Santek Sinks: Druhy a vlastnosti voľby

Ruská spoločnosť Santek je slávnym výrobcom inštalatérskych zariadení pre kúpeľne a kuchyne. Ponúka široký výber akrylových kúpeľov, umývadlá, toaliet a pisoálov. Internetová stránka spoločnosti predstavuje jednotlivé riešenia a zbierky voľných látok, ktoré zahŕňajú všetky potrebné výrobky na navrhovanie miestnosti v jednom dizajne.

Zvláštnosť

Produkty ruskej značky Santek sú vo veľkej dopyte kvôli vynikajúcej kvalite, rôzne modelové rozsahu, silu a trvanlivosť. Sankové drezy priťahujú pozornosť zákazníkov na niekoľko dôležitých výhod.

 • Santek umývadlá sú vyrobené z ekologických materiálov. Výrobca používa sanitárne faján, ktorý je vyrobený z piesku, kremeňa a poľa. Navyše každý model pokrýva po streľbe, čo dáva jej povrchovú hladkosť.
 • Široký modelový rozsah. Na internetovej stránke Santek nájdete variant s podstavcom, vstavaným alebo stenom type. Ak chcete správne vyzdvihnúť model umývadla, stojí za to zaplatiť pozornosť do kúpeľňového rozmery, ako aj štýlu interiéru interiéru.
 • Veľký výber formulárov. Môžete si kúpiť modely so štvorcovou alebo zaobleným tvarom misiek. Zaujímalo by ma, že možnosti so širokými stenami alebo podlhovastými príbormi. Zvyčajne je mixér umiestnený v strede umývadla, aj keď to vyzerá atraktívne a z okraja.
 • Prijateľná hodnota. Santek’s Sinss sú lacnejšie ako tie slávnych zahraničných výrobcov. Je to spôsobené tým, že výrobky sa vyrábajú v Rusku, takže náklady na dopravu sa neberú do úvahy, ako aj spoločnosť optimalizuje procesy na vytvorenie maximálnej rovnováhy medzi kvalitou a cenou.

Santek’s Sinss majú nejaké nevýhody.

 • Ak chcete namontovať umývadlo, musíte si kúpiť všetko, čo potrebujete, pretože nie je vždy zahrnutý do súpravy, môžete nájsť všetky podrobnosti.
 • V súbore sifónu je gumové tesnenie slabým miestom. Zvyčajne nie je veľmi blízko alebo trochu deformované. Na vyriešenie tohto problému stojí za to používať tmel.

Názory

Santek ponúka dva hlavné typy umývadiel.

 • Umývadlá nábytku. Takéto modely sú ideálne pre komplementárny nábytok. Zvyčajne sa havarovali pri stolovom stole. Správne zdvihnutie veľkosti školy, v závislosti od rozmerov skrine, môžete získať štýlový a pohodlný tandem.
 • Samostatné riešenia. Tento druh patrí do umývadlá rôznych návrhov, tvarov a veľkostí. Napríklad pre malé kúpeľne bude dokonalým riešením kompaktným umývadlom uhlovej formy.

Materiál

Štýlové a praktické umývadlá z ruského výrobcu Santek sú vyrobené z vysoko kvalitnej keramiky. Preferencie výrobcu sú facie. Tento materiál sa vyznačuje vysokou pórovitosťou, takže jeho absorpcia vody je až 12%.

Fayans má nízku mechanickú silu, takže je potrebné sa pokúsiť zriadiť produkt, eliminovať možnosť padajúcich predmetov alebo silných úderov.

Výrobca za dávkovanie fayans penivých drezov hojne pokrýva s polevou. Keramické umývadlá vytvorili svoje ekologické suroviny, nerozlišujú škodlivé látky. Sanitárne fajské umývadlo sa vyznačuje hladkým a hladkým povrchom, ktorý je rovnomerne pokrytý námrazom.

Rozmery

Santek ponúka mušle pre malé aj priestranné kúpeľne. V rozsahu značky prezentované umývadlá s rôznymi rozmermi.

Pre malé kúpeľne sú compact umývadlá dokonalé. Napríklad „AZOV-40“ umývadlo má rozmery 410x290x155 mm, model NEO-40 má rozmery 400x340x170 mm.

Možnosť „Cannes-50“ sa týka štandardných variantov v dôsledku veľkosti 500x450x200 mm. Model plášťa ASTRA-60 je prezentovaný rozmermi 610x475x210 mm. Animácia „Antik-55“ má rozmery 560x460x205 mm. Variant „LYDIA-70“ s rozmermi 710x540x210 mm je vo veľkom dopyte.

Veľkoplošné umývadlá sú ideálne pre priestranné kúpeľne. Napríklad nádherným riešením je model Baltika-80, ktorý má rozmery 800x470x200 mm.

Farby

Santek ponúka všetky stemmatické výrobky v bielej, pretože toto farebné riešenie je klasické. Snow-white washbasin je harmonicky definovaný v každom interiéri. Je to univerzálne a priťahuje pozornosť k krásu a čistote.

Štýl a dizajn

Santek Washbasins sú krásne kombinované v rôznych smeroch štýlu, pretože sú vyrobené rôznymi formami. Classic je obdĺžnikový obal a oválny tvar. Obdĺžnik umývadlo môže byť použité na ozdobenie priestranných kúpeľní. Modely oválneho formulára vyzerajú skvele v malých izbách bez obsadenia veľa priestoru. Modely trojuholníkových tvarov sú určené pre uhlové umiestnenie.

Santek ponúka niekoľko zbierok inštalatérskych zariadení pre dizajn kúpeľne v jednom smere štýlu. Najobľúbenejšie zbierky sú nasledovné:

 • „Konzul“;
 • „Allegro“;
 • „NEO“;
 • „Vánok“;
 • „Animo“;
 • „Caesar“;
 • „Senátor“;
 • „Boreal“.

Obľúbené modely a komentáre

Santek ponúka široký výber bielych škrupín, medzi ktorými nájdete najlepšiu možnosť v závislosti od kúpeľňových rozmerov.

Najobľúbenejšie modely:

 • „Pilot“ Vyrobené z keramiky, dodatočne vybavené sifónom, zátvorkami a zvlnením. Tento model je skvele vhodný pre malé kúpeľne. Vďaka plytkej hĺbke môže byť inštalovaný nad práčkou s predným zaťažením.
 • „Baltika“ Je to klasický model. Zvláštnosť spočíva v tom, že výrobok má oválnu formu. Táto možnosť je prezentovaná v štyroch úpravách. Hĺbka výrobku môže byť 60, 65, 70 a 80 cm.
 • „Tijoda“ reprezentovaný pravouhlým formulárom. Má hĺbku 50, 55, 60, 70 a 80 cm. Takáto odroda vám umožňuje používať tento model pre malé, stredné a priestranné kúpeľne.
 • „Ladoga“ – Tento model má zaoblené hrany. Je vyrobený v jednej veľkosti 510x435x175 mm, takže je určený len pre kompaktné miestnosti.
 • „Neo“ – Toto je umývadlo s otvorom v mixéri, čo je nová spoločnosť. Predkladá sa v niekoľkých možnostiach. Hĺbka výrobku môže byť 40, 50, 55, 60 cm, takže umývadlo je ideálne pre malú kúpeľňu.

Používatelia sanitárnych výrobkov zo Santek oslavujú veľa pozitívnych kvalít. Kupujúci ako príjemná hodnota za peniaze, široký rozsah a pohodlie používania. Mnohí dávajú prednosť modelu „Breeze 40“, ak hľadáte kompaktnú možnosť. Medzi veľkosťou umývadla je často získaná modelom „Stella 65“. Pre priestrannú kúpeľňu, často si kúpia „Coral 83“, ktorý priťahuje pozornosť na prítomnosť pravého krídla. Na to môže byť umiestnený rôzne prostriedky hygieny.

Používatelia Washbasins Santek oslavuje. Biele výrobky vyžadujú starostlivo starostlivosť, pretože rýchlo stratia svoju pôvodnú farbu. Shells vyžadujú dôkladnú cirkuláciu, pretože so silnými fúkami, praskliny a výrobky vyžadujú úplnú výmenu.

Voda prechádza zle cez sifón, takže voda sa akumuluje pod silným tlakom v umývadle.

Ako si vybrať?

Pri výbere Santek Washbasíny sa uložia falzifikáty, ktoré sú vyrobené z materiálov s nízkou kvalitou. Stojí za nákup produktov značky len v osvedčených dodávateľov alebo na oficiálnych miestach predaja.

Výrobok by sa mal skontrolovať na trhliny, škrabance, pretože manželstvo sa nachádza. A je potrebné zariadiť pri nákupe záruky na výrobok, pretože spoločnosť ju poskytuje 5 rokov.

Pred zakúpením umývadla stojí za to rozhodovať o jeho veľkosti a umiestnení. Spoločnosť ponúka klasické možnosti a kompaktné, ktoré môžu byť umiestnené cez práčku.

Ako nainštalovať takýto umývadlo, pozrite sa na video nižšie.

Príklady v interiéri kúpeľne

Umývadlo „konzul-60“ s podstavcom vyzerať skvele v interiéri kúpeľne na morských témach. Stlačte skrýva všetky komunikácie. Umývadlo je elegantne a krásne zapadá do interiéru miestnosti.

Nábytok umývadlo Santek, namontovaný v keramickej trubici, vyzerá skvele. Snehovo biely produkt obnoví interiér v oranžovom farebnom výkone.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: