10 najlepších prehliadačov pre Android

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani predajnú ponuku. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Výkon dnešných nositeľných gadgetov už dávno prekročil hranicu, za ktorou je surfovanie na webe rovnako rýchle a bohaté na funkcie ako u stolových a prenosných počítačov. Existuje celý rad webových prehliadačov určených špeciálne pre mobilné operačné systémy, ktoré si navzájom konkurujú rovnako ako ich „desktopové“ náprotivky.

Dnes vám Expertology prináša rebríček najlepších a najobľúbenejších prehliadačov pre Android. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody. Poznatky našich odborníkov vám pomôžu pri rozhodovaní.

Najlepšie prehliadače pre Android

NomináciamiestoPrehliadačhodnotenie
Najlepšie počítačové prehliadače pre Android1Chrome5.0
2Firefox4.9
3Opera4.8
4Maxthon4.7
5DuckDuckGo4.6
Najlepšie pôvodné prehliadače pre Android1

uffin

5.0
2UC
owser
4.9
3Delfín4.8
4ave4.7
5Nahá4.6

Najlepšie verzie prehliadača pre Android

V samostatnej nominácii zostavila spoločnosť Expertology výber prehliadačov pre systém Android, ktoré majú najvyššie hodnotenie používateľov. Tieto softvérové produkty sú priamo alebo nepriamo odvodené od desktopových prehliadačov. V mnohých ohľadoch zdedili funkčnosť svojich „príbuzných“ na stolných počítačoch.

Chrome

Hodnotenie: 5.0

Chrome.webp

A začneme prehliadačom, ktorý bol pri vydaní pre PC propagovaný ako „najrýchlejší“. V skutočnosti to tak bolo, ale softvér sa odvtedy vyvíjal z hľadiska funkčnosti a rýchlosť už nie je prvoradá. Existujú však aj ďalšie výhody. Pozrite sa, ako to všetko funguje v prehliadači Chrome pre Android.

Chrome ako produkt spoločnosti Google ponúka používateľovi pri prvom spustení prihlásenie do účtu Google. A s takýmto účtom má zmysel vykonať tento záznam. Tým sa automaticky synchronizujú mnohé užitočné údaje za chodu. Chrome pre Android je súčasťou jednotného ekosystému produktov Google so všetkými výhodami integrácie.

Rozhranie prehliadača prešlo za posledných päť rokov minimálnymi zmenami. Stále je minimalistický a nedeprimuje používateľa množstvom dostupných nástrojov na prednej strane. V skutočnosti prejdeme priamo na adresný riadok, ktorý je zároveň vyhľadávacím riadkom. Mimochodom, môžete si vybrať predvolený vyhľadávač, nemusí to byť nevyhnutne Google.

Funkcie prehliadača Chrome sú síce zdanlivo nenáročné, ale pomerne bohaté. Umožňuje sťahovať obsah do zariadenia a potom ho prehľadávať offline, prekladať obsah za chodu do rôznych jazykov, používať praktické nástroje na rýchle vyhľadávanie a ďalšie. Skutočne praktickým nálezom v prehliadači Chrome pre Android je ponuka s otvorenými kartami. Program tiež umožňuje používať hlasové príkazy.

Hoci prehliadač nie je v posledných testoch ani zďaleka najrýchlejší, stále je rýchly a citlivý pri vykresľovaní webových stránok. To sa dosahuje bezstratovou kompresiou obsahu až do 60 % a dobrou optimalizáciou programu vo všeobecnosti.

Napokon, spoločnosť Google by nebola spoločnosťou Google, keby pri interakcii s ňou dôkladne nezisťovala záujmy používateľa. Výhodou pre používateľa je, že na základe týchto štatistík mu Chrome pre Android navrhne stránky s podobným obsahom, aký si predtým prezeral. Pre tých, ktorí stále uprednostňujú súkromie, je k dispozícii režim inkognito. Stránky otvorené v tomto režime sa neukladajú do histórie požiadaviek.

Výhody

 • použiteľnosť;
 • Rýchlosť vykresľovania stránok;
 • hlasové príkazy;
 • prekladať obsah do rôznych jazykov za chodu;
 • Jednoduchá synchronizácia nastavení, záložiek a ďalších údajov;
 • individuálne odporúčania;
 • režim inkognito;
 • Súčasť väčšieho ekosystému Google.

Nevýhody

 • Žiadny celoobrazovkový režim.

Firefox

Hodnotenie: 4.9

Firefox.JPG

Na druhom mieste v rebríčku je verzia prehliadača Mozilla Firefox pre systém Android, ďalší mimoriadne populárny prehliadač. Program pomerne úspešne konkuruje iným populárnym riešeniam z hľadiska funkčnosti.

Je to vlastne plnohodnotná desktopová verzia rovnomenného prehliadača s rovnakými skvelými funkciami a možnosťou inštalácie rozšírení. Všetky výhody open source si môžete pozrieť tu.

Pri prvej inštalácii prehliadača sa zobrazí výzva na synchronizáciu nastavení, uložených hesiel, histórie surfovania, záložiek a ďalších údajov s inými zariadeniami. Prípadne to môžete urobiť kedykoľvek.

Rozhranie prehliadača Firefox pre Android je veľmi používateľsky prívetivé, ale ponúka aj širokú škálu ďalších možností prispôsobenia. Môžete si prispôsobiť takmer čokoľvek – od koží a všeobecného štýlu až po výkon. V neposlednom rade je tento prehliadač jedným z najpresnejších z hľadiska vykresľovania webových stránok. Každopádne najlepšie upravuje šírku textu pri priblížení.

Mimoriadne užitočná, takmer neoceniteľná funkcia – odosielanie kariet. Možno ho použiť na jednoduchú a rýchlu výmenu otvorených kariet medzi nositeľným gadgetom a stolným počítačom.

Podobne ako prehliadač Google Chrome má režim súkromného prehliadania. V tomto režime sa história neukladá, súbory cookie sa po skončení relácie vymažú a pri prezeraní funguje antisledovanie. Môžete tiež vypnúť reklamy, ktoré tiež väčšinou sledujú používateľov a zhromažďujú údaje.

Firefox je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších prehliadačov pre Android. V poslednom čase sa však program aktualizuje pomerne zle, a ako sa ukázalo, nie bezdôvodne. Spoločnosť Mozilla sa rozhodla prijať radikálne opatrenia a „migrovať“ používateľov na úplne nový prehliadač – Firefox Focus. Bol vydaný len pred pár mesiacmi a je ešte príliš „surový“ na to, aby sa z neho dali vyvodiť nejaké závery, ale začiatok je sľubný.

Výhody

 • jednoduchá synchronizácia;
 • funkciu na odosielanie kariet;
 • súkromie a režim blokovania reklám;
 • množstvo dostupných rozšírení;
 • Široké možnosti prispôsobenia;
 • Správne a flexibilné vykresľovanie stránok.

Nevýhody

 • stráca na svojich najbližších konkurentov, pokiaľ ide o rýchlosť.

Opera

Hodnotenie: 4.8

Opera.webp

Tretia pozícia nášho hodnotenia je venovaná jednému z najštýlovejších prehliadačov. Keď sa Opera objavila prvýkrát, neexistovali smartfóny a prístup na internet bol pomalý a drahý. Hlavnou výhodou, ktorú Opera v tom čase uvádzala, bola úspora šírky pásma. Tento faktor stratil na význame, ale samotný prehliadač nestratil na význame a zameral sa na iné priority.

Opera sa vo svojich rôznych podobách vyznačuje štýlovým a používateľsky prívetivým dizajnom. To dokazuje aj verzia pre Android, hoci celkový minimalistický dizajn neposkytuje veľa možností prispôsobenia.

Praktická funkcia na pridanie obľúbených alebo často navštevovaných webových stránok na domovskú obrazovku pre rýchly prístup. Niektoré stránky v aplikácii Opera pre Android môžu dokonca posielať push oznámenia podobne ako aplikácie.

Prehliadač zobrazuje webové stránky úplne správne a dobre sa škáluje. funkcia automatického prenosu textu nie je vždy na úrovni úlohy, ale celkové výsledky sú dobré.

Samostatnou zaujímavou funkciou je inteligentný informačný kanál. Umožňuje prehľadávať informačné kanály, odoberať najzaujímavejšie z nich, ukladať niektoré obsahy lokálne na neskoršie čítanie.

Opera pre Android má rovnako ako verzia pre PC účinné blokovanie reklám. Funkcia funguje pre používateľa takmer neviditeľne, ale jej prínos je významný. A nejde len o to, aby ste sa zbavili rušivých blikajúcich reklám, ale aj o zrýchlenie načítania a vykresľovania stránok.

Pôvodná výhoda prehliadača Opera – hospodárnosť prevádzky – síce stratila svoj význam, ale v nových verziách prehliadača vrátane pre Android nezmizla. Ak máte šťastie, že ste v oblasti s pomalým pokrytím siete, je to veľmi užitočná funkcia.

Nakoniec, súkromie. V tomto ohľade je Opera najlepšie implementovaná najlepším možným spôsobom. Okrem režimu inkognito, podobne ako dva vyššie opísané programy, si používatelia Opery cenia aj jej vlastnú integrovanú službu VPN.

Výhody

 • rýchlosť;
 • úspory v doprave;
 • správne zobrazenie stránok;
 • Inteligentný kanál správ;
 • zabudovaná sieť VPN;
 • zabudovaný blokátor reklám.

Nevýhody

 • otravné agregátory správ (odpojené).

Maxthon

Hodnotenie: 4.7

Maxthon.webp

Teraz sa v rebríčku najlepších prehliadačov pre Android 2019 od Expertology pozrieme na ďalšie zaujímavé riešenie, ktoré sa po najnovšej aktualizácii nazýva Maxthon MX5 Mobile.

Pôvodne, keď bol prvýkrát vytvorený pre desktopový operačný systém Windows, bol jadrom prehliadača motor najrozšírenejšieho prehliadača Internet Explorer. Ale obrovské množstvo užitočných doplnkov urobilo z Maxthonu veľmi výkonný multifunkčný prehliadač, ktorý nemá nič spoločné s IE.

Teraz je Maxthon pre Android predovšetkým cloudový prehliadač, ktorý vám umožňuje využívať všetky výhody synchronizácie informácií v cloude. Všetky oznámenia, záložky, karty, dokonca aj sťahovanie sú synchronizované medzi platformami v cloude. Niekedy sa môžu vyskytnúť nezlučiteľnosti, ale len vo fragmentoch.

Používatelia oceňujú aj bohatú funkčnosť a niekedy aj unikátne funkcie aplikácie Maxthon. Podporuje HTML5, má režim čítania, praktického správcu sťahovania (triedenie, plánované sťahovanie atď.).

Má tiež tajný režim na prehliadanie v režime inkognito bez ukladania stôp po takejto činnosti.

Lojalitu používateľov zvyšuje používateľsky prívetivý dizajn s kartami a jednoduchý prístup k pokročilým funkciám. A všetko v tomto prehliadači by bolo v poriadku, nebyť zvláštneho prístupu vývojárov k nástrojom na škálovanie. Tlačidlá priblíženia sú predvolene vypnuté. Môžu byť aktivované, len ak o to výslovne požiadate. Čo však vôbec nemá, je viacdotykové gesto priblíženia. Je to zvláštne a nepohodlné, ale je to fakt.

Maxthon je v súčasnosti jeden z najviac prispôsobených prehliadačov pre Android na pohodlné prehliadanie (nebyť nepochopiteľnej absencie zväčšovania). Konkuruje celkom slušne „veľkej trojke“ opísanej vyššie. So všetkými týmito výhodami vykazuje Maxthon neočakávane slušnú rýchlosť.

Prehliadač je k dispozícii na používanie úplne bezplatne, bez potreby nepriamej reklamy.

Výhody

 • cloudový prehliadač;
 • užívateľsky prívetivé rozhranie;
 • rýchlosť prevádzky;
 • mnoho užitočných doplnkov;
 • je k dispozícii režim inkognito;
 • príjemný dizajn;
 • vstavaná čítačka RSS.

Nedostatky

 • Stránky nemôžete priblížiť pomocou viacdotykového ovládania.

DuckDuckGo

Hodnotenie: 4.6

DUCKDUCKGO.webp

Päticu najlepších prehliadačov pre Android 2019 podľa Expertology uzatvára veľmi špeciálny softvér, ktorý si vďaka svojej špecifickosti vyslúžil toto miesto podľa našich odborníkov.

DuckDuckGo bol pôvodne „len“ vyhľadávač. Tento systém bol však úplne jedinečný a jeho hlavným poslaním, ktoré zdôrazňovali vývojári, bolo vytvoriť pre používateľa úplné súkromie a anonymitu. Mal to byť opak špičkového vyhľadávača, ktorý zhromažďoval nemilosrdnú dokumentáciu o každom návštevníkovi. Projekt bol úspešný a časom sa systém rozrástol na samostatnú aplikáciu a neskôr na mobilnú aplikáciu – DuckDuckGo Privacy
owser.

Bezpečnosť osobných údajov je počas používania prehliadača neustále monitorovaná. Systém napríklad automaticky a bez možnosti voľby blokuje sledovače reklám vrátane tých najskrytejších. Pripojenie k lokalite je vynútené šifrovaním, ktoré skrýva údaje aj pred poskytovateľmi internetových služieb.

DuckDuckGo umožňuje používateľovi osobne sledovať úroveň zabezpečenia každej stránky z hľadiska potenciálneho úniku osobných údajov. Program teda hodnotí každú navštívenú stránku na stupnici od A po F a okamžite zobrazí výsledok. Môžete si zobraziť podrobnosti o tom, kto a ako monitoruje vašu činnosť, ako aj o tom, aké opatrenia a metódy prehliadač používa na zabránenie.

Inak je DuckDuckGo šikovný a pomerne rýchly prehliadač pre Android, ktorý je vybavený všetkými potrebnými funkciami vrátane otvárania kariet, ukladania záložiek a dokonca aj funkcie automatického dokončovania formulárov.

Všetky bezpečnostné funkcie sú doplnené tlačidlom „fire“, ktoré umožňuje v okamihu zničiť všetky karty a údaje z poslednej relácie.

Výhody

 • vynútené šifrované pripojenie k webovým stránkam;
 • Automatické blokovanie reklamných sledovacích zariadení;
 • Webové lokality hodnotí podľa stupňa zabezpečenia;
 • Podrobné informácie o pokusoch o sledovanie a bezpečnostných opatreniach;
 • tlačidlo ohňa.

Nevýhody

 • žiadne sťažnosti na špecializáciu zabezpečenia prehliadača.

Najlepšie originálne prehliadače pre Android

Druhá nominácia najlepších prehliadačov pre Android 2019 od spoločnosti Expertology zahŕňa výber piatich aplikácií, ktoré slúžia ako dobré alternatívy k vyššie uvedeným zástupcom „hlavného prúdu“. Najlepšie prehliadače pre Android nie sú práve slabé produkty, ale sú vysoko funkčné a čoraz obľúbenejšie.

uffin

Hodnotenie: 5.0

Puffin 2.webp

Najskôr sa zamyslime nad relatívne mladým prehliadačom, ktorý v krátkom čase dokázal prekvapiť mnohých, dokonca aj tých najnáročnejších používateľov a dôkladných testerov, a ukázal vynikajúcu rýchlosť výkonu.

uffin vytvára príjemný zážitok už od prvých minút používania. Jeho rozhranie nie je preťažené doplnkami, doplnkami a odkazmi, takže je celkom použiteľné. Do prehliadača si môžete pridať ľubovoľný počet užitočných doplnkov z veľmi širokej ponuky. Tento prehliadač tiež vie, ako rýchlo, jednoducho a pohodlne komunikovať s cloudovými službami. Pre tých, ktorí to potrebujú, má Puffin dokonca zabudovanú konzolu.

Hlavným potenciálom tohto prehliadača pre Android je však jeho nevídaná rýchlosť. Tajomstvo spočíva v osobitnom prístupe k prijímaniu a spracovaniu údajov. Konkrétne sa všetka práca vykonáva pomocou rozdelenej architektúry. Aby sa zvýšil výkon výsledného sťahovania (to, čo používateľ skutočne vidí na obrazovke), časť spracovania údajov sa vykonáva na cloudových serveroch. Výsledky sa do vášho zariadenia prenášajú šifrovaným kanálom. Táto distribúcia dáva taký bezprecedentný výsledok skutočnej rýchlosti, a nie pseudo zrýchlenie, ako to môžu urobiť iné prehliadače, triviálne pomocou vyrovnávacej pamäte.

Tento prístup však nie je bez nevýhod. Keďže časť práce sa vykonáva v cloude, interakcia s webovými stránkami môže čiastočne pochádzať aj z cloudu. Niektoré weby nemusia mať „radi“ IP adresy cloudových serverov – budú ich interpretovať ako proxy servery a obmedzia prístup používateľov.

Inak je Puffin pohodlný a funkčný prehliadač pre Android. Dodáva sa spolu s prehrávačom Flash Player od spoločnosti Adobe pre súvisiaci obsah. Má vlastnú klávesnicu na obrazovke, virtuálny touchpad a gamepad.

Dlho sa Puffin šíril pod bezplatnou licenciou, ale nedávno sa politika vývojárov zmenila a prehliadač je teraz spoplatnený pre všetky kategórie používateľov s 30-dňovou skúšobnou lehotou.

Výhody

 • Elegantné a prehľadné rozhranie;
 • zaručená vývojármi rýchlosť sťahovania;
 • mnoho užitočných doplnkov;
 • integrovaná podpora cloudových služieb;
 • Zatiaľ najrýchlejší prehliadač pre Android;

Nevýhody

 • nevýhody používania zástupcov.

UC
owser

Hodnotenie: 4.9

UC</div><p>owser.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/10916666195891-8210.jpg“ height=“307″ title=“UC <br />owser.webp“></p><p>Na druhom mieste v rebríčku alternatívnych prehliadačov pre Android, ktorý zostavila spoločnosť Expertology, je zaujímavý a jedinečný prehliadač, ktorý si rýchlo získava popularitu: UC <br />owser.</p><p>Po otvorení prehliadača sa používateľovi zobrazí pomerne minimalistické rozhranie s charakteristickým prvkom okamžitého zobrazenia informačného kanála. Zobrazujú sa tu horúce správy, humor, zaujímavý obsah zo sociálnych sietí a ďalší online obsah. Zdroje si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Adresný riadok sa ako zvyčajne nachádza v hornej časti.</p><p>Pomocou praktického horného menu môžete prechádzať medzi funkciami prehliadača. K dispozícii je aj tlačidlo nastavení, samotný adresný riadok, ako aj karty a záložky. V prípade potreby je možné aktivovať súkromný režim, čo znamená, že návšteva webových stránok nezanechá žiadne stopy, rovnako ako vo všetkých predchádzajúcich prehliadačoch.</p><p>Surfovanie na webe v systéme UC <br />Prehliadač je nenápadný, kým nenarazíte na online video. Tu môžete vidieť, ako rýchlo a bez oneskorenia sa video spustí a prehrá aj na priemernom „železnom“ smartfóne alebo tablete. Bude mať aj mimoriadne praktické nástroje na nastavenie zvuku a jasu.</p><p>Okrem iného, UC <br />owser umožňuje inštaláciu doplnkov a podporuje inštaláciu a prispôsobenie jednotlivých tém.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>stránky sú správne zobrazené;</li><li>používateľsky prívetivú navigáciu;</li><li>rýchle online prehrávanie videa s jednoduchým nastavením;</li><li>živé vysielanie;</li><li>režim inkognito;</li><li>podpora témy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Javascript nie je vždy správne a konzistentne interpretovaný.</li></ul><h3>Delfín</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Dolphin.webp

Ako tretie číslo v tejto časti hodnotenia zvážte ďalší populárny mobilný prehliadač pre Android, ktorý tento rok oslavuje výročie – 10 rokov od svojho prvého vydania. Okrem všetkého potrebného a užitočného má aj niektoré osobnostné črty, pre ktoré si ho obľúbilo aktívne rastúce publikum.

Dizajn rozhrania je minimalistický, ako väčšina „bežných“ prehliadačov pre Android, ale s vlastnými príjemnými prvkami. Záložky používateľa sa zobrazujú priamo na hlavnej stránke ako štýlové okrúhle ikony. Triedenie záložiek do priečinkov. Adresný riadok sa nachádza v hornej časti. Zobrazuje aj karty, ktoré možno v prípade potreby skryť pomocou jediného tlačidla.

Dolphin sa môže prepnúť do režimu celej obrazovky a späť do režimu „Pracovná plocha“ so zobrazením na celú obrazovku. Špeciálne poďakovanie patrí vývojárom za nočný režim, ktorý zobrazuje nielen rozhranie, ale aj samotné stránky v tlmených farbách. Ďalšou funkciou Dolphinu je jednoduché prepínanie do režimu „bez obrazu“ – veľmi užitočné pri pomalých sieťach. Režim inkognito sa dá tiež rýchlo a jednoducho zapnúť a vypnúť.

Prehliadač podporuje prácu doplnkov. Aplikácie Dolphin založené na gestách sa sťahujú priamo zo služby Google Play a inštalujú sa ako samostatné aplikácie.

Dôležitou funkciou tohto prehliadača pre Android je flexibilný systém konfigurácie. Používateľ tu má najširšie pole na experimentovanie: nastavenie prispôsobenia stránky, nastavenie rýchlosti posúvania, režim flashových hier, nastavenie zväčšenia, blokovanie vyskakovacích okien, inteligentná vyrovnávacia pamäť a mnoho ďalšieho.

Azda najvýraznejšou vlastnosťou systému Dolphin je dôraz na gestá. Prehliadač umožňuje vytvárať vlastné gestá na spustenie určitých funkcií. Samotné gestá sa dajú doslova nakresliť v špeciálnom okne a prepojiť s akciou. Mimoriadne pohodlná a elegantne implementovaná funkcia.

Vývojári prehliadača dokonca zahrnuli aj účinnú funkciu hlasového ovládania – Dolphin Sonar.

Výhody

 • použiteľnosť;
 • Príjemný dizajn;
 • veľa flexibilných nastavení;
 • podpora doplnkov;
 • Úspešne implementovaný „nočný režim“;
 • gestá používateľa;
 • hlasové ovládanie.

Nevýhody

 • Neboli zistené žiadne závažné, systematické a objektívne sťažnosti zo strany používateľov.

ave

Hodnotenie: 4.7

</div><p>ave.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/77316666195891-1710.jpg“ height=“307″ title=“<br />ave.webp“></p><p>Teraz by sme chceli dať miesto v rebríčku prehliadaču Android, ktorý je pozoruhodný už tým, že ho nenavrhol nikto iný ako Brendan Icke, tvorca prehliadača Mozilla a predtým vývojár programovacieho jazyka JavaScript (!), bez ktorého je moderný internet takmer nemysliteľný.</p><p>Hlavná myšlienka <br />ave v čase vytvorenia bolo účinne blokovať reklamy a všetko ostatné, čo obťažuje používateľov, ako aj chrániť osobné údaje. Zdá sa, že to nie je nová myšlienka, ale Ike ju realizoval so všetkým svojím talentom.</p><p>Pôvodne bol Ike trochu „kreatívny“ a prvé verzie prehliadača mali nezvyčajné rozhranie s plávajúcimi oknami načítateľných stránok. Spätná väzba bola väčšinou negatívna a nasledujúce verzie sa vyvíjali v tradičnom tvare.</p><p>Celkovo ide o pohodlný, rýchly a funkčný prehliadač, ktorý sa rýchlo stal obľúbeným. Vývojári si zaslúžia osobitnú pochvalu za vynikajúcu optimalizáciu aplikácie – prehliadač je mimoriadne efektívny z hľadiska spotreby mobilnej prevádzky a najmä z hľadiska spotreby batérie – boľavého miesta každého systému Android.</p><p>Hlavnými prvkami sú však stále <br />ave bol navrhnutý pre súkromie a zbaviť sa otravných reklám. Podporuje napríklad šifrovanie prostredníctvom služby HTTPS Everywhere, účinnú ochranu proti phishingu, blokovanie skriptov, filtre na potenciálny malvér a používa overovanie odtlačkami prstov. Reklamy a súbory cookie sa dajú ľahko a jednoducho zablokovať.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>rýchlosť prevádzky;</li><li>použiteľnosť;</li><li>Pokročilé nástroje na blokovanie reklám a ochranu osobných údajov;</li><li>nízka prevádzka a spotreba energie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je tak bohatá na funkcie ako jej najbližší konkurenti.</li></ul><h3>Nahý</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Naked.webp

A aby sme dokončili hodnotenie najlepších prehliadačov pre Android 2019 podľa Expertológie, považujeme riešenie, ktoré naši odborníci vložili do prehľadu špeciálne pre tých používateľov, ktorí sa neponáhľajú kúpiť nový smartfón, zatiaľ čo sa rýchlo rozrastá žravosť internetového obsahu vo vzťahu k „železu“.

Nahý
owser je prakticky najjednoduchší a najrýchlejší moderný prehliadač, ktorý poskytuje pohodlné surfovanie na starších smartfónoch. Samozrejme, že musíte akceptovať prirodzené obmedzenie, ale v tomto kontexte je nevyhnutné a nepovažuje sa za nevýhodu.

Nie je tu k dispozícii používateľské menu ako v iných prehliadačoch pre Android. všetko ovládanie je možné pomocou jednoduchých gest. Dokonca aj WebView, súčasť samotného operačného systému Android, sa používa ako hlavný komponent na surfovanie na webe.

Nahá
owser nezasahuje do každého kúta vášho smartfónu a nevyťahuje všetky možné údaje – správy, kontakty atď., ako to robia takmer všetky moderné prehliadače.

Všetok tento minimalizmus má však určitý priestor pre ďalšie akcie. Všetky funkcie prehliadača, z ktorých niektoré sa môžu ukázať ako zaujímavé a užitočné, sú obsiahnuté v sekcii nastavení.

Výhody

 • Minimálne systémové požiadavky;
 • vysoká rýchlosť;
 • ovládanie jednoduchými gestami;
 • nevyžaduje prístup k iným zdrojom (kontakty atď.).).

Nevýhody

 • funkčnosť je obmedzená na minimum (nevyhnutný dôsledok samotnej myšlienky).
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: