Ako komunikovať s dievčaťom a nevyzerať nudne

Vo vzťahu s opačným pohlavím má mnoho ľudí problémy. Niekedy je veľmi ťažké pochopiť svojho partnera. Zdá sa, že s ním nemáte nič spoločné. Je to ťažké najmä pre chlapcov. Skutočnosť, že muži preberajú vedúcu úlohu v páre a je veľmi dôležité, aby neboli zmätení. Dale Carnegie povedal, že najdôležitejšie je vedieť, ako zorganizovať rozhovor, akým smerom ho nasmerovať. Je potrebné pomôcť, aby vzťah fungoval správnym smerom. Ak sa chlapec stratí, keď je sám s dievčaťom, existuje niekoľko užitočných rád. Ich vykonanie je pomerne jednoduché a nevyžaduje si veľa emocionálnych nákladov.

Ako komunikovať s dievčaťom bez toho, aby ste vyzerali nudne

Plány na víkend a dovolenku

Toto je pravdepodobne jedna z najpríjemnejších tém, ktoré môžete otvoriť v dlhom rozhovore. Diskutovať o plánoch na nadchádzajúci víkend alebo dovolenku je vždy zábavné: môžete sa veľa naučiť, pochopiť túžby a sny osoby, s ktorou hovoríte, spoznať jej pohľad na život. S dievčaťom sa vám ponúka skutočná príležitosť pritiahnuť ju k sebe a prinútiť ju, aby sa s vami dôverne rozprávala. Konverzácia bude živá, ak využijete svoju predstavivosť a preniknete do podstaty rozhovoru. Povedzte jej, kam chcete ísť, a majte odvahu vyjadriť svoje túžby a želania. Vo väčšine prípadov sa dievčatá nudia s chlapcami, ktorí veľa hovoria o sebe a nezapájajú sa do potrieb dievčaťa.

Rozprávanie o domácich zvieratách

Úplná výhra pre obe strany, ktorá sa hodí na každú príležitosť. Takmer v každej domácnosti sú domáce zvieratá, najmä mačky. Ak sa podelíte o svoje skúsenosti s domácim miláčikom, určite nájdete podporu u svojej priateľky. Ak sa pýta, je ľahké dostať sa k vysvetleniu. Povedzte jej o svojich skúsenostiach s domácimi zvieratami a možno bude chcieť pokračovať v rozhovore. Hlavnou vecou je netrvať na ničom sám, nevnucovať svoj názor vyvolenému. Pravdou však je, že rozprávanie o zvieratách je neuveriteľne spájajúce, navodzuje dobrý pocit a pomáha emocionálne posilniť vaše pocity. Môžete si spoločne pozrieť zábavné video, ktoré vás rozveselí. Stačí hovoriť dve alebo tri hodiny bez prestávky.

Vzťahy s príbuznými

Ďalšia téma, ktorá nenechá nikoho ľahostajným. Vo väčšine prípadov dochádza k nedorozumeniam toho či onoho druhu, keď ide o jednanie s vaším blízkym. Ale hovorte o tom opatrne, aby to nevyznelo ako sťažnosť. Okrem toho sa váš vzťah s týmito ľuďmi môže časom zlepšiť. Ak o nich hovoríte zle, nevyhnete sa negatívnym dôsledkom. Môžete s nimi nejakým spôsobom súcitiť, hovoriť o svojich skúsenostiach a o tom, ako ste sa dostali z podobných situácií.

Záľuby a koníčky

Ako hovoriť so svojou priateľkou bez toho, aby to znelo nudne

Ak chcete zapôsobiť na dievča, povedzte jej, čo vás robí šťastným. Tým si k vám vybuduje dôveru a budete jej pripadať ako zaujímavý človek. Môžete sa rozprávať o knihách, športe, hudbe, umení a poézii. Nebojte sa, že budete pôsobiť nudne a nezáživne, pretože môžete hovoriť o všetkom s vášňou. Využite svoju predstavivosť, hovorte frázy s nadšením. Téma by ju mohla zaujímať a priniesť jej skutočnú radosť a vzrušenie. Možno sa dokonca stretnete s rovnakým dojmom, čo je vždy spájajúci zážitok, ktorý vám dodá pocit spolupatričnosti a porozumenia. Nezakrývajte realitu tým, že budete hovoriť veci, ktoré s vami nemajú nič spoločné. Ak vás však niečo naozaj znepokojuje, je dobré sa o to podeliť so svojou priateľkou. Každá žena ocení inteligentného, sčítaného a pohotového muža. Uistite sa, že viete, aké sú vaše skutočné túžby a ambície. Pravdou je, že dobre situovaný človek nájde spôsob, ako vyjadriť svoje nahromadené emócie a podeliť sa o svoje vedomosti.

Štúdium a práca

S dievčaťom sa vám ľahšie hovorí o štúdiu, najmä ak je študentka. Podeľte sa o svoje myšlienky o tom, ako s vami súvisia pojmy diplom a učenie. Je výborné, ak už máte skúsenosti, ak máte čo zaujímavé povedať. Učenie a práca zaberajú významnú časť života človeka, a preto si zaslúžia veľkú pozornosť. Ak ste sa stretli v inštitúcii, máte sa o čom rozprávať, prinajmenšom diskutovať o svojich učiteľoch a predmetoch. V tomto prípade sa môžete navzájom podporovať spôsobom, ktorý by ste od niekoho iného neočakávali. Buďte úprimní, podeľte sa o tipy, ktoré by vám samým nevadili, keby ste sa na ne vo svojom čase spoľahli.

Vyhnite sa osobným témam

Aby ste nepôsobili necitlivo, je lepšie niektoré témy neotvárať. Osobné témy sú psychologicky nepríjemné na diskusiu. Okrem toho môžete nechtiac stúpiť na boľavé miesto a potom to bude dvakrát nepríjemnejšie. Nehovorte napríklad o náboženstve alebo politike, ani o ničom, čo by mohlo vyvolať silnú negatívnu reakciu. Nezasahujte do jej osobného života. Načasovanie musí byť správne pre nejaký druh informácií. Počkajte na vhodnú príležitosť alebo sa zdržte akejkoľvek diskusie. Nie je zvykom hovoriť o osobných veciach hneď po zoznámení. Trvá to najmenej dva až štyri mesiace. Ľudia sa musia najprv dobre spoznať, zistiť, ako sú si blízki.

Očný kontakt

Ako komunikovať s dievčaťom bez toho, aby ste vyzerali nudne

Pri rozhovore sa neváhajte pozrieť do očí osoby, s ktorou hovoríte. To vám umožní ukázať svoj dobrý postoj k nej, prejaviť svoj záujem. Očný kontakt je dôležitý, najmä ak sa chcete navzájom spoznať a naďalej spolu dobre vychádzať. Ale nepozerajte sa, takéto konanie by mohlo dievča odradiť a spôsobiť, že sa bude cítiť nepríjemne. Len jej občas venujte pohľad plný záujmu.

Umenie počúvať

Ďalšia dôležitá vlastnosť, ktorú by ste nemali ignorovať. Schopnosť počúvať sa podobá skutočnému umeniu, pretože pomáha nielen sústrediť sa na to, čo sa deje, ale aj plne vyjadriť svoje názory. Neprerušujte partnera v rozhovore. Dajte jej najavo, že vás veľmi zaujíma, čo vám chce povedať, ale že aj vy máte čo povedať.

Pochváľte ju

Pamätajte, že láskavých slov nie je nikdy dosť. Niekedy zabúdame povedať milé slovo, keď sme príliš zaneprázdnení alebo nemáme dostatok času na to, aby sme ho povedali. Pravdou však je, že veľmi často je táto príležitosť nenávratne stratená. Keď sa rozprávate s dievčaťom, pochváľte ju. Je potrebné vytvoriť pozitívny dojem, vytvoriť harmonické emocionálne pozadie medzi vami. Ale zároveň o nich príliš nehovorte, pretože by to mohlo vyznieť ako lichôtka.

Rozosmejte ju

Ako komunikovať so svojou priateľkou bez toho, aby ste pôsobili nudne

Dobrá nálada je pozitívnym ukazovateľom. To znamená, že ste spolu naozaj šťastní. Pokúste sa ju rozveseliť. Ak to funguje, je to dobrý vtip. Ak tak urobíte, udržujte dobrú náladu jej aj sebe. Pomôže vám to priblížiť sa oveľa rýchlejšie.

Opýtajte sa na jej sny a ciele

Takto môžete zistiť, či ste naozaj na správnej ceste. Ak máte s dievčaťom niečo spoločné, je isté, že jej hodnoty sú rovnaké ako vaše a naopak. Keď sa s protivníkom podelíme o svoje životné plány, okamžite pochopíme, čo nás k danej osobe viaže.

Zachovajte pozitívny prístup

Niekedy stačí rozprávať dobrý príbeh, ktorý zlepší náladu. Ak medzi nami prebehne náznak smútku alebo ak máme len zlú náladu, snažte sa v každej situácii vidieť pozitívnu stránku. Snažte sa vo všetkom vidieť pozitíva, potom sa môžete k dievčaťu ešte viac priblížiť a vzbudiť jej záujem o vás. Pamätajte, že na prvý dojem nie je druhá šanca. Neodkladajte svoje zámery, ale konajte tu a teraz.

Vaše hodnoty a preferencie sú vzájomné, preto je lepšie nesústrediť sa na jednu vec, ale hľadať viac vecí naraz. Poslúchaním užitočných rád môžete nielen získať sebadôveru, ale aj spriaznenú dušu. Najdôležitejšie je byť úprimný, trpezlivý a vytrvalý. Hovorte o tom, čo vám prináša radosť a inšpiráciu, pomáha vám pochopiť, ako dobre sa máte.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: