Slivkový orba

 • Autori: Ns.Na. Yenikeev, S.N. SATAROVA (výber VSPC)
 • Sa objavili pri prekročení: USSUIY RED X American Plum Clivamax
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Koruna: Fero-tvar
 • Plná veľkosť: Stred
 • Hmotnosť plodu, g: dvadsať
 • Formulár: zaoblené
 • Maľovanie ovocia: Hlavná maľba je žltá, zakrytá – červená, intenzívnejšia na slnečnej strane plodu
 • Koža : Hustý s voskom RAID
 • Dužina (konzistencia): jemné vlákno, hustota priemer, šťavnatosť nadpriemerná

Pozrite si všetky charakteristiky

Na pestovanie krásny slivkový strom na mieste, musí zabezpečiť náležitú starostlivosť. Toto nie je len včasné prerezávanie, ale aj zalievanie, výroba hnojív, spracovanie. Len v tomto prípade sa môže počítať s bohatou úrodou.

Popis odrôd

Čínska slivková orba rastie na stredné veľkosti. Krone je tvorený ventilátorom. Strom môže žiť až do 21 rokov a dá stabilnú úrodu.

Výhonky sa vyznačujú červeným hnedom odtieňov, nahý. Svetlé zelené listy s vlnitým povrchom, na oboch stranách je opomenutie.

Ovocná charakteristika

Ovocie tejto odrody je dobrá komodita, ale úroveň prepravy sa odhaduje ako priemer.

Hmotnosť ovocia do 20 gramov, tvar. Farba je hlavná žltá, je tu červený kryt. Koža je pomerne hustá, má vosk.

Chuť vlastnosti

Sladká sladká chuť so silnou vôňou.

Dozrievanie a plodnenie

Zbierajte zber po výsadbe stromu môže byť už 3 roky. Táto odroda patrí k skorým, kvitne do polovice mája, ovocia od polovice augusta.

Výnos

Výťažok sa môže odhadnúť ako nadpriemerný. Z jedného stromu sa riadi na 9 kg plodov.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Bezpečný trezor vypratý, takže závod vyžaduje opeľovačky. Odporúča sa zasadiť rôzne odrody Alycha alebo červenej gule.

Pestovanie a starostlivosť

Tento strom vôbec nerobí kyslú pôdu, vyžaduje si solárne miesto na pôdu.

Najlepšie je zasadiť rastlinu na jar a čo najskôr, alebo na jeseň – 1,5-2 mesiacov pred zmrazením pôdy. Pristávacia jamka by mala byť hĺbka 0,5 m a šírku nie viac ako 1 m. Krot koreň sa nachádza 5x nad úrovňou pôdy počas pristátia. Tento ovocný strom netoleruje koncentrované hnojivá. Po pristátí je hojne napojená teplou vodou.

Prvý kŕmny stroj je množina živných minerálnych a organických látok vo forme minerálnych hnojív (vápnik, draslík a fosfát) a prirodzený (kompost, hnoja), ktorý sa potom dôkladne mieša s pôdou. Druhý čas počas vegetácie. Stojí za to rozptyľovať hnojivo okolo stromov vo vzdialenosti viac ako 1,5-násobok veľkosti koruny. Kŕmenie plechu sa vykonáva aj v procese vegetácie, sprej s kvapalnými hnojivami navrhnutými špeciálne na tento účel.

V prvom roku rastu nie je rastlina kŕmená a v druhom sa používa len s dusíkom. Ak chcete stráviť, pripraviť špeciálnu zmes. Na 10 litrov vody užívajte 2 polievkové lyžice močoviny alebo minerálneho kŕmenia. Každý mladý strom spotrebuje 30-35 litrov.

Po pridaní kŕmenia môžete otvoriť vrchnú vrstvu pôdy do hĺbky 15-20 cm okolo drieku. Ročná dávka 1 kV. M:

 • 10 kg hnoja alebo kompostu;

 • 25 g močoviny;

 • 100 g superfosfátov;

 • 200 g dreveného popola;

 • 10 kg rašeliny.

Ak sa strom začne pravidelne ovocie, počet organických hnojív sa zvyšuje. 1 Square 15 kg hnoja alebo kompostu.

Keď nastane čas plodovania, je žiaduce, aby sa graf čerpal trikrát ročne kŕmil – pred kvitnutím, počas vylievania ovocia a bezprostredne po zbere: 10 litrov vody / 2. Močové spoóny / 2. Lyžičky sulfát draslíka. Počas aplikácie musí byť pôda voľná a mokrá, takže roztok poskytol maximálny účinok.

Môžete použiť drevený popol, ktorý obsahuje 17 minerálov zodpovedných za dobrý rast a plodenie sliviek. Okrem toho toto hnojivo znižuje kyslosť pôdy. V prípade dospelého dreva bude potrebovať 200-300 g podstaty.

Kŕmenie na báze draslíka je zodpovedné za odstránenie prebytočnej kvapaliny z vetiev a kmeňa stromu. Na jeseň používame chlorid draselný (100 g na strom).

Uistite sa, že používate fosfátové podávače, ktoré sú zodpovedné za rast a posilnenie koreňového systému, ako aj na absorpciu cukru. Kostná múka vhodná pre slivky spearfield. Dávkovanie – 50 g na 1 kV. M. Avšak, to sa nepoužíva na pestovanie slibís na pieskovec.

Existujú určité pravidlá na výrobu popísanej odrody.

 1. Kvapalné hnojivá sa zavádzajú do špeciálne vytvorených drážok vo vzdialenosti 60-80 cm od barelu.

 2. Suché zmesi sú zavedené počas záchrany, ale nie v blízkosti trupu.

 3. Hnoja a popol lepšie používať viac ako raz za 2-3 roky.

Siderát budú dobrou voľbou ako prírodné hnojivo. Ideálne partneri pre slivkové orba bude horčica, zimná raž.

Okrem toho, v lete musíte bojovať proti burinám rastúcim okolo kmeňa stromu. Vyberajúce sa vymažte, potom posypal s zdrsňovacím kolieskom alebo raketom peat.

Prvé prerezávanie sliviek by sa malo vykonávať na začiatku jari, ak z nejakého dôvodu nemôžete urobiť, je lepšie počkať až do budúceho jari. Spočiatku je potrebné vyzdvihnúť 5-6 kostrové vetvy a potom udržiavať ich vývoj.

Okrem toho, strom potrebuje len v sanitárnom orezaní, a to: odstránenie vertikálne rastúce koruny výhonkov, poškodených alebo mrazom. Keď strom začne ovocie, potrebuje ďalšie prerezávanie na udržanie sily výhonkov.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Spear-FREE nie je ohromený SLUSHOSPOSPIERIÓRIOU a FROTHS len na 2,5-3 bodov. Na ochranu ročníka z hmyzu najlepšie používajú insekticídne mydlá alebo olej NiMA. Fongicicides pomoc z rôznych druhov chorôb.

Väčšina patogénov je krásne bojuje s modernými chemikáliami. Napríklad, ako napríklad Iskra, „Decis“, „INTA-VIN“, z chorôb – „TOPAZ“, „States“ je veľmi účinné.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Táto odroda demonštruje krásnu zimnú ťažnosť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár