Paradajka maryina roschi

 • Autori: Steinert T.V., Teplova N.S., ALILUEV A.V., Avdeenko L.M., PDONNIKOVA B.Yu.
 • Sa objavili pri prekročení: Fc: 15 x UTA
 • Rok predpokladov: 2020
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Utiecť: stredná dĺžka, zelená farba
 • Farba nezrelého ovocia: Zelená s farbou Fruozu

Pozrite si všetky charakteristiky

Maryina Grove – zástupca skorých hybridov, veľmi veľkorysý zber, nenáročný, stabilný a silný. Ak sa chcete dostať do svojho skleníka celého háje reálnych paradajok, plodenie po celý rok, potom použite túto verziu Win-Win.

História odstránenia

Táto hybridná odroda sa objavila kvôli pretrvávajúcej práci zamestnancov slávnej domácej spoločnosti „Ural Dachnik“. Autori – Steinert T. V., Teplova N. S., ALILUEVA A. V., Avdeenko L. M., HALFNIKOVA B. Yu. Podarilo sa mi vytvoriť produktívnu kultúru pre skleníky, so schopnosťou získať plodinu po celý rok. Odroda sa aplikuje na použitie od roku 2020., Ale na štátnom trhu ešte nie je.

Popis odrôd

Kríky tohto zariadenia rastlín, vysoký, dosahuje veľkosť až 1,8 m. Stonky sú silné a pomerne silné, ktoré tvoria mnoho vedľajších procesov.

Zakladanie stredných veľkostí, svetlých zelených odtieňov, s typickými formami a voňavou arómou. Keď sa objaví ovocie, odporúčame odstrániť spodné listy, aby sme zvýšili intenzitu napájania.

Vo svojich parametroch je maryina Grove ideálny pre pestovanie v chránených pôdach (skleníky).

Vzhľadom k tomu, kultúra je nedostatočne zažíva nízke teploty, autori majú tendenciu mať potrebu vytvoriť ďalšie pozitívne vlastnosti, takže Maryina Ross dostal niekoľko významných výhod:

 • vysoké percento semien;

 • Možnosť kultivácie počas celého roka;

 • schopnosť prispôsobiť sa rôznym podmienkam rozvoja;

 • imunity nedostatku výkyvov osvetlenia a teploty;

 • vysoký stupeň odolnosti voči typickým ochoreniam passic plodín;

 • Možnosť plody odfôb;

 • Vysoký výťažok s 1 krovím;

 • Synchronizácia starnutia plodov v 1 kefách;

 • Vynikajúce komoditné vlastnosti;

 • univerzálnosť ovocia v aplikácii;

 • Dopravný odpor;

 • Vynikajúce krmivo ovocie bez zobrazenia značiek.

Minusy:

 • kultúra vyžaduje tvorbu a záväznú;

 • Internálnosť si vyžaduje včasné zloženie vrchov;

 • nemožnosť semien semien;

 • Slabá úroveň vhodnosti na pestovanie v otvorených pôdach.

Pri vytváraní nevyhnutných podmienok môže byť kultúra ovocia kedykoľvek v roku, a preto sa odporúča na pestovanie na predaj.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie kultúry sú atraktívne. V jednej kefke je možné vytvoriť až 9 kusov. V priebehu ich starnutia farieb sa mení zo zelenej až nasýtenej červenej farby. Ovocie má artikuláciu a okolo nej je zelená škvrna. Najväčšou hmotnosťou plodu je asi 200 g, v strede sú dozrievané na váženie 150-180 g. Ich konfigurácia je zaoblená, mierne rebrovaná, s veľkými veľkosťami trochu sploštené. Konzistencia strednej hustoty, mäsitého. Vlastnosti chuti sú zrušené.

Ovocie Marina Grove sú univerzálne – gastronomické a iné charakteristiky vám umožňujú používať ich v šalátoch, v horúcich a studených jedlách pre ochranu celého paliva. Dokonale tolerujú dlhodobú prepravu, takmer bez toho, aby boli dotknuté komoditné vlastnosti.

Ovocie z paradajok Maryina Grove sú neoddeliteľné v dobrých komoditných vlastnostiach, nesú dlhú dopravu bez kompromisov.

Charakteristiky

Fetálny súdržnosť cukru, chuť pekný a jemný, mierne čerpanie s kyslým.

Dozrievanie a plodnenie

Charakteristickým znakom Marina Grove je bohaté a rozšírené starnutie starnutie a plodenie, samozrejme, s výhradou súladu s potrebnou teplotou a odchodom.

Výnos

Značka sa považuje za vysoko prahovú hodnotu, pretože z jedného kríka na 5 kg paradajok. Podľa svedectva chovateľov, s 1 m2 odstrániť až 11 kg a viac ovocia, s hustotou pristátia 3 ks. za 1 m2.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sa vykonávajú najneskôr 1,5 mesiace pred pristátím v uzavretej pôde. Čas naočkovania sa prichádza do konca februára, vylodenie sa vykonáva v polovici alebo neskoro.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka maryina roschi

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka maryina roschi

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka maryina roschi

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Disembarking do skleníkov sa vykonáva s prihliadnutím na skutočnosť, že 1 kV. m by mala byť umiestnená viac ako 3 puzdrá.

Pestovanie a starostlivosť

Siatie vyrobené vopred pripravených kontajnerov. Pôda sa pripravuje nezávisle (s použitím záhradnej pôdy, rašeliny, ohromeného kompostu v rovnakých akciách, s prísadou 1 polievkovej lyžice dreveného popola, malého síranu vápenatého a superfosfátu). Ready-Made Mixes sa často zakúpia v špeciálnych predajniach.

Použité kontajnery musia byť dezinfikované skrytím s vriacou vodou. Rezervy osív by sa nemali namočiť, môžete sa vysporiadať priamo do navlhčenej pôdy – približnú hĺbku pristátia 1,5 cm vo vzdialenosti 5 cm. Na zlepšenie klíčovacích kontajnerov sú pokryté filmovým materiálom, aby ste získali skleníkový efekt.

Akonáhle sa objavia prvé výhonky, nádoby by mali byť umiestnené na mieste s mierne zníženou teplotou, na pozastavenie rastu sadeníc na výšku.

S tvorbou 2 plnohodnotných listov, transplantácie mladých na samostatných nádobách. Na konci dvojtýždňového obdobia po tomto postupe, aby sa posilnili korene, je dokončená (10 litrov rozvodov vody 1 polievková lyžica nitroposki), 1 BUSO – 200-250 ml roztoku.

V prípade, keď teplota teploty režim nesplnila svoju úlohu, počas prehĺbĺ do transplantátov, nedotýka sa poloakladaných listov.

Po transplantácii by sa mal dodržiavať stabilný trojdňový teplotný režim: +22 deň a +18 v noci. Keď sú semenáčik pevné, teplota sa musí znížiť o 2 stupne.

Zavlažovanie Vykonajte 1 krát týždenne, hojne a až do plného plnenia pôdy.

Obídením 20 dní, opäť vykonávať transplantáciu kríkov, po tom, čo ich umiestnite do tmavého miesta na 2 dni a po 2 týždňoch opäť produkujú malty (na 10 litrov vody – 2 lyžice dreveného popola a 1 polievková lyžica superfosfátu) 1 sadenice – 250 ml.

Pred pristátím do skleníka sa sadenice pripravujú za 2 týždne, umiestnia ho na ulicu (niekoľko minút) a postupne zvyšuje čas vytvrdzovania. A tiež odrezať spodné listy a časti rezov sú pokryté drevom.

Vynikanie vykonané podľa systému vykládky. Po tomto, systém odchodu zostáva rovnaká starostlivosť o iné záhradné rastliny – zavlažovanie, uvoľnenie a tečie.

Tvorba kríkov sa vyrába v 2 sudoch, odstránenie všetkých krokov. Zostane 1-1,5 cm, aby sa zabránilo tvorbe nových. Potom vytvorte podväzok a stláčanie.

Obmedzte rast kríkov nasleduje, keď sa vytvorí približne 9 kefiek.

Paradajka maryina roschi

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka maryina roschiKvasinkaParadajka maryina roschiKyselina boritáParadajka maryina roschiJódParadajka maryina roschiPopolParadajka maryina roschiVápnik selitraParadajka maryina roschikyselina jantárováParadajka maryina roschiSérumParadajka maryina roschiPeroxid vodíkaParadajka maryina roschiKuracie vrhParadajka maryina roschiSódaParadajka maryina roschiSpievaťParadajka maryina roschiMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Maryina Grove sa vyznačuje silným imunitným systémom, ktorý je upevnený na genetickej úrovni. Kultúra je odolná voči typickým ochoreniam vyvíjaniu v uzavretých miestach kultivácie. Plody sú pomerne spoľahlivo chránené pred léziami vírusového a hubového pôvodu, takže v kultivácii nie sú takéto problémy ako pravidelná odbornosť. Mali by sa však vykonať plánované činnosti. Je možné poskytnúť postrek so slabým maltom.

Že škodcovia, potom papuč je nebezpečný. Ochrana pred ním je realizovaná pravidelným vetraním skleníkov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka maryina roschi

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka maryina roschi

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka maryina roschiPhytofluoroParadajka maryina roschiNafúknutý rosaParadajka maryina roschiVrcholParadajka maryina roschiClapporiosParadajka maryina roschiŠedý ganilParadajka maryina roschiTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Kultúra dokonale sa vyrovná s teplotou a inými rozmarmi prírody.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár