Sedem znakov, že vás muž naozaj miluje

O rozdieloch v myslení a správaní mužov a žien boli napísané tony kníh a príručiek, ale existuje konkrétna oblasť vzťahov, ktorú majú skutočne spoločnú – sú to samozrejme milostné city. Takmer všetky príbehy a umelecké diela sú postavené na vzťahoch, a aj keď dôjde k trójskej vojne, hľadajte, samozrejme, Helenu Krásnu. Muži milujú nežne, prudko, vášnivo, trpezlivo, vytrvalo. Ale ako viete, že tento muž silno dýcha vaším smerom a je vážne zamilovaný?.

7 znakov, že vás muž naozaj miluje

Prečo sú v kóde

Keď žena pocíti prvé príznaky zamilovanosti, je pripravená o tom nepretržite hovoriť. Muži však zvyčajne mlčia ako straníci a radšej dávajú svoj postoj najavo svojimi činmi. A dokonca aj po niekoľkých rokoch manželstva môže žena len ťažko získať cenené slová uznania na významných sviatkoch.

Muži sú zvyknutí dištancovať sa, čakať v zálohe, hodnotiť cieľ z diaľky, ale ak sa rozhodnú, že toto je to stretnutie, sú ochotní vykrútiť si zadok, aby dostali, čo chcú. Doslova prenasledujú a naháňajú svoju vybranú korisť, samozrejme, vzhľadom na ich sociokultúrne schopnosti. Zatiaľ čo ženy „pre prípad“ flirtujú a flirtujú so všetkými v rade, ukazujúc ostatným jeho dopyt a ženský šarm.

Je to spôsob prírody, Človek nemá „čas“ prejaviť svoje city, je nútený hľadať bezpečnú jaskyňu a zásoby, všetka neha je ponechaná na neskôr. Ak však muži menej prejavujú svoje duševné rozpoloženie, neznamená to, že majú viac bledých, nevyjadrených emócií. Pripomeňme si majstrovské diela lásky v literatúre a maliarstve – vytvorili ich „drsní“, „drsní“ muži.

Muži prejavujú city situačne, Ak to nálada a prostredie dovoľujú, zatiaľ čo ženy môžu štebotať o nadpozemskej vášni nepretržite, bez ohľadu na susedov v autobuse alebo prítomnosť obchodného riaditeľa v kancelárii. Nielen to, že ženy neustále obťažujú verejné priznania a dôkazy náklonnosti, majú radi „hlasné“ znaky pozornosti, fialové značky na plote a červené plyšové srdcia pre tých, ktorí ešte nepochopili – pre túto ženu muži padajú na hromady.

Známky vzťahu doslova prenikajú do ich sociálnych sietí a telefonických rozhovorov, sú pripravení každú minútu hlásiť spoločné večere a výlety do najbližšieho supermarketu, pretože je to tak zaujímavé a vzrušujúce, exkluzívne zážitky.

Okrem toho muži nechcú byť závislí od žien, pretože emócie, pocity spoľahlivo spájajú ľudí, umožňujú manipuláciu. A po rozchode sú to muži, ktorí trpia dlhšie a ťažšie ako ženy, ktoré sú schopné „bez opustenia pokladnice“ nájsť nového obdivovateľa.

Mužské ego je úžasná vec, ktorá ich núti hrubo preceňovať svoje schopnosti, zatiaľ čo ženy na druhej strane neustále pochybujú o svojej atraktivite. Krásne dámy sú ochotné priniesť akékoľvek obete, aby „zvýšili zásoby“ a stali sa ešte očarujúcejšími. Znášajú pekelné kozmetické procedúry, používajú najrôznejšie triky, z ktorých polovicu si človek ani nevšimne.

Takže, aby potešil jeho sebaúctu, človek bude ticho trpieť a čakať na priaznivé umiestnenie hviezd, len nechceme naraziť na odmietnutie alebo nespokojnosť žien. Jeho zastaví predchádzajúce negatívne skúsenosti – čo skrývať, mnoho dám nie je iskrivé s inteligenciou a vynaliezavosťou, môže hrubo odstrčiť a ponížiť muža, ktorý sa im nepáčil.

Ženy môžu dlho dávať zvodné signály a potom brutálne sklamať obdivovateľa. Muži sú nielen povinní byť žobrákmi, nátlakovými uchádzačmi, ale aj riskovať odmietnutie. Na druhej strane ženy ako kráľovné prijímajú milujúce návštevy a rozdávajú rezolúcie.

Okrem toho sú muži najspoločenskejšími tvormi, vyznačujú sa stádovitými znakmi existencie, majú tendenciu dodržiavať stereotypné pravidlá prijaté v tomto prostredí. Zatiaľ čo ženy často konajú v rozpore so spoločenskými normami a snažia sa vyniknúť, ukázať svoju bezzábranovosť a komplexy. Ak porovnáme túto dichotómiu, dostaneme rozpor: muži sa snažia poslúchať tím a zachovať si nezávislosť v osobných vzťahoch. Zatiaľ čo ženy robia opak: porušovanie verejných pravidiel, plne sa podriaďuje svojmu „pánovi“ a pánovi osudu.

Preto chcú byť muži čo najskôr sami vo vhodnom prostredí, aby sa zmocnili svojej koristi. Ženy majú rady publicitu, chcú chodiť do kina, reštaurácie a na verejné miesta spolu s mužom, vzbudzovať závisť a radosť okolia.

Muži sa na rozdiel od žien nesnažia napodobňovať pocity, aby si udržali svoju partnerku. Žena je schopná predstierať, že je zamilovaná, starostlivá, zranená, rozrušená, muž jej ochotne dôveruje, pretože tiež potrebuje bezpečné miesto, kde si môže odpočinúť od lovu a úplne sa uvoľniť. Ak si však uvedomí, že bol podvedený, bude hlboko rozrušený a bude to považovať za útok na svoj život.

Žena môže byť opakovane urazená a odpustená, zatiaľ čo muž je schopný znášať a prekonávať urážky veľmi dlho. Ak však jeho frustrácia dosiahla vrchol, nič ho neodradí od zákerného. Nemilosrdne zničí spolužitie a vydá sa ďalej hľadať teplo a pohodlie.

Známky ľudskej zamilovanosti

7 znakov, že vás muž naozaj miluje

Pokračovanie témy rozdielov v ženskej a mužskej psychológii sa týka aj znakov správania milencov. Muži myslia a konajú konkrétne, nie primitívne, ako si myslia niektorí úzkoprsí ľudia. Ak chce muž ukončiť rande v posteli, môže povedať: Teraz by som s tebou rád zostal; ak chce žena intimitu v súkromí, môže povedať: Spomeňme si na najlepšie verše Baudelairovho básnického odkazu.

Preto by sa mužské činy mali interpretovať z praktického hľadiska, muž zvyčajne koná účelovo, zatiaľ čo žena je schopná poskytnúť znaky pozornosti, aby „rozšírila repertoár. Muž si vopred pripravuje darčeky, správne slová, zatiaľ čo žena nacvičuje pózy a gestá, záhadno-nepríťažlivé výrazy tváre.

Rád podporuje ženu vo všetkých aktivitách a koníčkoch, ak má rada jazdu na koni, pokúsi sa zvládnuť klus a cval. K tomu by sme mali dodať, že ženy sa naopak snažia podriadiť záujmy partnera, „opraviť“ jeho vkus a preferencie.

Americký psychológ Arthur Aron, profesor na Stony Brook University (NY), ponúkol zaujímavú teóriu medziľudských vzťahov, ktoré možno stimulovať a rozvíjať rôznymi smermi. Prišiel na to, prečo sa muži dlhšie pozerajú na ženy, ktoré sa im páčia – aby si zapamätali jej spôsoby, analyzovali neverbálne postoje, nadviazali zvláštny očný kontakt, ktorý sa inak stretáva s podozrením.

  1. Venuje zvýšenú pozornosť– Počúva dlhé monológy o počasí a žakárovom pletení. Zdieľa tipy na pestovanie sukulentov, rozumie zoopsychológii. Berie všetky problémy ako svoje vlastné, snaží sa pomôcť radou alebo praktickými zásahmi. Je to inštinktívne správanie, keď sa hľadá potenciálny partner, ktorý môže priviesť na svet dlho očakávané potomstvo.

  2. Snaží sa zapôsobiť– dbá o vzhľad, pripisuje si zásluhy za Greenpeace a programátorské zručnosti. Spomína na vojenské výkony a turistické dobrodružstvá, hovorí o blížiacich sa oceneniach a úspechoch.

  3. Snaží sa vzbudiť záujem a recipročné city– Náhle „zmizne“ a urobí úprimné priznania, aby ukázal svoju úroveň dôvery. Navrhuje neobvyklé aktivity alebo výlety.

  4. Snaží sa pôsobiť na emócie– Boj o pozornosť žien nevyhrávajú tí najinteligentnejší a najkrajší, ale tí najzaujímavejší a najnekonvenčnejší. Ak ženu pobaví mužov vtip, znamená to, že je pripravená na romantické pokračovanie.

  5. Robí netypické veci– mení svoj zvyčajný vzorec správania v závislosti od záujmov a preferencií ženy. Môže súhlasiť s návštevou koncertu organovej a husľovej hudby, hoci zvyčajne počúva viking metal.

  6. Mení obvyklú vzdialenosť –Neustále sa snaží zmenšovať osobný odstup, náhodne sa dotýka, kladie provokatívne otázky a zdieľa vlastné rozmanité skúsenosti, aby ukázal, čo je schopný urobiť v kritickej situácii.

  7. Nervozita z príchodu konkurentov a súperov– Bez ohľadu na recipročné správanie ženy sa muži správajú k objektu svojej náklonnosti ako k majetníckemu. Verí, že ak nie teraz, tak neskôr to určite opätuje.

Za tieto jednoznačné prejavy náklonnosti muži očakávajú skutočnú dôveru a aspoň trochu úprimného obdivu. Neschovávajte si svoje pocity, neodkladajte ich na neskôr, dajte im teplo svojho srdca, pretože je to

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: