom, TUBMA alebo ACTO, vybavená vlastným stolom. Z vyššie uvedeného môžete nainštalovať regály. Tento roh sa vytvorí v byte teplo a pohodlie.

  • V obývacej izbe Všetko závisí len od štýlu samotného miestnosti (retro, high-tech alebo iné). Podlahy budú vyzerať skvele v ktoromkoľvek bode tejto miestnosti, žiadne obmedzenia. Dizajnéri často radi vytvárajú harmonické obrazy, uvedenie dvoch svietidiel na oboch stranách krbu.

  • V spálni Je rozumné, aby taký detail postele dekor, pretože sú najčastejšie používané na čítanie. Niektoré modely majú ďalšie tabuľky na úsporu miesta. Môžete naň dať notebook alebo dať knihu. Bude to najspoľahlivejšie, aby sa lampa s nastaviteľným svetlom.
  • V jedálni Je zvyčajné dať lampy, ktoré zlepšia náladu a zrušiť chuť do jedla. Takýto výsledok poskytne podlahovú lampu lampou teplých farieb.

Krásne možnosti interiéru

  • Klasický Statívy sú vhodné Art deco a podlahy s výšivkou a okrajom. Pre štýl rovnakého mena sú tieto podlahové svietidlá povinnou časťou. Sú vysoké, štíhly, s rozšírením.
  • Pre moderné a high-tech Vhodné možnosti na zakrivenej „nohe“. Takéto „klenuté podlahové svietidlá“ majú futuristický dizajn.
  • V štýloch neurokko a pôvab Čierne a strieborné statívy z kamienok, priehľadné a priesvitné materiály, nehrdzavejúca oceľ.

Ak sa nemôžete rozhodnúť v štýle, vyberte štandardný štýl a farebné modely. Sú vhodné pre akýkoľvek interiér. Pôvodná myšlienka sa stáva skupinové lampy. Ak to chcete urobiť, kúpiť niekoľko zosuvov jedného modelu s premenlivou dĺžkou „nôh“ a opraviť ich na rôznych úrovniach. Tento dizajn vyzerá mimoriadne a zaujímavé, čo dáva miestnosti svoju individualitu.

Výber podlahy, môžete zostať na modeli rovnakej farby ako dominantná farba miestnosti alebo s niekoľkými rozdielmi tónu.

Vynikajúcou možnosťou bude lampa, ktorá nie je kombinovaná s ničím, takže sa bude zamerať na. Univerzálny sa považuje za lampu bielej alebo krémovej.

Pozrite sa na trend Trench Pozri ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: